[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Guild Wars
|-- |-- |+ Guild Wars Eye of the Storm ve Guild Wars 2...
Yazar RSS Konu: Guild Wars Eye of the Storm ve Guild Wars 2 {3892}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 04 Aug 2007, 18:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben aylarca pvp yapmaktan bıktım smiling smiley

pvp sevenler başka oyuna bakmasın zaten womuş mowmuş yalan.
Üye
ID § 12 Aug 2007, 20:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla başlıcam simdi arkadasın accla biraz bakim bir elementalist acim diyorum cozimde grup lazım yanılmıyorsam boyle arama tarama yada grup arayan ekipler varmıdır smiling smiley
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 12 Aug 2007, 20:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
mmorpg arıyorsan başlama
senaryolu multi rpg arıyorsan başla, pişman olmazsın
pvp arıyorsan aynı hiç düşünme başla.

grup olayını anlamadım tam olarak, guild demediğini varsayarak npc elemanlar alarak questlerin büyük bir kısmını yaparsın (ben missionlar hariç questlerin neredeyse hepsini npc ler ile tek başıma yapmıştım).

ha guild diyorsan ben bilemem, 6 aydır random arena ve 8 lik battleground vari random bölgeleri oynuyorum sadece günde birer saat, guildlerle işim olmadı.

dipnot : pvp derken tek başına yaptığın sadece yanına npc ler alıp yapabildiğin bir oyun çeşidi var, onun dışında hepsi grup pvp ; turnuvalarda falan takımla uyumlu oynamak zorundasın.

[ Mesaj 12 Ağustos 2007, Pazar - 20:45 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Üye
ID § 12 Aug 2007, 21:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
arkadaş dedide single wowdaki gibi gorev yapamazsın illa grup lazım felan dedi ondan sormustum smiling smiley peki simdi ilki var sanırsam haritayı cekiyor anladıgım kadarıyla soyle caster ortalıgı caz cuz yapan fire elemantalistmi oyle bişimiş sanırsam netten baktıgım bilgi kadarı ile son sorularım grinning smiley lev 20 olmak uzun surermidir birde bu mesela arenaya felan girerken bir kaç talentmı skillmi ne seciyormuz anladıgım kadarı ile bu istedigimiz gibi degiştireibliyormuyuz oyundada sorularıma yardı medebilcek varmı grinning smiley
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 13 Aug 2007, 01:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
noktalama işareti pls tongue sticking out smiley

20. level demişsin de şimdi şöyle bir olay var :

rp ve pvp karakterleri var ayrı ayrı. rp ciler 1. leveldan başlıyor hikayeyi takip ederek skill açıyor vs vs. pvp ise 20 den başlar direk ve rp charınla veya pvp de edindiğin factionlarla açtığın skill, item vs lere direk erişebilir, sadece pvp etkinliklerine katılır.

rp charı açacaksın yeni başlıyorsan (ha pvp de açarsın da yeni başladığın için pek skillin olmaz, zorlanırsın build kurmakta ve oyunu anlamayabilirsin) . bu karakterle senaryoyu takip edip skill açacaksın. arkadaşın missionları kastediyorsa haklı, insanlardan oluşan parti kurarak yapmanda fayda var o görevleri. git şunu kes git şununla konuş tarzından azıcık daha farklı missionlar. bu yüzden alabiliyorsan guild wars nightfall senaryosunu oyna, en yenisi o olduğu için teorik olarak o senaryoyu oynayanlar daha çok olacaktır (bu lafıma güvenme, 8 ay önce bıraktım senaryo kısmını)

elementalisti gw'nin mage i gibi düşünebilirsin . ama pvp de yüzlerce skill kombinasyonu yaratabildiğin için kombinasyona göre bir monk ortalığı dağıtırken elementalist tanklık da yapabilir, hangi skilleri eçtiğine bağlı.

buradan da max. 8 skill alabildiğin konusuna geçeyim. habire kombinasyon build falan dememin nedeni bu. görevine, tarzına, grup haline oynayacaksan grubun geri kalanına bağlı olaraktan 8 tane skill seçmen lazım. ha tabi bunları seçtim artık değiştiremez miyim diye bir olay yok, instance olmayan her yerde (şehirler vs) istediğin gibi oynayabilirsin.

20. level olayına döneyim. amacın kesinlikle bu olmasın (ki istesen de olamıyor tongue sticking out smiley) , senaryodan zevk almana bak sen. prophecies senaryosunun yarısında 20. level olursun çok rahat mesela. factionsta da newbie adasını terk ederken en kötü 17 olarak terk edersin falan fıstık.

[ Mesaj 13 Ağustos 2007, Pazartesi - 01:50 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Üye
ID § 13 Aug 2007, 07:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
saolasın fly ben en iyisi 3-4 karakter deniyim ona baglı giderim artık warrior ranger gibin bişi actım gerci smiling smiley
Üye
ID § 04 Mar 2008, 18:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhaba arkadaslar gw nasil oynanir ilk çıktığında almiştim garip rekli bazı şeyler düşüyor ne silaha benziyor nede ne armora nedir bu düşen şeyler anlamadim çok garip geldi bırakmak zorunda kaldim yoksa oyunun grafikleri çok harika bana bu oyunu anlaticak biri varmi şimdiden teşekkür ederim
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum