[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Guild Wars
|-- |-- |+ bakın bole maıl atınca hemen stoktan send it yapıolar...
Yazar RSS Konu: bakın bole maıl atınca hemen stoktan send it yapıolar {3507}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 15 May 2007, 02:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu arkadas su an gm oldu arenanet icin calisiyor. vay be nerden nereye.
Üye
medal 1k
ID § 15 May 2007, 17:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Adamın attigi msjın üzerinden 1 yıl gecmis Shimone'nin dediklerini,oynadıysa coktan yapmıstır,oynamadiysa da acc sini satmistir.Yani özet olarak druenler,Shimone'nin söyledikleri dalga gecmeni gerektiren bisi degil sacmalamamanı saglayacak bi tavsiye...
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 04 Jun 2007, 09:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bomba topik ama smiling smiley
Üye
medal 1k
ID § 09 Jun 2007, 07:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
@elan ayar pesinde kosup 2 laf yapacagim derken sacmalama konusunda ki bu muthis performansindan dolayi ne denebilir bilmiyorum ama shimore un postunun benimkinin bir ustunde olmasi tamamen rastlanti. nasil bir alaka kurupta onunla dalga gectigimi cikarttin hic bir fikrim yok.
Üye
medal 1k
ID § 09 Jun 2007, 12:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

Shimone

o arkadas simdiye coktan oyunu alıp ustune rank6-7 fln olmustur. hatta belki satmıstır bile accountunu

Alinti

druenler

bu arkadas su an gm oldu arenanet icin calisiyor. vay be nerden nereye.

burdan sen olsan nasıl bir anlam cikartirsin?Ben senin soyle dusunerek o postu attıgını dusundum : ''rank6-7 olmustur,hatta belki satmistir bile accountunu?Tabi canım arada gm bile olmustur''.Bence gayet de alaka kurulabiliyor.

Ayrica korkma hickimseye ayar verme cabasinda degilim.Sadece 1 sene once acilmis bir topic hakkında hala dalga gecenlere,onlara artik uzatmanın gerekmedigini soyleyen birinin postuyla alakalı alay etmen veya o tembih postuna ragmen hala topicin sahibiyle alay etmen hos degil.Ben seni yanlıs anlamıs olabilirim,belki Shimone'nin postuyla alay etmiyordun,ama o zaman bu senin hala yanlis ve sacma birseyi devam ettirdigini gösterir.Eger ''devam ettirmemden kime ne?'' diye dusunuyorsan da Shimone'nin yaptigi tembihi görmezden gelmis oldugunu yani biraz daha sert anlam yüklersek takmadigini anlarım ve kendinin ne yaptigini düsünmeden,attigim postta benim sacmaladigimi düsünerek sadece,sana yaptigim uyarımı(senin ayar olarak düsündügün) dikkate alarak verdigin savunmayıda dogal karsilarim.

[ Mesaj 09 Haziran 2007, Cumartesi - 13:00 tarihinde, Elan_Morin tarafından güncellenmiştir ]
Üye
medal 1k
ID § 09 Jun 2007, 14:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
druenler sen raslantı diyosan ok ama pekde raslantı gibi durmuyo dimi? yani benim yazıma bak ne demişim ne zaman yazmışım. senin yazına bak ne demişsin ne zaman atmışın.
Üye
medal 1k
ID § 09 Jun 2007, 15:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yahu tobe. su gune kadar kimseyle ne dalga gectim su forumda ne de bir ustteki post a mesaj verme kaygisi. oyle bir sey olsa @nick seklinde acikca yazarim yani.

acikca goruyorsun ki attigim mesaj sadece "geyik" amacli. amaci olmayan bos bir mesaj. kurallara aykiri veya uygunsuz felan buluyorsan buyur report tusu orada. "arkadasini" kollayacagim derken su sekilde mesaj atman acikcasi rahatsiz edici. istedigim vakitte istedigim bir topic e kurallar cercevesinde mesaj atabilirim. isterse ustunden 1000 yil gecmis neye gore kime gore hos degil?

[ Mesaj 09 Haziran 2007, Cumartesi - 15:12 tarihinde, druenler tarafından güncellenmiştir ]
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum