[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Anarchy Online
|-- |-- |+ türk org...
Yazar RSS Konu: türk org {644}
  [ A ]
Üye
ID § 08 Oct 2003, 19:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
merhaba ben dnw de oynuyorum , ara sira rk1 deyim
türk org veya oynucular ariyorum
/tell deneme
bu isim degisecek tabii
Üye
ID § 08 Oct 2003, 20:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
daha onceden denenen turk organizationlari pek istendigi gibi olmadi turk oyuncu sayisi bir organization kuracak kadar cok degiki bunun yani sira towerlar oyunda onemli yer kapsiyor

yuksek level oyuncular iste buyuk orglarda ve oyunda itemin cok onemli bir rolu var bundada guildlerin gucu cok onemli.
ama bircok turk oyuncu bulabilcegine eminim

benim Karakterlerimin ismi
Disquast
Invulon
Areyounubi
su siralar giremiyorum ama bundan sonra bir istek olursa kalici bir aktif oyuncu listesi yapabiliriz sanirim
Üye
ID § 09 Oct 2003, 08:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
signature

turk org biraz imkansiz durumda

bir kac kisi oyunu birakti eskilerden zaten[hline]Fidel 'Citir' Clyburn - Clan Soldier
Fidel 'Ikae' Clyburn - Clan Enforcer
Citirr - Clan Bureaucrat
Üye
ID § 11 Oct 2003, 21:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sadece turklerin oldugu bir org sanirim baya zor ama ben turkler olarak kuracagimiz bir orga varim illa turk olsun demiyorum ama kurucu olarak ve advisor olarak turklerin kurdugu bir guildde olmak isterim zira yeterince norvecce ve isvecce duymaktan sikildim artik grinning smiley
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 11 Oct 2003, 21:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de 13. seviye adventurerımla varım grinning smiley[hline]Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum