[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Dark Age of Camelot
|-- |-- |+ REAVER - STEALTH KİLLER...
Yazar RSS Konu: REAVER - STEALTH KİLLER {2468}
Syf: ««/ 5 »»   [ A ]
Üye
ID § 26 Jun 2005, 13:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eğer bonedancera style wuramazsam ewet.
buarada adamlar odun insanlar için cancelstyle komutu getiridi daha napsınlar
Üye
ID § 26 Jun 2005, 13:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
face atsanda stick atsanda etrafında strafe yapmaya başladımı vuramıyosun neden kaynaklanıyo bilmiyorum sticki bozup takip etmekten başka yapılabilcek bişey kalmıyo LOS hatası veriyo sürekli =(
Üye
ID § 26 Jun 2005, 16:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi adam etrafında strafe yapıyosa geri geri yürüceksin böylece hep önünde kalıyo
Üye
medal 1k
ID § 27 Jun 2005, 11:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

asdasd, 26 Haziran 2005 16:27 tarihinde demiş ki:
abi adam etrafında strafe yapıyosa geri geri yürüceksin böylece hep önünde kalıyo

kalmiyor,gene strafe ediyorlar,sirf bu yuzden stealtherimi solo oynamaktan biktim.[signature][hline]
Üye
ID § 27 Jun 2005, 14:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende inanmiyodum reaverin bu kadar iyi olduguna ama bakin oynamayi bilen bi reaver moviesi. rpgfilms.net'den indirin, aynen soyle aratin: Allexiel - Solo Reaver

Dagitiyo , bi sahnede 5+ sb+hunter aliyo... Oynamayi bilmek lazim tabi... bu arada eski emainde cekilmis daha twfsi olmadan ama tamamen full toali rr7 reaver... Mutlaka izleyin, en iyi reaver moviesi simdiye kadar bence...[signature][hline]LvL 50 Ranger ''Runsya'' - Prydwen
50 Minstrel "Siktifil HizliSiker" - Excalibur
Üye
ID § 27 Jun 2005, 17:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

Moss, 24 Haziran 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
2 okucuya hangi onu vereceksin ?

Yanlardan acıldı adamlar geri gittim ikisinide blocklamaya basladım healthimi fullemek hic zor olmadı ayrıca endim bitmez benim çoğu zaman yanımda elixir of invigoration taşıyorum.
Üye
ID § 27 Jun 2005, 17:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tolgamızda olaya el attı budur beaa[signature][hline]Buraya kadar senle geldik
Burdan sonrasında da senleyiz..
Canımızı Ugruna veririz...

KARŞIYAKA..
[spo1=KsK]www.kafsinkaf.org[/spo]
Msn:[email protected]

Üye
medal 1k
ID § 27 Jun 2005, 19:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Eu excalde bi tane rr 8 vardı simdi oynamıyor ciddi oda kan alıyordu ama solo deil cunku mantıksız warlocklaarın bile rahatca oldugu bi ortamda mlee reaver ne yapsın bide sunu sormak lazım rr5 reaver ml 10 galiba ayni oranda rr 5 sb ml 10 ve hunter ml 10 biraz kasar tabiki olmayacak sey yok 5 li stealth grubu oldurmek cok nadir olsada olur ama tek bi huntera bile olebilirsin sonucta oyun her zaman hersey olabiliyor da diger arkadasların limitsiz her kezi kestik biz kralız lafları "acaba us da oynuyanlar akrabaevliligi bizim turkler hepsini eziyor" sorusunu getiriyor gundeme smiling smiley[signature][hline]Tjorn.....
Üye
ID § 01 Jul 2005, 04:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben strafe yaparken fumble/evade olayını anlamadım.Sürekli strafe yaparak vurmaya çalışırsan zaten "You were strafing and missed the style" msgı veriyo ama gladricin söyledigi gibi eğer iyi ayarlarsan mesela strafe yap dur stylea bas sonra bidaha strafe o zaman miss olmuyo genelde deli dana gibi etrafında dönersen sürekli hep miss olursun. Eğer karşındaki strafe yapıyosa face yapınca pek sorun çıkmıyo pingin iyiyse vuruyosun genelde tabi karşındaki için aynısı geçerli değil 3. moviemde rr10 bi zerker dt yiyince strafele vakit kazanmaya çalıştı ama ben faceleyince pek yararı olmadı izleyip görebilirsiniz.BD olayınada katılıyorum sürekli strafe yapıp içinden geçerse melee bi classa ölmez bd ama yapan pek yok allahtan[signature][hline]
Üye
medal 1k
ID § 01 Jul 2005, 22:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu baglantı ile basıma neler gelmedi ki cidden aglanacak hadiseler oluyor pa cd full combo adam hala kosmaya devam ediyor tabi bende stick allah allah diyorum yinemi pa ıskaldı filan 2 sny sonra adam 4 metre gerimde stun olmus bicimde ben is bunun ghostuna grote vurur halde sad smiley

strafe olayini en cok ns'ler ve rangerlar yapiyor side stun ciddi lamer bi hareket rr1 den rr 11'ne kadar her biri yaptıgı icin sende alisyorsun sabit durmamaya ve inanki strafe yaparak daha kolay adam olduruyorsun anlamadıgım konu is fumble olmamak ozellikle scout ve minstrel oldurmek icin super adamlar target goremedigi icin slam stun etc larda gec kalıyor geri geri yuruyemiyor garote slow yapıyor surekli saga veya sola gittigin icin adam ayarlıyamıyor baya kasıs bi haraket olsada yapılıyor 1 ay ara verecem sonrasında bi movie yapacam orda seyredersin cidden yapılıyor[signature][hline]Tjorn.....
Syf: ««/ 5 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum