[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Eve Online
|-- |-- |+ Eve Türk Corpu Tanıtım ve Üye Alım Sayfası...
Yazar RSS Konu: Eve Türk Corpu Tanıtım ve Üye Alım Sayfası {3637}
Syf: ««/ 7 »»   [ A ]
Üye
ID § 16 Sep 2017, 11:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Recruiters, her türlü bilgi ve yardım için: Rylai Silver, Kitiaraa Uth Matar, Dutchman Flaying, Emekci Kurtlar

Turkish ≡v≡ Corporation

Orange Leeuw Corporation ve Infinitum Cartel
Corp politikası olarak kesinlikle, argo ve küfüre tolerans göstermiyoruz. Ayrıca corp üyelerine scam (dolandırıcılık) ve her türlü olumsuz davranış ve yanıltıcı davranış atılma sebebidir.
Çok geniş yaş aralığından kişilerin olduğu, nezih ve saygılı bir ortamımız var, yardımlaşma ve muhabbet ön planda olup, herkesin menfaatine, düşüncesini dinleyerek, görev almak isteyenlerin gönüllüklük ve yeterlilikleri esas alınarak çalışmalar yürütülüyor, hızla büyüyen bir topluluğuz ve kesinlikle bozulmasına sebep olacak davranışlara hoşgörü göstermeyeceğiz.

Corplar Hakkında

İki corptan oluşuyoruz ikisinin birbirinden bir üstünlüğü olmayıp bir kaç nüansla ayrılıyorlar alliance ve coalition yeterliliklerine göre bir corpumuz pvp odaklı yüksek skill ve belirli gemileri isteyen ve daha fazla yaptırımı olan bir corp olup diğer corpumuz ise daha ağırlıkta eski ve yeni arkadaşların olduğu, yeni başlayan arkadaşların da kolay gelişebileceği ve bolca yardım alabileceği pvp ve pve olarak exploration, mining, industry, ratting, trading vs pek çok şeyi yapabileceği ve daha az yaptırımı olan corpumuz ismi Orange Leeuw Corporation olup başvuruları Orange Leeuw Corporation yapmanızı istiyoruz.

Yeni arkadaşlar için belirlediğimiz bazı gemi ve fitler mevcut olup, yeni arkadaşlar için hedefimiz yeni arkadaşların nullsecte faaliyet gösterebilecek gemilere binmelerini sağlayıp nullsecteki yoğun savaş ve diğer aktivetelerden dolayı sıkılıp oyunu bırakmalarını engellemek.

Yeterliliklerimiz ve olmazsa olmazlar:
1. Karakterin omega olması
2. Oyun içinde faaliyet yürütürken Discord ve sesli iletişime aktif katılım şartı
2. Karakterin bulunduğu accountun ve alt karakterler de dahil full apisi
3. Basit seviyede oyun bilgisi warp, orbit gibi terimleri bilmek en azından tutoriallara yapmış ve ya yapmış olduğu kadar bilgi sahibi olmak.

Basvurulariniz icin Recruiterlara özel mesaj çekerek veya bu kanala girerek konusabilirsiniz: Orange Leeuw Recruitment

1 defa güncellendi. Son güncelleme 16/09/2017 11:22 tarihinde Steelwing tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 04 Oct 2017, 17:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Steelwing
Corp politikası olarak kesinlikle, argo ve küfüre tolerans göstermiyoruz. Ayrıca corp üyelerine scam (dolandırıcılık) ve her türlü olumsuz davranış ve yanıltıcı davranış atılma sebebidir.

İlgilenenler için bilgilendirme. Yukarıda yazana bakmayın, yabancı düşmanı olmak ve yabancı corpta ki türklere argolu laf atmak üst corpa geçmek için gerekliliktir. Argo ve küfür tölerans edilmeyen bir şey mi değil mi siz karar verin.

28 Dec 2010, 00:29

"legionnaire etranger > [eve.battleclinic.com]
legionnaire etranger > bu kill mail e iyi bakin beyler
legionnaire etranger > amerikanin itligini yapan karektersiz sokak bekcisi turk arkadaslar yakinda gercek turklerin ozguven ve cesaretini goreceksiniz"

----------------------

[ 2017.10.03 20:33:12 ] Chalkias Bosphorus > WoIverine selam grinning smiley
[ 2017.10.03 20:33:36 ] WoIverine > Chalkias Bosphorus naber lan kemikçi
[ 2017.10.03 20:33:47 ] Chalkias Bosphorus > dsgasdfsd iyidir be
[ 2017.10.03 20:34:12 ] Chalkias Bosphorus > ne zaman disband oluyonuz , bu böyle bitmicek gibi
[ 2017.10.03 20:34:28 ] WoIverine > sen sürünmeye devam et evlat
[ 2017.10.03 20:34:41 ] WoIverine > elin gevurlarına iyi yavşaaa

( Sonrası karşılıklı atışmalar. )

---------------------

Çok eski bi loguda paylaştım yukarıda, 6-7 sene içinde corp kültürünü ne kadar geliştirebilmişler görün diye smiling smiley

"he is POS guy"
Üye
ID § 04 Oct 2017, 18:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
mete çok zayıf yerlerinden vurmuşsun..
Üye
ID § 05 Oct 2017, 20:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bireysel sıkıntılarınızı oluşumlara mâl etmeyi ne kadar doğru buldunuz bilmiyorum, kişisel problemlerinizi en kısa zamanda kendi aranızda çözümlemenizi temenni ediyorum. Maalesef corp dışındaki konuşmaların takibini yapamıyoruz. Bu gibi rahatsızlık duyduğunuz konularda yetkili kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca özel mesaj olarak yetkililere ulaşsaydınız çok daha şık bir davranış olacağı düşünüyorum.

İyi oyunlar dilerim, fly safe...
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Oct 2017, 20:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
adam 7 senelik log koydu
Üye
ID § 05 Oct 2017, 20:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Eve draması, alırım bi dal

For every siege/triage cycle you enter, there is a 25% chance to summon 50 BL dreads out of the sky.
Üye
ID § 05 Oct 2017, 21:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
megetege
Alinti
Steelwing

İlgilenenler için bilgilendirme. Yukarıda yazana bakmayın, yabancı düşmanı olmak ve yabancı corpta ki türklere argolu laf atmak üst corpa geçmek için gerekliliktir. Argo ve küfür tölerans edilmeyen bir şey mi değil mi siz karar verin.

Bende yabancı bir corptayım bu dediğin corptaki elemanlarıda tanıyorum konuşmuşluğumda var birçok defa bana küfür ve argolu hiçbir kelimede bulunmadılar.Paylaştığın chatloglarının önceside önemli tabiki herhangibir kışkırtmada bulundularsa haketmişlerdir.Tıpkı Chalkias Bosphorus bu arkadaşın hakettiği gibi gidip kaşınmış kaşımışlar.Ayrıca 1 2 kişinin konuştuklarını tüm corpa mal etmekte yakışmayan bir davranış tüm corptaki insanları zan altında bırakmış oluyorsun bu şekilde yada bir çekememezlik durumumu var ortada bilemedim.Neyse iyi oyunlar bu şekilde tartışmaları corp tanıtım sayfasının altında yapmak yanlış bence derdiniz neyse oyun içinde çözersiniz onun dışında yine oyun içinde report sistemi yapmışlar gayette ilgili ve alakalı bu konuda ccp reportlarsın varsa bir durum hakettiği cezayı verirler.Tekrardan iyi oyunlar.
Köylü
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 05 Oct 2017, 21:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet abi sizin shit tier corpunuzu çekemiyor mete sdfghj
Köylü
ID § 05 Oct 2017, 21:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
SIKYAHONAW
Eve draması, alırım bi dal

sen oyuna başladın mı tekrar ondan haber ver
Üye
ID § 05 Oct 2017, 21:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Aluriel
evet abi sizin shit tier corpunuzu çekemiyor mete sdfghj

Senin kurduğun daha iyi bir corp varsa konu aç ona girsin millet sdsgdagd grinning smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/10/2017 21:34 tarihinde styrcon tarafindan yapilmistir.
Köylü
ID § 05 Oct 2017, 21:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Xesxe corpum olsaydi
Üye
ID § 05 Oct 2017, 21:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Aluriel
Xesxe corpum olsaydi

Xeske
Üye
ID § 05 Oct 2017, 22:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Mete; yürüyen arşiv
Üye
medal 1k
ID § 05 Oct 2017, 22:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bir saat sonra IAS-15 te kıyım olacak. Olay karşılıklı super excalation'a gidebilir..

Başka bir aşk istemez, Aşkınla çarpar kalbimiz.
Ey VATAN gözyaşların dinsin yetiştik çünkü biz.
Üye
ID § 06 Oct 2017, 09:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
loop
Bir saat sonra IAS-15 te kıyım olacak. Olay karşılıklı super excalation'a gidebilir..
Ne oldu, katliyam oldumu IAS'de, izleyim dedim 55j deyince yattım uyudum.
Syf: ««/ 7 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum