[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Guild Wars
|-- |-- |+ element/necro...
Yazar RSS Konu: element/necro {1971}
  [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 25 Mar 2006, 22:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bole bir karakter acmak istiyorum.Fakatkarar veremedim.Necro/ele yoksa elem/neccro mu? Bide element buyulerinde water a uzmanlaşmayı düşünüyorum.Siz de bir tavsiyede bulunursanız sevinirim.
Üye
medal 1k
ID § 25 Mar 2006, 23:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yeni basliyorsan oyuna water skillerle ilk baslarda yapamazsin,elementalist ler ilk baslarda karisik baslarlar fakat sonradan fire olmak zorunda kalirlar cunku en cok skill fire magic den aciliyor(*başlarda).Sonradan water olabilirsin bence
Üye
medal 1k
ID § 26 Mar 2006, 02:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hımm anladım.Peki necro/elent mi element /necro mu ?
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 26 Mar 2006, 11:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şimdi şöyle bir şey var. Elementalist primary seçersen energy regeneration un daha fazla oluyor, Necro seçersen de armorun daha yüksek oluyor. Elementalist'in primary skill'i maksimum enerji yükseltirken Necro'nunki de yerdeki cesetlerden enerji çalmanı sağlıyor. Ona göre seçim yapmak en güzeli. Ha ben E/Me seçerim o ayrı.
Üye
medal 1k
ID § 26 Mar 2006, 11:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
önerileriniz için teşekkür ederim.
Üye
medal 1k
ID § 26 Mar 2006, 14:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

Elementalist primary seçersen energy regeneration un daha fazla oluyor, Necro seçersen de armorun daha yüksek oluyor
necro icin yazdigin dogru fakat elementalist,necro,monk ve mesmer lerin energy regeneration lari aynidir.Sadece elementalist daha fazla energy e sahip diger class lara gore
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 26 Mar 2006, 19:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ayrıca armor ratingleride aynı sanırım hepsi 60 sadece classına göre ek armor var mesela elementalistin armor'u 60 armordur. ama 4 farklı armor tipi vardır Fire'ye karşı +15 armor, watera karşı +15 armor falan. ama mesela monk'un armoru 60'tır ama +10 fiziksel hasara karşı, +5 elemental hasara karşı şeklinde değişik zırhları var ama temel sayı hepsinde 60. rangerlarda 70 warriorlarda 80
Üye
medal 1k
ID § 27 Mar 2006, 22:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
O zaman necronun primary class olarak acmanın pek bir mantıgı yok.Ozellikle pvp de.Elemental de hem primary ozelligi daha iyi hemde bi kac buyusu var.Armor da eşit olduğuna göre her halukarda elemental primary olması daha mantıklı.Bilgiler için teşekkürler.
Üye
medal 1k
ID § 28 Mar 2006, 02:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Necroda guzel elemantalistte. Pve de fire nuker elm. olup kolay grup bulabilirsin.Bazi zor missionlari yapabilmek icin iyi gruplara ihtiyacin oluyor.
Gvg leri genelde seyrediyorum. Observledigim gvglerin 90% ninda takimda bir elm. oluyor oda genelde savastan alakasiz flag runnerlik yapiyor.
pvp icin ben sahsen nec/mes oneririm. degen, direk dmg vermekten den daha iyi bence.
Aslida bende elm. / necro build yaptim ortamda iyi bir monk yoksa is yapiyor.
hata yaziyim buraya,
blood 12
eng. str 8+1+1
fire 10
Vampiric Gaze heal+dmg
Life Siphon heal + deg.
Life Transfer heal + deg
Incendiary Bonds 60 dmg set in fire 2 sec. -7 deg.
Immolate 35 dmg set in fire 2 sec. - 7 deg
awaken blood +2 blood
auro of rest. heal
res sign
bence guzel bi build oldu
Üye
medal 1k
ID § 28 Mar 2006, 11:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yazın oldukca işime yarıyacak tesekkurler smiling smiley
Üye
medal 1k
ID § 28 Mar 2006, 11:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Pvp de monk un yanına ne alınırsa daha çok işe yarar onu çok merak ediyorum. Genelde gördüğüm kadarıyla Mo/Me çok tercih ediliyor ama Mo/E i de önerenler var. Bu ikisi arasında hangisi daha iyi (pvp de)? Tek monk un olduğu bir grupta hangisi daha çok iş yapar?
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum