[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Dark Age of Camelot
|-- |-- |+ Yeni US Serveri!!!! Orginal Classic!!!!...
Yazar RSS Konu: Yeni US Serveri!!!! Orginal Classic!!!! {3243}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
ID § 08 May 2008, 21:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet www.camelotherald.com a bakin!!! Orginal Daoc geri geliyor!!! Lutfen Vote edin! Daoc u eski gunlerine dondurecekler!! smiling smiley
Üye
ID § 08 May 2008, 21:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Su anda US Lancelot da oynuyorum ama kesinlikle bu yeni tam classic serverda oynamayi tercih ederim. Hic bir expension eklemeyecekler sadece SI, spellcraft ve alchemy. Classic ve SI classlari olacak sadece.

Kuzu FromHellWithLove
lvl 50 Avalonian Fire Wizard - Alerion Knight (RR7L1)
(13 Days Played Time)
ML10
CL10
Üye
ID § 08 May 2008, 21:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Çok geç kaldılar bu tip birşey için o yuzden fazla bi getirisi olmaz zaten aocta kapıda az kaldı geliyo !!
Yörünge Disi
ID § 10 May 2008, 19:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lalu vazgeç artık =) istemiyor daoc bizi..

kusursuz
Yörünge Disi
ID § 10 May 2008, 19:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyladım geri gelince haber verirsin burdan =) başlarız bizde tekrar.

bida avrupa account u amerikayla deistirmek gibi bi opsiyon cıkarsınlar.. istemiyorum char lar kalabılır..

kusursuz

1 defa güncellendi. Son güncelleme 10/05/2008 19:20 tarihinde Quibble tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 15 May 2008, 03:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu oyunu hala oynayan kaldımı ya ilginc smiling smiley
Yörünge Disi
ID § 15 May 2008, 12:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
mythic daha iyisini yapana kadar en iyisi daoc !

tongue sticking out smiley

WAR dan umutlu değilim ama küçük upgrade li daoc mantıkla wow çakması olcak.. hıh!

kusursuz
Üye
ID § 16 Jun 2008, 05:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Avrupa serverlarında clasic de rr 9 rangerim var ne zamanki us serverlari ile birlesir o zaman geri donerim bu oyuna onun dısında cok zor ...
Üye
ID § 24 Nov 2008, 22:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lol ben 5 sene önce mi ne rr11 ken bırakmıstım hala yavas mı rr kasması grinning smiley
SI den sonra askerdeyken bir daha oyuna hic girmedim ama en zevkli pvp yaptıgım oyundu ultimadan sonra grinning smiley neyse sevgiler saygılar la
Üye
ID § 25 Nov 2008, 13:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Umut sen gıt allah askına uyuyarak yaptın o rr11 wardenı. Fg kosar umut beyın wardenı amg de kapıya takılmıstır umut dıye tel acarız beyım uyuyor.Dopak senı.Sımdı sen bırde bu kım dersın(Berk Zet.zanadra etc.. ) Lalu acsınlar klasık serverları ben ordayım ılk gun oturur baslarım gene .Daoc gıbısı ne cıktı nede cıkıcak gerısı bos ..
Üye
ID § 29 Nov 2008, 09:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
berk naber topacum
olm butun gun mu uyuyoduk gece saat 4 5 te e malum insan yarında ise gidio uyuya kalıo ama ne kadar eglendigimizi unutmadım ne yazııkı su an ole bi ortam da oyunda yok
diablo 3 te kasarız artık grinning smiley
Üye
medal 1k
ID § 20 Dec 2008, 20:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cekiyorum bende su an trial 4 5 seneden sonra ilk defa girecem us merlin olur sanirim en kalabalik o gorunuyor.
Üye
medal 1k
ID § 25 Dec 2008, 17:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merlin TOA server. Gareth-Lamorak-Ector klasik serverlar. Hepsi birleştirilmiş durumda zaten. Hib'de birkaç Türk var.
Üye
medal 1k
ID § 26 Dec 2008, 01:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Afterdeep
Merlin TOA server. Gareth-Lamorak-Ector klasik serverlar. Hepsi birleştirilmiş durumda zaten. Hib'de birkaç Türk var.

aynen dedigin serverlarda oynuyorum midgardda bi 40 BoneDancerim var yanlizlik cekiyorum :p
Üye
medal 1k
ID § 26 Feb 2009, 16:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Valla Mythic' in yapcağı en güzel şey EU ile US serverları birleştircek. Biri normal biri klasik iki server açcak ben de klasige geri gelcem.
grinning smiley
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum