[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Guild Wars
|-- |-- |+ bakın bole maıl atınca hemen stoktan send it yapıolar...
Yazar RSS Konu: bakın bole maıl atınca hemen stoktan send it yapıolar {3708}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
ID § 05 Apr 2006, 15:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
i want to scream onllyy please be quick i wannt this game too muchhh my frends buy your site this game and take after 6 days pls be quick for yourorder :=)
bye
-----------------------------------
turkçe mealii:
sadce çıglık atmak istiomm lutfen benım siparişim için acele edın bu ounu cok istıomm arkadaşlar bu ounu siparis etmış ve 6 gun sonra almıs benımkıde lutfen dedım

adamlar ben 7 gun bekledıkten sonra ve bu maılı attıktan sonra ara basamkları gecıp al sana oyun dıyerekten dırek item shipped(gemiye verildismiling smiley):turkuz ya ondan) yapıp yolladılar bakalım nezamn gelcek ptt ıcın 7-21 gun deyolar ammaaa bekcez artık bu arada herkes oynasın bekımmm
ben car olarakta ya kutudakı resımde ne varsa onu kascam yada elemtalıst/mesmer dıomm nasııı oluuyoo sızce ve bu oyun ıcın orjınal forum yokömu hep oynuyanların sıtelerı var falan fılan saygılarla

not :bşka mesaja eklıcektım buraya kaydı ozur dılerım

[ Mesaj 05 Nisan 2006, Çarşamba - 15:37 tarihinde, aramushaseru tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 05 Nisan 2006, Çarşamba - 15:40 tarihinde, aramushaseru tarafından güncellenmiştir ]
Üye
medal 1k
ID § 06 Apr 2006, 10:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iyimiş.
Üye
ID § 06 Apr 2006, 11:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
saol zerg senıde gormek isterımmm senın ıcnde çıgırma maili atabilirim ehuehu :=)
Üye
medal 1k
ID § 06 Apr 2006, 15:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Meal tam olmamış. Ya da mealin ingilizcesi tam olmamış diyelim : )
Üye
ID § 06 Apr 2006, 19:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
item shipped(gemiye verildismiling smiley):
die anlarsak ıgılızce bıldıgımız halde bole turkçelştırmemız normal olur bence ehehe :=)
Üye
medal 1k
ID § 06 Apr 2006, 23:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben oynuyorum allah'a şükürler olsun lvl 18'im grinning smiley
Yörünge Disi
ID § 07 Apr 2006, 13:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu ne ya yasinin 13 ten yukari olmadigi hissine kapildim bi anda

"my friends buy your site this game"

aehuaehae
Üye
ID § 07 Apr 2006, 13:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ayıp etmısn 13 mmonuc demkle yasım 23 eyvallah ne yazdıgıma baklmadn yazrasn olcagı budur ama bakınca herbıden komıkk duruoo

ehuehu
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 16 Feb 2007, 15:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
AHHAHAHAHAH nasıl bir ingilizce
TW
ID § 16 Feb 2007, 22:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
chicken translation yicem aksam.
TW
ID § 18 Feb 2007, 02:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
item gemiye verildi......
Üye
medal 1k
ID § 27 Feb 2007, 20:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ahahah, hoşmuşwinking smiley
Üye
medal 1k
ID § 10 Mar 2007, 03:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
herifler "lan bu bize musallat olur felan yollayalim hemen suna" diye "gemi"ye vermisler senin oyunu.
Yörünge Disi
ID § 12 May 2007, 17:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
i want to scream onllyy please be quick i wannt this game too muchhh my frends buy your site this game and take after 6 days pls be quick for yourorder :=)
bye

Ciglik atmak istiyorum Sadece (Tense hatasi mevcut) Cabuk olun . Bu oyunu cok istiyorum . Benim arkadaslar bu oyunu burdan alir o bought olacak .. and take after degilde took after olacak o onuda past yapacaksin arkadaslarinin daha onceden aldigini belli etmek icin .. please be quick for your order derken ne demek istedigini cikaramadim alakasiz olmus
Üye
medal 1k
ID § 13 May 2007, 02:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya konun ustunden 1 yıldan fazla geçmiş hala msj atılıyo ne yapması gerektigi soyleniyo ya ilginc. o arkadas simdiye coktan oyunu alıp ustune rank6-7 fln olmustur. hatta belki satmıstır bile accountunu
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum