[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Anarchy Online
|-- |-- |+ Patch Hatası ( Resimli )...
Yazar RSS Konu: Patch Hatası ( Resimli ) {1729}
  [ A ]
Üye
ID § 30 Aug 2005, 01:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arkadaşlar patchde hata aldım.Tamam dedim biraz devam etti bi hata daha geldi tamam dedim patch was aborted dedi.Offff napcam ?

[signature][hline]Caglarus
Üye
ID § 30 Aug 2005, 01:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arkadaşlar yoksa [www.anarchyonline.com] bu sitedeki tüm dosyaları ındırmem mı gerekıyor ?Yaklaşık 1-2 gb kadar dosya var.Bunların hepsi tek tek indirilicekse ben silerim daha iyi . Ne olcak ?[signature][hline]Caglarus
Üye
ID § 30 Aug 2005, 20:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

Sphere, 30 Ağustos 2005 01:52 tarihinde demiş ki:

aldığın hataya baklırsa 15.8.0 i indirirken hata almışssın.Bahsettiğin adresten 15.8.0 ve üst versiyon patchlerini indirmen gerekiyor.Tahmini 60-70 mb. Şu anki versiyon 15.9.6
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum