[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Eve Online
|-- |-- |+ Eve Türk Corpu Tanıtım ve Üye Alım Sayfası...
Yazar RSS Konu: Eve Türk Corpu Tanıtım ve Üye Alım Sayfası {3640}
Syf: ««/ 7 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 22 Oct 2017, 20:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
"bir corpumuz pvp odaklı yüksek skill ve belirli gemileri isteyen ve ..."

styrcon bir şey sorcam sana bu corplarla ilgili. Az evvel 2 corpunda killborduna baktım ve son haftada alınan killer hangi gemilerle alınmış aşağıda paylaştım. "Yüksek skill ve belirli gemiler" derken kastettiğiniz caracal ve aşağısı mı yoksa patlayan HEL mi? O açıklama hangi corp için onu anlamaya çalışıyorumda.

Ayrıca aralıktan sonra alphalar bs ve küçük t2 gemileri kullanabilecek. Yüksel skilli corpunuz infinitumsa bildiğin alpha skilleri yeterli olcak "yüksek skilli" corpun kullandığı gemiler için smiling smiley

iyi oyunlar.

Alinti
styrcon

"he is POS guy"

1 defa güncellendi. Son güncelleme 22/10/2017 20:12 tarihinde megetege tarafindan yapilmistir.
Köylü
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 22 Oct 2017, 22:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Fcon lel
Üye
medal 1k
ID § 26 Oct 2017, 00:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
styrcon
*Ayrıca corp tanıtım sayfalarındada corp dışındada yasak diye belirtmemişler yani ortada bir tezatlık yok.

*Corp politikası olarak kesinlikle, argo ve küfüre tolerans göstermiyoruz" bu yazı genellik belirtiyor olabilir fakat bu kesinlikle her 2 yer içinde yasak olduğunun garantisini vermez benim anlatmak istediğim bu

MAXIMUS MAXMILLIANUS > küfür yasak bizde
xx > infinitumda?
MAXIMUS MAXMILLIANUS > ordada yasak
xx > genel olarak mi yoksa corp icinde mi sadece
MAXIMUS MAXMILLIANUS > genel olark

Benle konusan arkadas bahsi gecen 2 corpta da bulunmus ve hala orda olan biri. Demekki bu iki corpta yanlisa yanlis diyebilecek akli basinda erdemli insanlar da varmis. `Kufur yasak degilkii` diye kufur etmeyi savunan bi senmissin heralde.

Neyse ders olsun sana, bir daha anlamadagin yada bilmedigin konularda konusmazsin.

"he is POS guy"

1 defa güncellendi. Son güncelleme 26/10/2017 00:35 tarihinde megetege tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 12 Nov 2017, 13:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu 2 corpun 25 Super Carrier ve Dreadlik gücü varmış ya la. Test kendi allianceına davet etmiş bu 2 corpuda, sebeplerinden biri de bu super pilotlarıymış.

Bugüne kadar kimsenin görmediği super pilotlarını ve gemilerini sadece testin görmesi ve görerek recruit çabasına girmesi testin bir özelliği heralde smiling smiley

"he is POS guy"
Syf: ««/ 7 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum