[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Anarchy Online
|-- |-- |+ kimse varmi?...
Yazar RSS Konu: kimse varmi? {4758}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Altsiteler Editörü
medal 1k
ID § 23 Dec 2005, 18:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
blackice dahil 6 arkadas AO ya basladik hala oynayan patiler varmi? Oyundaki nickim Afet[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Üye
medal 1k
ID § 23 Dec 2005, 18:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
başlamayı düşünüyorum paralımı bu oyun?[signature][hline][www.otostopcu.org]
Altsiteler Editörü
medal 1k
ID § 23 Dec 2005, 21:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
su an trial var 7 gunluk ama sonra para oduyorsun aylik 14.99$[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Üye
medal 1k
ID § 24 Dec 2005, 13:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
heh oyundan oyuna atlıyosun bakıyorum grinning smiley
Altsiteler Editörü
medal 1k
ID § 24 Dec 2005, 17:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hehe yok atlamiyorum can sikintisi sadece SoG 29 una kadar kapali Eve de training i bekliyorum 5 gun var daha bos bos oturmktansa arkadaslarla bisiler yapalim dedik =)[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Üye
ID § 26 Dec 2005, 15:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben oyunu bıraktım ama eger devamlı oynıcaksanız geri dönerim yanlız imzalı kagıt isterüm birakmicaksınız hemen onun dışında her türlü bu 6 kişi ile beraber oyuna başlayanlara Tier1 armor setleri benden hediye grinning smiley

Rjkaard lvl 217/19 Keeper (Retired)[signature][hline]onurdolar, 09 Kasım 2005 00:07 tarihinde demiş ki:
Karpuz sen frostwhisper da oynayan karpuzsan seni defalarca gankledigim için özür dilerim ama guildce gezerken görünce illa birisi durun ya daha karpuz keseceydik esprisini yapıyor bizde dalıyorduk
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Dec 2005, 06:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
soldier'ım ile devam edicektim, baktım kimse yok. ben de wow'a başladım =/[signature][hline]Celeres, the L20 Human Paladin <Afterlife Tryouts> @ Haumarush EU
MISCHIEF. MAYHEM. SOAP.
a.k.a. Dextra
Üye
ID § 27 Dec 2005, 11:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
=(
Altsiteler Editörü
medal 1k
ID § 28 Dec 2005, 00:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yalnis template yuzunden ve bir kac degisiklik icin karakterlerimi bastan actim isimleride degisti

Onast (Doctor)
Scelia (Shade)

Bu arada tahminimden cok turk varmis oyunda =)[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Üye
ID § 28 Dec 2005, 14:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
isimlerini yaz bari bizde bilelim eger tanımadıgımız varsa yardımcı olalım eğer ihtiyaçları varsa smiling smiley

hatta sen biizzat onlara bu forum u onerebilirsin çünkü katılım yok denecek kadar az tongue sticking out smiley

Not: Bayram da geliom grinning smiley
Altsiteler Editörü
medal 1k
ID § 28 Dec 2005, 16:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tanistiklarimin hepsi lvl 200 civari oldugu icin pek yardim isteyeceklerini sanmam =) ama patiye gelmelerini soyledim artik takip etmiyorlarmis patiyi ondan sanirim..[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Üye
ID § 28 Dec 2005, 16:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lvl 200 adam en cok yardıma ıhtıyacı olan adamdır bak ben sıkıstıgımda her turlu volkan a bagırıodum '' volkaaaaan doc lazım plsplssplpls!!!!'' tongue sticking out smiley
Üye
ID § 28 Dec 2005, 18:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selamlar smiling smiley

213 Enforcer charimla aktif olarak Atlentean-1 de oyundayım.Her türlü sorunuzu oyun içinden ya da burdan sorabilirsiniz.

Oyunda görüşmek Üzere[signature][hline]Feralkin Rdoan Everhate >>> Lvl 70 Beastlord On Antonius Bayle Server --Everquest--

Rdoan Everhate Lvl 200 ShadowLevel 13 Enforcer Atalantean-1 Server --Anarchy Online--
Altsiteler Editörü
medal 1k
ID § 28 Dec 2005, 21:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla Rdoan ve diger arkadaslar saolsun bana cok yardimci oluyorlar..[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Üye
ID § 28 Dec 2005, 22:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
arkadaşlar ben yakında 2 yılı doldurcam bu oyunda...bırakamadım gitti tongue sticking out smiley
rk-2'de elimden geldiğince yardımcı olurum
Saru - 216 mp
Tsunade - 210 adv
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum