[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Eve Online
|-- |-- |+ Hesap takası...
Yazar RSS Konu: Hesap takası {471}
  [ A ]
Üye
ID § 01 Jan 2018, 16:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Eve online hesabımı daha iyi bir hesap ile değiştirmeyi planlıyorum.
3.8m skillpoint var.
2 adet steam hesabımı vereceğim.
Cs go da unranked uzun zamandır oynamadığımdan.
20 ocağa kadar omegası var.
Rainbow six siege yan steam hesabımda onuda vereceğim.
Rainbow six siege starter edition(ela operatorü açık)
Takası yapmadan önce corp liderine soracağım.Hesap değiştirmeme izin verirse değiştireceğim.Şu günlerde kendisine ulaşamıyorum.
Alacağım hesapta tek kriterim skill point.
Üye
ID § 02 Jan 2018, 23:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Güzel hesapmış. Kaç sp'li pilot istiyosun.
Üye
ID § 03 Jan 2018, 18:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Aklımda kesin bir sınır yok fakat en az mantıken 3.8 m skill point olmalı.İlk ben vereceğim hesabımı çok yeni bir üye olduğum için.Cevabınız için teşekkürler.
Üye
ID § 07 Jan 2018, 18:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Düşünen varsa özel mesaj bekliyorum.
Üye
medal 1k
ID § 07 Jan 2018, 19:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
injectorlar geldikten sonra gerek yok boyle aksiyonlara bence ya. Çok istiyorsan plex/isk satan birinden al parayla bas istedigin skilleri. Cunku şu 3.8 mil sp lik karakterini alacak birinin burdan cikacagini sanmıyorum.

Incursion aban 2 saatte bir injector alirsin. Subcap istedigin bir yonde birseylere ulasirsin en azından kısa surede.

Biralıyım kalbimden yaralıyım
Üye
ID § 08 Jan 2018, 12:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3,8 milyon SP lik karakter için 7 tane Large Skill İnjector gerekiyor.

Large Skill İnjector tanesi 820m ISK ediyor.

7 tane Large Skill İnjector * 820m = 5740m ediyor

1 plex = 3,25m = 0,07 TL (35 TL/500)

5740/3,25*0,07= 125 TL ediyor.

yani 3,8 milyon SP lik karakteri 125 TL ye halledebilirsin.
Üye
ID § 08 Jan 2018, 16:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bende şöyle düşündüm;
Elimde skilleri az olan
içinde oynamadığım bir çok oyun olan steam hesabım var.
Acaba biri yan hesabını ya da oynamadığı ana hesabını,homefront,shadow warrior,h1z1,r6 gibi oyunlarla değiştirir mi?
Eğer daha da düşük gelirse bf4 standart hesabım var yeni hesap açıp premium halini almıştım,kalabalık gözükmesin diye.İçinde bf4 standart olan hesabımıda üzerine devredeceğim.İstenilirse bf4'ün kutusundaki key'i de veririm(hepsiburadadan alındı).
İncursion yapamıyorum çünkü hem nullsec'teyim hemde battleship için yeteri kadar skill'im olduğunu düşünmüyorum.Evewho linki
evewho linkim
Köylü
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 08 Jan 2018, 23:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
xesxe incursion yapabilsem
Üye
ID § 09 Jan 2018, 22:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu konu herhangi bir kurala aykırı mı?Birde kimsenin ikinci bir hesabı yok mu?Birini buldum sordum fakat 6 ay önce girmiş sorduğum siteye kimbilir ne zaman görüp cevap yazar.Skill olmadığı için bir şey yapamamak çok kötü.Exploration denedim.Uzaklara gittim data/relic daha çok çıkar diye.Gittiğim yer kırmızı imiş patladım.

Güncelleme;e-posta dahil üzerinize alcaksınız.
Güncelleme2;Steamdb hesaplaması

2 defa güncellendi. Son güncelleme 09/01/2018 23:01 tarihinde temerrut tarafindan yapilmistir.
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k

ID § 12 Jan 2018, 07:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Skill önemli tabi ama bana göre en keyifli kısmı o zaten bir şeyleri başarabilme yetebilme hissi. Ben 2 haftalık iken 0.0da takılıyordum.
Üye
medal 1k
ID § 12 Jan 2018, 08:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yuksek sp karakter alip ne yapacaksin peki?

Biralıyım kalbimden yaralıyım
Üye
ID § 13 Jan 2018, 10:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şu an bende nullsec'teyim fakat ne kadar pahalı faction fitting dizersen diz bir yerde takılıyorsun.Mining yapıcaksın reprocress yapınca düşüyor.Exploration yapıcaksın drone space imiş olduğum yer relic yok data sitelar çok nadir.Geriye kalan ratting ondada skill beni kısıtlıyor.Elinde oynamadığın gereksiz oyunlar oluncada insan haliyle skill point e çevirme yolları arıyor.
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k

ID § 13 Jan 2018, 12:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hesap işime yaramaz zira bendeki steam hesabında 1.2k oyun var zaten ama kullanmadığın paran var ise [eveboard.com] bunun için görüşebiliriz. smiling smiley Böylece eve maceram kökünden bitmiş olur. DareJedi'yi sattıktan sonra hayatımda bir boşluk yaratmıştı zaten sonra Eve'e geri dönemedim bir türlü.
Üye
ID § 13 Jan 2018, 13:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Benim boyumun çok üstündesmiling smiley
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum