[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Ragnarok
|-- |-- |+ Power of Turks guldıne uye arıyoruz...
Yazar RSS Konu: Power of Turks guldıne uye arıyoruz {3982}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
ID § 27 May 2005, 20:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben oyuna dün basladimda (30/21 im), cok fakirim yaa. Ilk defa oynuyorum, bi eleman bana lvl atlamam icin yardimci oldu. Simdi o da yok, hic exp kazanamiyorum. Bi ara usta oyunculardan biri ile bulussakta bizim gibi ciraklara yardimci olsalar.[signature][hline]"These tears we cry
Are falling rain
For all the lies you told us
The hurt, the blame!
And we will weep to be so alone
We are lost
We can never go home"
-Gollum's Song
Üye
ID § 05 Jun 2005, 06:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eski günler, eski Türk oyuncular /sob nostalji yaşadım ühühü[signature][hline]LvL 99 Legendery Poster
Üye
ID § 02 Jul 2005, 02:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
walla bıse dıyemıcegım su sıralar double exp war unaım ısıne yarar.yenı baslayan ların ısı cıdden zor[signature][hline]Power of Turks
Üye
ID § 02 Jul 2005, 21:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hehe... cevap bir hayli gec geldi allf'cim, ama geldi ya ;-) ... Su an iyiyim... lvl 71 bir Sage'im var (Freecaster/Woe Sage). Sage konusunda bircok yabanci (ingilizce/almanca) Guide okudum. En iyisi oldugunu düsündügüm Freecaster ve Auto caster'lari oynuyorum. Autocaster'a daha bugün basladim, lvl 40 su an. Woe'da oynama firsatim olmadi daha. Anadolunun Melekleri isimli guilddayim su an. Yeni bir guildiz. Eger mümkünse sizlerle bir Woe'ya katilmak isteriz. Bizim ilk Woe tecrübemiz olacak...

P.S. Ucuza Phen Clip satan yokmu yahuu... Ihtiyacim var...
Üye
ID § 03 Jul 2005, 01:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sagemı allah allah
saten sage acımız war nezaman gelsen alırız neyse bu arada woe cıdden sabır ve salam esya ısıdır umarım bır seyler basarırsınız gonul ıster suaya kale resımlerımızı koymayı ama nasıl ataclanıyor bılmıyorum .
basarılar
herzaman beklerım[signature][hline]Power of Turks
Üye
medal 1k
ID § 08 Jul 2005, 13:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lvldan kaybediorumsad smiley[signature][hline]icqmsnGvZ
Yörünge Disi
ID § 11 Jul 2005, 14:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya nasıl oluyosunuz 1 ayda lvl 60-70 ya günde 20 saat mi kasıyosunuz kardesim lvl 53 üm bongum munak falan 0.2 veriyo 500 kescem 1 lvl yapmayın ya insan yaratık kesmekten sıkılıyo nası atlıyonuz öle??? [signature][hline]:rock: Sentenced FOREVER!!! :rock:
Cross my heart and hope to die!
May my end,come tonight...!

[Bu mesaj babayigit tarafından 11 Temmuz 2005 15:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Üye
ID § 15 Jul 2005, 13:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Mage, archer ve swordmanler gre general keserek kolayca atlıyolar ben 1 günde job level 37 den 40 a getirdim [double exp varmiydi bilmiyorum] ama 40-50 arası sıkılıyor insan zaten job level 40 ta yaptıysan kolayca 70 lere getirirsin.[signature][hline]Pawliger - Dunemaul
Night Elf - Druid
Defenders of Anatolia
Yörünge Disi
ID § 15 Jul 2005, 15:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Job level 40 ta yaptım ama hiçte kolayca 70lere getiremiyorum :lol:.lvl 55 im su an Rogue um.Ne kesmemi önerirsiniz?[signature][hline]:rock: Sentenced FOREVER!!! :rock:
Cross my heart and hope to die!
May my end,come tonight...!
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 18 Jul 2005, 20:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Toy Factory 2 'deki mystcaseler (aman dikkat bolca da cruiser var orda, rahat vuruyorlar flee yüksek de olsa) idare edebilir.

Veya Orc Dungeon 2. katta Zenorc kesmeyi deneyebilirsin, mystcaselerden azcık daha düşük exp veriyorlar ama daha bol bulunuyor.[signature][hline]
Üye
ID § 24 Jul 2005, 11:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Power of Turk'un dagildigini duydum Allf. Anlasmamazliklar varmis, bircok üye ayrilmis. Bizi aydinlatabilirmisin?
Üye
ID § 23 Mar 2006, 04:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ehhe cok gec olsada cevap wereyım. power of turks gone to wow all to geather. bıkac ıstısnamız haroc onlarda bazı sebebleden ıstemelerıne ragmen gelemedı.sımdı wowdayız.cogumuz aynı nıcklerde mesela ben grinning smiley
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum