[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Eve Online
|-- |-- |+ eve beleş oluyor?...
Yazar RSS Konu: eve beleş oluyor? {7173}
Syf: ««/ 7 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 01 Dec 2016, 18:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyuna dönim dedim socket connection closed falan derken kıl etti. çözümü bilen var mı? max 5 dk falan durabiliyorum oyunda.

robert scam industries
Köylü
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 01 Dec 2016, 18:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
vpnle çözdüm ben socket closed sorununu
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 07 Dec 2016, 21:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
vpn siz giremiyorum son 2 saattir

pff

Praise the Sun
Yörünge Disi
ID § 20 Feb 2018, 05:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selamlar konuyu hortlatayim smiling smiley
Ben eveyi hiç oynamadım ama oynamayı düşünüyorum oynadığım online uzay oyunu 2 tane
ogame the finger smiley ve battlestar galactica online
Gördüğüm kadarıyla savaş sistemi battlestara benziyor

Bsgo da gemi silahları sağ aşağıdaki gibi 123456 diye gidiyor ana gemiler düşman menzile girince onlara basıp (ya da açık bırakınca otomatik missile hariç) saldırıyor nişan alma olayı hani gemiye dönük olmaktan ibaret eye rolling smiley
Fighter tarzı gemilerde it dalaşı falan oluyor ama ondada nişan alma gemiye dönük olmak silahların hepsi öne baktığından oluyor it dalaşı

Bu tarz mı evenin savaş sistemi ? eğlenceli mi ?

2. sorumsa bu plex sistemi smoking smiley Beleşe başlayarak mesela 1 aylık plexi kaç günde kasarım ? Nasıl kasılıyor mining falan ? nelerle uğraşmak lazım ?

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/02/2018 05:27 tarihinde Chaoslord tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 21 Feb 2018, 23:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Beni eve 'e çeken player based ekonomisiydi en başta. Yıllarca wowdan başka oyun oynamayan birisi olarak önce oyunu sevmekte zorlandım, zaten bırakıp bir yıl sonra gerçekten başladım.
Ama eve i eve yapan benim için savaş, siyaset, entrikalar, ihanetler. Yani oyuncuların oluşturduğu ittifakların ve koalisyonların ilişkileri, savaşları. Gerçi son dönem blue donut olayı var, adam akıllı bir savaş olmuyor. Ama olsun umudumuz devam ediyor bu konuda.
Plex konusuna gelince, bireysel olarak takılabileceğin yüksek güvenlikli bölgelerde para kasmak biraz daha zor diye biliyorum, ama bir ittifak üyesi veya kiracı olmak zorunda olduğun düşük güvenlikli sistemlerde bir haftada, hatta zamanla bir-iki günde bile kazanabilirsin plex parası.
Oyunu daha kısa sürede öğrenmen ve düşük güvenlikli sistemlerde takılmana imkan verecek bir ittifak üyesi olabilmen için türk oyuncular yardım edecektir.

Başka bir aşk istemez, Aşkınla çarpar kalbimiz.
Ey VATAN gözyaşların dinsin yetiştik çünkü biz.
Üye
medal 1k
ID § 22 Feb 2018, 00:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eve de fight yapmak eskiden keyifliydi. Oyuncu coktu noob adam da fazlaydı. Bol bol 1v1 bulabiliyordun. Artık zor herkes birbirini tanıyor cunku. Small scale keyifli fight bulmak icin baya baya saatler harcamak gerekiyor frigate le takılmak istemiyorsan. Anca solo null da nooblari avlayabiliyorsun. O seviyeye gelmek icin de baya tecrube lazım.

mekaniklere gelince herhangi bir nisan alma vs yok. Kullandigin silaha gore range, speed, weapon tracking gibi mekanikler var.

2. sorun için; kasamazsın. plex parası cikaricam ilk aydan diye baslarsan zaten hic baslama bence.

Biralıyım kalbimden yaralıyım
Üye
medal 1k
ID § 22 Feb 2018, 00:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu arada hiç bir riske girmeden, ticaretten de deli para kazanabilirsin, bunu yapanlar da var..

Başka bir aşk istemez, Aşkınla çarpar kalbimiz.
Ey VATAN gözyaşların dinsin yetiştik çünkü biz.
Üye
medal 1k
ID § 22 Feb 2018, 11:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Exploration yapabilirsin combata hic bulasmadan, wormholeda veya nullda relic ve data sitelar yaparak guzel para geliyor. Ha istersen de bunlari yapan adamlari ganklersin. Ikisi de noob friendly bi olay, fazla skill gerekmiyor.

Hem de tam exploration hissi veriyor, ozellikle wormhole, kimselerin olmadigi unknown sistemlere giriyosun, herseyi scanleyip kendin buluyosun falan..
Üye
ID § 22 Feb 2018, 17:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
veya iyi bir gemi fitleyip factionlarla vindicator, nightmare vs. incursion yapacaksın garanti ve güvenli (kısmen hs de gang yemezsen) bir isk kasma yöntemi. Açıkcası ben incursion dışında başka bir şekilde isk kasmıyorum ve ya kasamıyorum diyelim. data veya relic siteler bence fazla bişey bırakmıyor wh de yapmıyorsan.
Bunun yanında iyi bir wormhole corpa girersen yine faction modül ve dreadnought larla pve yaparsan manyak derecede para kazanıyorsun hiç denemedim ama yapanları biliyorum adamlar trilyoner.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 22/02/2018 17:15 tarihinde traptorex tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 26 Feb 2018, 01:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sağolun cevaplar için smoking smiley benide eveye çeken olay ittifak entrika savaş olayları 3 ay düşman franksyonda ajan olup sonra gemileri çalma gece baskını yapma tarzı eve olaylarını hayretle okurdum eskiden smoking smiley
[www.merlininkazani.com] bunun gibi olaylar yok mu artık ?

youtubedanda baktımda bir tanıtım videosuna anladığım kadarıyla karaktere belli sayıda skill veriliyor dediğiniz gibi kaşif tücar savaşçıdan biri oluyorsun ? şimdi başta ticaret kasıp en baba gemiyi alsam o gemiyi kullanan aynı savaşçı skilli adam beni dağıtacak mı ? ben onun seviyesine ulaşamıyor muyum ? karakter gelişimi nasıl ?
başta para plex kasılacak mesleği kasarsam sonra başka char açarsam ? aynı hesapta oluyor mu ? oyunu beleş oynamaya devam ettikçe rahat plex kasabilecek duruma geleiliyor muyum yoksa sınırlı mı ?

1 defa güncellendi. Son güncelleme 26/02/2018 02:03 tarihinde Chaoslord tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 26 Feb 2018, 20:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
En baba en pahali gemiyi bile alsan karsindaki adam 1 gunluk skille ciklet parasina bir gemi ile senin warpa cikmani engelleyip arkadaslarini cagirir, yavas yavas kivrandira kivrandira patlatirlar senin gemiyi.

Eve'de en baba diye bisey yok. Her profession icin ayri ayri gemiler var ve bunlar kullanabilmen icin gereken skill ve isk bakimindan 3 tier'e ayriliyor t1 t2 ve faction/storyline seklinde. Yani en basit haliyle anlatmak gerekirse, ticaret skilleri kasip savas gemisine binemezsin, yük gemilerine binersin. En baba yuk gemilerinden olan jump freighterlara 60 gunde binersin mesela. Ama combat skilleri kasmis adamin buna binebilmesinin bi anlami yok, skilleri kasmadiysa binemez dr zaten. Bunun combat alaninda muadili olan carrierlara biner mesela. Ve gelip senin gemiyi patlatabilir evet.

Oyunda ship tree var gir bir incele orayi. Gemilere sag tiklayip show info de, cikan pencerede tablari incele descriptionlari falan oku. Requirements tabinda hangi skiller lazim oldugu yazar. Kafanda canlanir biraz en azindan.

Ilk aydan kendi pleximi kendim kazanayim olayi da biraz yalan. Isi bilen iyi bir ekiple falan oynaman lazim null secde farm yaptircak sana. Arkadasin falan varsa olabilir. Onun disinda zor biraz. Mininge falan da bulasma para kazancam hayaliyle. Millet 7 charla falan yapiyor da anca dise gelen getirisi oluyor. Hobi olarak yapabilirsin yine.

Bir iki ay subs yap o sirada kesfedersin oyunu zaten yavas yavas kendine bi yol cizersin
Üye
medal 1k
ID § 31 May 2018, 13:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Nereye yazacagimi bilemedim.ben oyuna baya bi ara vermistim yeniden baslayacam ama malum dolar aldi basini gitti.en ucuz nasil tekrar baslatayabilirim? Ikincisi su steam den bir yıllık hedesi varmış ama ben hesabı steamden acmamıştım.yinede kullanabilirmiyim bu bir yıllık zamazingoyu?
Üye
ID § 31 May 2018, 21:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Frostbite
Nereye yazacagimi bilemedim.ben oyuna baya bi ara vermistim yeniden baslayacam ama malum dolar aldi basini gitti.en ucuz nasil tekrar baslatayabilirim? Ikincisi su steam den bir yıllık hedesi varmış ama ben hesabı steamden acmamıştım.yinede kullanabilirmiyim bu bir yıllık zamazingoyu?

Steam den açmadıysan malesef kullanamıyorsun. karakter başı 78 TL ye taşımıştım steam e karakterleri. Şimdi 20 $ para oluyorsa ona taşınıyor.

Paticikten plex satın alıp öyle devam edebilirsin. En ucuzu o şekilde. Yarı fiyatına geliyor.
Syf: ««/ 7 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum