[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Ragnarok
|-- |-- |+ Power of Turks guldıne uye arıyoruz...
Yazar RSS Konu: Power of Turks guldıne uye arıyoruz {3984}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
ID § 01 Feb 2005, 01:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Power of Turks guldımıze oynayacak kafa dengı ve lvl 75 ustu arkadaslar arıyoruz.
charekterlerın mesleklerınde ayırım yapmıyoruz.
eger gulde katılma gıbı dusuncenız warsa oyunda yetkısı olan
.:MuRaT:. (master)(prı)
allf (spear knht)
z_ali_m (asasın)
ApexMx (pri)
TÜRK BEY (cru)
bukısılre pm atarsa sewınırım.[signature][hline]Power of Turks
Üye
medal 1k
ID § 01 Feb 2005, 01:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
edit: vazgectim oyunu silmistim

[Bu mesaj tAKA tarafından 01 Şubat 2005 01:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Üye
ID § 01 Feb 2005, 09:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu guild Chaostamı Lokidemi acaba ?
Üye
ID § 03 Feb 2005, 00:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
caosta[signature][hline]Power of Turks
Üye
ID § 06 Feb 2005, 21:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bence charlarda meslek ayrımı yapın

bence
3cru
3 knigt
1-2 mage
2 aco kesın 2 tane cunku 1 kısı bazen heal vermekte zorlanabiliyor
1-asa
1-rouge bunun gibi karma olsun[signature][hline]Ya göründüğun gibi ol ,ya da olduğun gibi görün

CS ForEvER

[Bu mesaj uo_terminator tarafından 06 Şubat 2005 21:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Üye
ID § 08 Feb 2005, 00:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
orda gormus oldugun guıldın tamamı degıl guılde sozu gecen sahıslardır bastan sona kadar olacak olan da guıldımız su an 18 ksı hepsının adını yazmak ıstemedım davet yetkısı olamayanları yanı[signature][hline]Power of Turks
Üye
ID § 08 Feb 2005, 09:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
allf slms hiç EasTle falan allience olmayı denedinizmi istersen oyunda eski arklarla ayarlayabilirim

lvl 67 hunter + lvl 75 crus(silindi),lvl 55 rouge

tanırsan ben Spirit_turkey msn de [email protected]
Üye
ID § 08 Feb 2005, 14:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben oyunu orenene kadar kac 65 l1k car s1ld1m ama sonunda oren d1k say1l1r cogu sey1 tab1 neden muttef1k olmayalim[signature][hline]Power of Turks
Üye
medal 1k
ID § 08 Feb 2005, 17:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oo alf helal len işi büyütmüşsünüz ben shindei muahha neyse turk guild duruyormu halen tongue sticking out smiley[signature][hline]Retailde görüşürüz...
Üye
ID § 08 Feb 2005, 17:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ooo hacım shındeı naber sen nerelerdesın ya ggoremıyom oyunda wow kacanlardanmıssın yoksa la napalım guıld dagalınca bızde kendımız kuralım dedık ken dı cabamısla bıseler yapıyoruz[signature][hline]Power of Turks
Üye
ID § 08 Feb 2005, 17:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Andu_ ıste bırıcık askımız chat ekranının bır numaralı kırletıcılerınden basımızın belası hızına yetısılemeyen uyemıs adını yazmadım dıye kızmıs ta al yazdım smiling smiley[signature][hline]Power of Turks
Üye
medal 1k
ID § 12 Feb 2005, 09:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

Lind3r0th, 08 Şubat 2005 17:35 tarihinde demiş ki:
oo alf helal len işi büyütmüşsünüz ben shindei muahha neyse turk guild duruyormu halen tongue sticking out smiley

Shindei o turk guildı yıkılalı yıllar oldu be =). Ekim gibi East birleşmesi oldu sonrada işte Turkstar olayı. East bayaa bir oyuncu kaybetsede Memoriam'ın kalesini savunuyorlar genelde. Turkstar da bazı olaylar nedeniyle kapanıp bize yani Anatolia Empire a geldi. 2 Haftadır emp kırıyoruzda savunamadık daha =). Wiz olsa =/[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, [email protected]]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spellconfused smileyummon iyi çırpı*
Üye
ID § 12 Feb 2005, 22:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ah ah sormayın be bı knht nasıl emp kırsın asasın kırdı aynı anda daldık o kırdı bn dısarı atıldım ahh ahh[signature][hline]Power of Turks
Yörünge Disi
ID § 15 Feb 2005, 18:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben bu guilde alınmıştım ağustos ayında sonra bi ara girdiğimde charı guildden atılmış bulmuştum smiling smiley

girmeyin bu adilerin guildine ahahah :-) (şaka len şaka...)[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Üye
ID § 15 Feb 2005, 21:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
senın kım oldunu cıkartamadım ama hıckımseye sebebsız sutlanma yapılmadı
hernekadarda saka desende belkı cıddıye alanlar olabılır
smiling smiley[signature][hline]Power of Turks
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum