[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Dark Age of Camelot
|-- |-- |+ Daoc gibisi yok ya..."...
Yazar RSS Konu: Daoc gibisi yok ya..." {5383}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 23 Feb 2008, 13:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hakkaten yok ya! Wow oynadım onu oynadım bunu oynadım Nıcks.Açmıyor kardeşim AÇMIYOR! Daoc daki classlar, ırklar daha bi hoş geliyor.Wowdaki boş beleş 6 tane class yetmiyor insana.Özellikle Everquest gibi class bazında bi tarafı cıkarılmış bi oyundan sonra wow çok pasif geliyor bana.Daoc ama en güzeli.Gerçekten bu oyunda bişeyler var, insanı feci derecede bağlıyor.Bende oynamaya karar verdim.Haftada belki 8 9 saat oynicam ama değer 12$ vermeye.ZAten wowada veriyorduk : P Wow sucka ya.Daoc gibisi varmı? Şimdi Eu serverlarındaki arkadaşları bi yoklayalım bu topic altında haftaya sanırım başlamış olurum oyuna.Malum askeriz, haftada 1 kere internet kafeye gitme şansımız oluyor.

Şimdiden teşekkürler.

(not : Midgard olmasında neresi olursa olsun : D oynadığınız realmlar.)
Yörünge Disi
ID § 27 Feb 2008, 20:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eu daoc yok artk usa var en kral player orda =) euda player sayısı prime time 50 60 oldu usa da player sorunu yk
Üye
ID § 28 Feb 2008, 13:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
US de hayat var eu bitik.
Yörünge Disi
ID § 02 Mar 2008, 10:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Vay ANASINI YA? Hakkatende öyleymiş... Neyse US/KAY Olabilir.Eski Türk guildi "The-Hun" Hala yaşıyormudur orda bilmem ama KAY hep çekici geldi bana : )MErlin felanda gelebilirim.
Üye
ID § 02 Mar 2008, 23:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
The Hun die bisi kalmadı bıldıgım kadarıyla ordan bi kac kisi var bizle oynayan Merlindeyiz her realmda karekter var
Üye
medal 1k
ID § 07 Jul 2008, 17:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
DAOC benim ilk hayalimdi... Malum bundan 8 yıl önce bir UO vardı bir daoc bir SWG bilinen onlinelar.. Biz uo takılıyorduk ama ne pc miz ne dial up bağlantımız kaldırmaz diye başlayamıyorduk DAOC a.. Şu an wow oynuyorum ama hakikaten hala aklımın bir köşesinde hep daoc var. Şu trial ı oynıyalım bari... smiling smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 Jul 2008, 18:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
daoc yönetir..keşke us ve alman serverları dışındakiler de dolu olsa hala excalibur falan
Yörünge Disi
ID § 07 Jul 2008, 18:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
us server dolu derken?
hepsini birleştirmişler 300 kişi var.
yarısı buffbot.

oraya yazdığım mesajla çok alaksız bir şeyler yazmış, saçmalamış, gerizekalıca bir şeyler karalamış.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 07 Jul 2008, 18:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o kadar az kişi mi oynuo daoc u? vah yavrularım :/

/人◕ ‿‿ ◕人\
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 Jul 2008, 18:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bilmiyorum ki ben avalon oynuorum kimi görsem us dolu us dolu diyo..avanlonda cumartesileri 1.800ü falan buluyo adam sayısı
Yörünge Disi
ID § 07 Jul 2008, 18:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şu vanilya serverı açsalar, primetime 2k oyuncu olsa
oof of

oraya yazdığım mesajla çok alaksız bir şeyler yazmış, saçmalamış, gerizekalıca bir şeyler karalamış.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 Jul 2008, 18:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
classic server açıcaklardı bi ara yapıcaklar mı hala öyle bişey? eski battleground lar falan olucak diye duymuştum htta
Yörünge Disi
ID § 07 Jul 2008, 18:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
onu diyorum işte vanilya server diye.
sadece shrouded isles exp i olacakmış.
maraduer yok bainshee yok whorelock yok, new frontiers yok.

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 Jul 2008, 18:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
alb ftw..mins imi kasıp dd lerimle kill çalmaya devam edicem tongue sticking out smiley
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 07 Jul 2008, 18:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hala daoc dio. davul çal davul!

/人◕ ‿‿ ◕人\
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum