[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Anarchy Online
|-- |-- |+ Ben buralarda yeniyim......
Yazar RSS Konu: Ben buralarda yeniyim... {850}
  [ A ]
Üye
ID § 17 Aug 2003, 21:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyuna başlamayı düşünüyorum.Oyunu önerirmisiniz yoksa hiç başlamıyım mı?Ayrıca dial-up la ne kadar idare eder.kabloya geçmem gerekir mi?
ayrıca oyuna alışması kolay mı?Şimdiden teşekkür ederim.[hline]
Üye
ID § 17 Aug 2003, 21:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selamlar
Eger medival zamanı gecen oyunlardan sıkılmıs degisik bir oyun gelecekde gecen eglenceli bir oyun ariyorsan Anarchy Online dogru bir secim.

Ben hem dial up olarak hemde kablonet ile uzun süre oynadim dial upla cok rahatsiz edicek seklide yavaslama olmuyor kablonetle ise hic bir sorununun olmayacakdir.

Oyunu Avatürkden alabilirsin sana tavsiyem avatürkün paketlerini incelemen olucak yanlis hatirlamiyorsam anarchy online expensionu Shadowlands + Notum Wars + Anarchy Online paketleri vardi.

* Shadowlands ve Notum Wars Anarchy Online icin yenilik paketleridir
Üye
ID § 17 Aug 2003, 21:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet avatürke baktım 32,5 milyon sanırım ayrıca anarchy online ve ilk exp nı da içeriyormuş.peki oyuncu sayısı fazla mı?[hline]
Üye
ID § 17 Aug 2003, 22:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
butun dunya icin 3 server var, bunlardan teki alman serveri onu saymazsan tum dunya 2 serverda oynuor cok cesıtlı ınsanlar var ve oyuncu sayısı gayet fazla yanlıs yaz donemınde farkedemeyebılırsın[hline]Fidel 'Citir' Clyburn - Clan Soldier
Fidel 'Ikae' Clyburn - Clan Enforcer
Citirr - Clan Bureaucrat
Üye
ID § 17 Aug 2003, 22:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yani harcadığım zamana ve paraya değecek bir oyunmudur?[hline]
Üye
ID § 18 Aug 2003, 00:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Loading; oyunu internetten indirerek veya cdsini bularak 7 gun bedava deneme suresini kullanip, sorunun cevabini kendin bulabilirsin.[hline]O_o
Üye
ID § 18 Aug 2003, 14:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyunu indirmeye çalıştığımda belli bir yerde takılıyor.onun için öyle bir şansım yok.[hline]
Üye
ID § 18 Aug 2003, 14:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kendi sitesinden başka bir yerde varsa söylerseniz sevinirim.[hline]
Üye
ID § 20 Aug 2003, 08:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Burda Avatürk bi iso dosyasi hazirlamis gözüküyor kendim denemedim indirmedim ama koyduklarina göre saglamdir smiling smiley
Üye
ID § 04 Sep 2003, 19:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
56k ile oynamayı düşünüyorsan hiç girme olaya bence smiling smiley[hline]"Victory belongs to those that believe in it the longest and the most."
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum