[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Lineage II
|-- |-- |+ Lineage2 Gracia Final!!! Yani Gracia 2.3!...
Yazar RSS Konu: Lineage2 Gracia Final!!! Yani Gracia 2.3! {2417}
  [ A ]
Üye
ID § 23 Oct 2008, 10:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet içeriğe hatta videolara bu linkten bakabilirsiniz.

http://www.pirateninjas.net/lineage2/gracia-final-korean-preview-site/#more-140

Şu an biz orjinalde bu ayın 28 inde 2.2 olucaz. Kore'de ise bu görüntüleri görünen 2.3 update uygulanıcak.Tahminen yılbaşı yada ocak belki şubata doğru 2.3'ü orjinalae uygularlar.
Yeni armorlar yeni binekler hatta summonlar,pelerin ve yeni silahlarla yeni epic boss wind dragon!
Ama burdan söylüyorum kendinizi hazırlayın.
Dual dagger lar geliyor beyler!
Manyak üstü manyak bir char haline gelir dagger'ciler demedi demeyin hehehe
Üye
ID § 16 Nov 2008, 14:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Vallahi insanin Dagger olasi geliyor..Reroll yapsakmi napsak.
Üye
ID § 16 Nov 2008, 14:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Birde bu AOC patladi galiba herkes wow a yada la2 ye geri donuyor..aoc 35 gb harddiskte yer kaplior e ona gorede saglam bilgisayar istiyor ekran karti vs.. bu kdr genclerin oynadigi bi oyuna bu kdr masraf getirisen kimse oynamaz dimi..
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 06 Jan 2009, 07:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
indirdim oynadım geçen private serverlarda ama onlar bile boş kaldırdım tekrardan.. özlemişim ama
Üye
ID § 09 Jan 2009, 09:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Private serverların populasyonu u orj serverları hangi oyunda ve ne zaman geçmiş acaba..Bide server merge den sonra orj serverlara girip baktında mı private server bile boş diyebiliyosun anlıyamadım
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 10 Jan 2009, 00:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2-3 sene önce falan 100lerce private vardı ve boş değillerdi. türkiyede de dünyada da popüler olmuştu ve bu insanlar private bir kısmı da officialda oynardı. 100lerce private server 10tane official serveri(kore hariç) nasıl geçemiyor?

official da doluydu, aşırı imba ya da god mode adamlar yoktu. Server mergeden sonra tabi ki popülasyon artışı olacak(server başına düşen), o zaman serverları 1 taneye düşürsünler full olsun, bu lineage2 official dolu anlamına mı gelir?
tek server hakkında konuşmuyorum genel olarak bir boşalmadan bahsediyorum
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum