[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Anarchy Online
|-- |-- |+ Tüm acclere 1 ay bedava...
Yazar RSS Konu: Tüm acclere 1 ay bedava {3921}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 28 Jan 2008, 18:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
PAtch indirmeye üşenmesem denemek lazım ama öyle üşeniyorum ki anlatamam smiling smiley
Üye
ID § 06 Feb 2008, 00:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben 2 sene bıraktıktan sonra tekrar girip denedim ama yarim saat olmadan ciktim.

bu arada absolut hocam tanidik geldi, agent'ti degil mi grinning smiley

beni hatırlayan var mi

Citir
TW
medal 1k medal 5k
ID § 06 Feb 2008, 21:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oo citir hatırlamaz mıyız =P
fevaxium ben de hatırlar mısın bilmem =P

elf
Üye
ID § 07 Feb 2008, 14:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hatirliyorum tabi ki de

hala oyunu oynayanlar var mi yav
Üye
medal 1k
ID § 13 Feb 2008, 21:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben yine döndüm dolaştım geldim oynuyorum paid account açtım dayanamadım froob oynamaya

Oyun çok değişmemişte çok fazla yenilik gelmiş yeni dungeon PvP hadiseleri falan bir sürü şey eklenmiş biraz dengesi bosuk şu aralar yeni patch ile düzelticekler gibi bekliyoruz bakalım .

Onzac char im bu arada Citir şu oyunda adını hatırladığım üç beş kişiden birisisin haksızlık etme kendine smiling smiley
Üye
ID § 14 Feb 2008, 21:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya valla bisiler oynayasim var da, ogrencilik bitince pek bi firsat olmuo. is bulamadigim donemde kurmustum AO'yu sonra sildim falan. simdi de mesaiden gelince bilgisayar basina oturasim gelmio pek hehe
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum