[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Anarchy Online
|-- |-- |+ ünvan sayfasından ao karakter adımızı giremiyoruz?...
Yazar RSS Konu: ünvan sayfasından ao karakter adımızı giremiyoruz? {4378}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 17 Dec 2004, 17:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[forum.paticik.com]

buradan ao için ana karakter adını yazıp gönderiyorum ama paticik'in "istediğiniz sayfaya ulaşılamıyor" sayfası geliyor karşıma. bozuk mu sistem acaba nedir? o kadar heves etmiştim.. :hmm:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
TW
ID § 26 Dec 2004, 02:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
wastiee sağolsun hemen halleti sorunu, yeni başlayan arkadaşlar da girebilir karakterlerini.. winking smiley[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Üye
medal 1k
ID § 26 Dec 2004, 11:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ekledim ben de, wastie cok yasa.[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Üye
ID § 26 Dec 2004, 12:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ufak bir sorun var yalnız benim levelımı yanlış gösteriyor ama hiç yoktan iyidir. smiling smiley[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.
TW
ID § 26 Dec 2004, 15:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
benimki de 40 esasen ama o kadar olsun, 200 olunca dert yanarız.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Viktor'yaaa
ID § 29 Dec 2004, 03:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
benim inatla yeni açtıgım charımı tanımıyor eheh smiling smiley[signature][hline]Hiko Seijuro,öğrencisi Kenshine bılınmıyen bir tarihde demişki:
Sword is just a weapon,Swordmanship is learning how to kill.

Üye
ID § 31 Dec 2004, 04:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
deneyelim smiling smiley[signature][hline]geberik

oha lvl 8 smiling smiley
26 yım şu anda

[Bu mesaj Gormo tarafından 31 Aralık 2004 04:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Üye
ID § 31 Dec 2004, 19:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bende agent karakterimi sildim tekrar Fixer açtım ve 24. Level'a geldim ama değiştiremiyorum malesef. smiling smiley[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Jan 2005, 01:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu kadar yeni baslayan varmi ya ? guzel level 60 civari olursaniz bende oyniyim sizinle enforcerimla tanklik yaparim ama baya noobluk cekecem para sikintiniz olmaz malum zamaninda 400 milim olsada simdi bi 100 mil falan kaldi iste =)[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
TW
ID § 05 Jan 2005, 02:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben elimdeki single-player oyunları bitireyim 60 olurum 3-4 günde.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Pati
medal 1k medal 5k
ID § 05 Jan 2005, 10:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3-4 günde level 100 olursun be Sam winking smiley[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Üye
medal 1k
ID § 05 Jan 2005, 11:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
clandakileri ancak dovebiliriz dis. :p
benim lvlim dusuk nasilsa, nerde yardim varsa oraya giderim omni armorum da yok zaten ehe
bu arada ben cozemedim gunde nasil 20 level atlaniyor, mission falan yapiyorum zaten yeri bulana kadar gun bitiyor, oturup mob dovsem o da biyere kadar. smiling smiley[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage

[Bu mesaj thanatos tarafından 05 Ocak 2005 11:57 tarihinde değiştirilmiştir]
TW
ID § 05 Jan 2005, 15:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla günde 20 lvl ancak yanında über bir tip olacak seni uçurtacak, öyle mümkün.. smiling smiley

black o sürede 40 lvl atlanırsa da sonrasında oyunu bir hafta oynayası gelmez insanın.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
TW
medal 1k medal 5k
ID § 05 Jan 2005, 18:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben 1 gün sabahtan akşama lvl 30 oldugumu bilirim yanımdada öyle über bi tip falan olmadan =)
işi bildikten sonra level atlaması kolay ao da en azından level 150 ye kadar fln[signature][hline]hooded tunca.
Üye
ID § 05 Jan 2005, 23:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Birde güncellense şu levellar varya öperim Wastiee'yi.
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum