[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Eve Online
|-- |-- |+ CFC vs Allied Forces...
Yazar RSS Konu: CFC vs Allied Forces {5801}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 11 Apr 2016, 17:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Aynen o FC. Hala da iyi fc diyorlar.

"he is POS guy"
Üye
medal 1k
ID § 22 Apr 2016, 02:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Herkes savaş çekişmeli olacak derken MBC tarafının büyük bir üstünlüğü ile devam ediyor.

Bir süredir Deklein çevresinde ki sistemler çok hızlı bir şekilde işgal altındaydı. MBC artık Dekleini de almanın vakti geldi dediğinde aynı şekilde düzgün bir savunmayla karşılaşmadan hızlı bir şekilde işgaline devam etti. Goonlar 2010dan beri ilk defa sistemlerini kaybetmeye başladı ve Koalisyon içinde ciddi ciddi güven kaybı başladı.

Zaten CFC içinde bulunan alliancelar da ciddi sıkıntılar meydana geldi. SMA şuan bitik (5k üyeden 1.5k üyeye), FCON üylerinin nerdeyse yarısını kaybetti ve Güneye indi (Koalisyonu terketti fakat hala goon ile maviler), Razor ve INIT goonların istediği gibi Saranende toplanıp savunmaya yardım etmek yerine kendi başlarına Syndicate de takılmaya karar verdiler (hala CFC içindeler), Bastion, EXE vs alliancelar biraz sayı kaybetseler de hala goonlar ile ortak savunmaya devam ediyorlar.

CFC savaş başlamadan önce 40k karakterli oyunun en kalabalık koalisyonu iken 1 ayda 10binden fazla üye kaybetti ve eski üstünlüğünden eser yok. Her ne kadar EvE online da ne zaman ne olacağı belli olmasa da şuana kadar olanlardan yola çıkarsak durum Goonlar ve CFC (Imperıum) için hiç de iyi gözükmüyor.

"he is POS guy"
Üye
medal 1k
ID § 22 Apr 2016, 03:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
CFC içindeki alliancelar için kendilerini sınayacak bir olay bekliyordum. Bu da onunla ilgili bir post olsun.

Uzun zamandır ( [www.reddit.com] ) solda örneğini verdiğim gibi sanal ortamlarda "Razor is shit" gibi bir tanım ortaya çıkmıştı. Tabi oyunun en büyük ve güçlü koalisyonunda olunca tam olarak bu gibi şeyleri test edemiyor kimse.

Bence bu savaşın en güzel yanlarından biri olan saldıranların tek bir güç olarak bir yerden saldırmak yerine küçük küçük guruplar halinde kendi başlarına ayrı ayrı yerlerden saldırmasından ve Goonlarında başının biraz yoğun olup kimseye yardım edememesinden kaynaklı ( daha sonra da yardım edecek gücü kalmadığından ) CFC içindeki alliancelar kendi başlarına kaldı.

Drone bölgesinde yaşayan Renter ve orada kendi başlarına takılan bir kaç alliance da DRONE_WALKERS'ı kurup tenale saldırmaya başladılar. Şu an itibari ile daha önceden orda yaşayan Razor ve INIT sistemlerinin hepsi ele geçirildi yani bir gurup renter ve hiç ismi duyulmamış alliancelar tek başlarına Razoru 4 yıllık ( daha önceki atılmasınıda saymazsak nerdeyse 10yıllık ) evlerinden atmış oldu.

Aynı bölge de yaşayan 2 ayrı alliance a tüm sovlarını kaybetmesinin farklı etkilerini paylaşalım birde.

Inıt tüm sovlarını kaybettikten sonra gözle görülür bir şekilde üye kaybetmemesine rağmen Razor 3 bin kişilik alliancedan 1800 küsürlere kadar düştü ve günlük üye kaybetmeye devam ediyor.

Kendi başlarına bir şey beceremeyecek allianceların CFC çatısı altında kendilerini bir şey zannetmesi her zaman komiğime gitmiş fakat bunu kanıtlayacak bu kadar somut bir örnekle karşılaşmamıştık. Ama bu savaş kanıtladı ki "Razor is shit" ( Açıkçası diğer CFC allianceları da ).

Not: Kişilerden değil, alliancelardan bahsettiğimi unutmayalım.

"he is POS guy"
Üye
medal 1k
ID § 23 Apr 2016, 12:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya bizim corp terk etmiş bastionu angry smiley
Ben savaşa devam etmek için 15-20b den oldum en az....
GSF katılsam acaba, ne dersiniz yoksa savaş olmadan bu goonlar biter gider mi ?

Başka bir aşk istemez, Aşkınla çarpar kalbimiz.
Ey VATAN gözyaşların dinsin yetiştik çünkü biz.
Üye
medal 1k
ID § 23 Apr 2016, 16:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Goonlar caracal ve ceptor fleeti disinda adam akilli savunma fleeti kurmuyolar. Bu saatten sonra beklentin yada oyunda yapmak istedigin ne?

"he is POS guy"
Üye
medal 1k
ID § 23 Apr 2016, 17:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
loop
Ya bizim corp terk etmiş bastionu angry smiley
Ben savaşa devam etmek için 15-20b den oldum en az....
GSF katılsam acaba, ne dersiniz yoksa savaş olmadan bu goonlar biter gider mi ?

Ben hayatımda şu kadar parayı bir arada görmedim hiç bu oyunda ama adam bir savaş için bu kadar para harcıyor. Fakirliğin gözü kör olsun
Üye
ID § 23 Apr 2016, 20:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
GoonSwarm öyle kolay kolay dağılmaz onu diyosan sadece eve oynayan bi communuty değil pl gibi bisürü oyunda beraber takılıyolar,eski hallerine dönerlerlermi bilemem
ama GSF'den çok daha iyi altarnatifler var onu söyleyim

the-culture var mesela eski BL elemanları baya güçlü gidiyolar

Test var,oyunda iyi FC olarak kendini kanıtlamış progodlegend ve eski GSF fc'si Villy testte FC şuan

Darkness var,dağılan nulli secunda ve kadeshi elemanlarının bazıları bunlara katıldı

eğer skill pointin fazlaysa low-sec pirate groupları var Snuff,Tishu,Shadow Cartel,Suddenly Spaceships falan

line memberlarının değerini GSF'den daha iyi bilirler en azından

1 defa güncellendi. Son güncelleme 23/04/2016 20:50 tarihinde arkimod tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 24 Apr 2016, 17:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
sadman

Ben hayatımda şu kadar parayı bir arada görmedim hiç bu oyunda ama adam bir savaş için bu kadar para harcıyor. Fakirliğin gözü kör olsun

Direk harcadığım 4-5b. Diğerleri asset. Yoksa bizde fakiriz yani.

Alinti
arkimod
GSF'den çok daha iyi altarnatifler var onu söyleyim

the-culture var mesela eski BL elemanları baya güçlü gidiyolar

Test var,oyunda iyi FC olarak kendini kanıtlamış progodlegend ve eski GSF fc'si Villy testte FC şuan

Darkness var,dağılan nulli secunda ve kadeshi elemanlarının bazıları bunlara katıldı
Hard pvp ci fleetçi gibi bir iddiam yok. Ama fleetlere katılmak hoşuma gidiyor. Ve mümkün olan her saat katılıyorum. Nulli Secunda efsane saydığım bir ittifaktır. Eğer benzer bir ittifağa girersem çok mutlu olurum, ama TEST harici diğerleri referans falan olmadan almaz herhalde. Bunların içinde bir corpa üye olan bir arkadaş yardımcı olursa katılmak isterim tabi.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 24/04/2016 17:42 tarihinde loop tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 24 Apr 2016, 17:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Nullinin güzel yanı az da olsa güzel FC leri vardı. PGL gibi. O da şu an TESTte zaten. Orayı tavsiye ederim ben.

"he is POS guy"
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k

ID § 24 Apr 2016, 21:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
100 plex var alın benden sizin de paranız olsun.
Yörünge Disi
ID § 24 Apr 2016, 21:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kaça satıyorsun tanesini smiling smiley

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
ID § 29 Apr 2016, 10:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Savas bitmis bile yaw. Baska bi seitede haberini gorup geldim. Imkansiz denen sey sonunda oldu ama kimsede ses yok. Emegi gecen herkese selam.

Vily ve pgl'nn Testte oldugunu ogrenmek de cok sasirtti beni. O kadar elit oldular yani bi zmanalarin dalga gecilen yeri.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 29/04/2016 10:04 tarihinde yafeshan tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 29 Apr 2016, 13:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yok be elite falan oldukları yok kendileri bile şokda nasıl arada bir adam akıllı işler yapıyoz diye tongue sticking out smiley

oyunun ilk fax capitalini test kaybetti geçen gün kutlama yapıyolardı ilk defa bişeyde birinci olduk diye,sevimli ezükler vesselam sdfdas

şaka bi yana umarım böyle devam ederler,Test'in umursamaz kültürü herzaman hoşuma gitmiştir oyunun elite pvp geyiklerinden çok böyle tiplere ihtiyacı var bana sorarsanız
Köylü
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 06 Jun 2016, 16:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
zaaaxd

#rekt
Üye
medal 1k
ID § 26 Jun 2016, 23:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
PL ve TEST kapışması başlamış galiba.
Birçok yeni savaşı tetikleyebilir belki. Aslında TEST e girmenin tam zamanı.
eve24

Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum