[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Eve Online
|-- |-- |+ Aktif kimler var...
Yazar RSS Konu: Aktif kimler var {2975}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 11 Jan 2017, 02:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Citadel patchinden sonra basladik yine birkac arkadas casual olarak takılıyoruz bir WH corpunda. Patide aktif adam var mı bilmiyorum o yuzden actim konuyu.

5-10 kişi toplaşıp bir W-space kapma planım var. Kendi corpumuz olur. Bizim alliance a da girebiliriz ayarlanabilir. Hem content hem de support icin faydalı olurlar.

Hali hazırda wh de yaşayan aktif bir grup varsa daha guzel olur tabi varsa soyleyin pls.

Biralıyım kalbimden yaralıyım
Üye
ID § 11 Jan 2017, 12:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyun içinde MERKEZ kanalından sorabilirsin.
Üye
ID § 11 Jan 2017, 18:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
wh de neler yapıyosunuz. Dreadnought la site falan yapıyomusunuz yoksa madencilik, data relic falanmı? Fazla bilmediğim için wh yi ondan soruyorum.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 11/01/2017 18:21 tarihinde traptorex tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 11 Jan 2017, 19:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şu anki WH(C4)'nin c5 static i var. Oradaki combat sitelari farmlıyoruz boş olunca. Dread kullanılmıyor max battleship size. Bazen t3 kullanılıyor cok insan varsa fleet de, wolf rayet bulursak confessor-svipul larla farmlanıyor falan.

Data/relic sitelarla uğraşan yok değmiyor çünkü. C5/6 içinde güzel gas site bulursak gas harvest yapanlar oluyor ordan güzel para cikiyor. Mine yapan çok nadir oluyor. Production yapan birkaç kişi var tritanium lazım olunca mine yapıyorlar bir tek. Onun disinda PI yapıyor hemen herkes.

Farm disinda begenmedigimiz womrhole u roll layip yenisini aciyoruz. Staticlerden illa ki bir Nullsec cikisi oluyor roam icin.

C5 farm olayında dualbox yapıyorum güzel bir sistem denk gelince saatte 500 mil civarı loot toplanıyor. Remote cap transfer lı 2 rattlesnake le yapılıyor bu.

PI da da tek karakterden ayda 500-700 mil arası bir gelir saglamak mumkun buradaki planetlarla.

Üye
ID § 19 Jan 2017, 02:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
4 yıl aradan sonra 45 gündür oynuyorum.
Üye
medal 1k
ID § 19 Jan 2017, 20:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
45gundur ne yapiosun bu arada ?

steamid: Mos Qi
uplay: mosqui_pati
Üye
ID § 20 Jan 2017, 03:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Coruerin dışında herşey hardcore oynuyorum ama corp pvp corpu pasımı attım artık kendime güvenim geldi.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/01/2017 03:02 tarihinde ZERO-G tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 20 Jan 2017, 14:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Steame hesap ekleyip, steamdeki starter packten faydalanabiliyomuyuz? smiling smiley

DF UW: Killerofloki
Üye
medal 1k
ID § 20 Jan 2017, 14:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eski accountu steamde kullanamıyorsun tabi ki. Steam üzerinden account acmak gerekiyor

Üye
ID § 28 Feb 2017, 18:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende 2 aya yakındır tek basıma wh leri geziyorum 1-2 tane wh kendime buldum oralarda takılıyorum eger hala devam ediyorsanız biraz daha bilgi alısverisinde bulunabiliriz ve aranıza katılabilirim.
Üye
medal 1k
ID § 01 Mar 2017, 01:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arkadaslar biraktilar aktif olan yok. Bende kimse olmayinca eskiden takildigim lowsec grubuna katildim. Onlar da US time zone tabi pek denk gelemiyorum bende arada sirada giriyorum bu aralar pek vaktim yok eve e.

Sp varsa yeterli birkaç güzel wh corpu soyleyebilirim.

Üye
medal 1k
ID § 01 Mar 2017, 21:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Genel olarak Türk oyunculardan bahsediyorsanız aksamları 50 civarı karakter oluyor merkez kanalında. Paticikte eskiden aktif olan kişilerden bahsediyorsanız evet çok kalmadı.

"he is POS guy"
Üye
ID § 03 Mar 2017, 10:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Paticik genede plex ve char satışı için kullanılıyor. Oyun içi MERKEZ kanalına bak.
Üye
ID § 03 Mar 2017, 14:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merkezde yeni başlayanlara ve oyun dinamikleriyle alakalı soru soranlara yardım iyi seviyede ancak beraber takılalım, elimden tutun, bir corpumuz olsun veya bir corpa girip beraber fleetlere çıkalım muhabbetine karşılık veren yok denecek kadar az. Bence kanaldan da birşey çıkaramaz.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 03/03/2017 14:32 tarihinde traptorex tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 03 Mar 2017, 15:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Nekro
Citadel patchinden sonra basladik yine birkac arkadas casual olarak takılıyoruz bir WH corpunda. Patide aktif adam var mı bilmiyorum o yuzden actim konuyu.

5-10 kişi toplaşıp bir W-space kapma planım var. Kendi corpumuz olur. Bizim alliance a da girebiliriz ayarlanabilir. Hem content hem de support icin faydalı olurlar.

Hali hazırda wh de yaşayan aktif bir grup varsa daha guzel olur tabi varsa soyleyin pls.

ya bırak, açtım accountu gelmediniz. Goonsda corp bile ayarlamıştım.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 03/03/2017 15:17 tarihinde Glatheros tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum