[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Anarchy Online
|-- |-- |+ Shadowlands Beta'da olanlar...
Yazar RSS Konu: Shadowlands Beta'da olanlar {2687}
Syf: ««/ 5 »»   [ A ]
Üye
ID § 28 Aug 2003, 20:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Her 10 levelda (tam emin degilim) 1 perk alabiliyorsun, 200+dan sonra her levelda 1 perk geliyor.
Perklerin bazi basamaklarina geldiginde ozel special attack veya sureli buff verebiliyor, 2. dokumanda yaziyor saldirilar. Ayni eski saldirilar gibi kullandigin zaman belirli bir skilli kilitliyor vs.

SL ile oyun cok acaiplesicek gibi geliyor bana, sacma sapan seyler geliyor. Mesela enfler outdoorlarda nerdeyse 40-50k hp yapabilicekler. SLe sahip birisi RKda teror estirebilecek, SL bufflari icin bile karsi tarafda SL varmi onu check ediyor, bir sekilde zorunlusunuz almaya.[hline]O_o
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 29 Aug 2003, 08:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Peki bu gelen specials gene bi tane icon olucak AS gibi herhalde değil mi? E zaten dolu olan bar iyice kalabalıklaşacak sad smiley[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Üye
ID § 29 Aug 2003, 18:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Duzgun ikonlari bile yok :p MPlerin kirmizi shieldlari seklinde icon koymuslar hepsine

Mesela agentdan perk ve speciali icin ornek veriyim:

Assassin perkinin son asamasi

Bu perki aldigin zaman gelen special attack
Health -8376 -17556 ProjectileAC (bunu kullanamabilmek icin karsidakinin %14 hpden az olmasi lazimmis ama lol)[hline]O_o
TW
ID § 02 Sep 2003, 09:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
O zmana birşey sormam lazım toplam 40 perk hakkım var (20normal, 20de 200den sonra)
Yani aynı anda assasin ve infantry yapabiliyorum şu an degilmi? (lvl190 oldugumdan) 20 hakkımı istedigim gibi bölebiliyorum yani.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Üye
ID § 02 Sep 2003, 10:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ECM/EMP (Worm ICE) olayini gecen sene bas bas bagirmistim yeni eko yapmis heralde. Fixerlarin bu dunyada sansi zaten yok millet 3 specialda her fixeri alir su abarik durumda.
Üye
medal 1k
ID § 02 Sep 2003, 13:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi bu güne kadar keyfini sürdünüz oyunun bırakında birazda biz oynayalım dimi.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Gafur" Clan Enforcer
"Story of SadButcher"
Üye
ID § 02 Sep 2003, 13:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Aduket.
Üye
ID § 02 Sep 2003, 15:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Absolut;
Perklerde de lvl req var, hepsini alamiyorsun. Bak mesela yukardaki Assassin perk 203+ olmak gerekiyor almak icin.

Fixer perkleri o kadar kotu degil bence. (en azindan MP ve trader gibi proflarla karsilastirildiginda) Benim inanamadigim Careful in Battle (Cicool smiley perku, bu alindiginda GA olayi toptan bitiyor, hem SL hemde RK icin bu kadar sacma ve kisitlayici bisiy olamaz.
Special olayi nerflenicek galiba, 'always hits' olmayacak artik, ranged proflar icin guzel bi nerf.[hline]O_o
TW
ID § 02 Sep 2003, 16:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Perklerinde bi rangei olucak degil mi?
Yani ben adamı rootlayıp kaçarsam ve o sırada perki yemezsem gene saydırıcam uzaktan eger rande varsa perklerde.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Üye
ID § 02 Sep 2003, 16:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
AttackRange: 30m

ama adamda bu yada benzeri bir perk varsa pek ise yaramicak root/snareler hehe[hline]O_o
TW
ID § 02 Sep 2003, 16:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İyice işi PvPye döktüler ama neyse allahtan Agent başlamışız baya sağlam olucakmış koçum diyorlar.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Üye
ID § 02 Sep 2003, 21:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tam da biz soldierlara nerf gelmedi diordum al iste[hline]Fidel 'Citir' Clyburn - Clan Soldier
Fidel 'Ikae' Clyburn - Clan Enforcer
Citirr - Clan Bureaucrat
Syf: ««/ 5 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum