[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Lineage II
|-- |-- |+ lineage2 beta...
Yazar RSS Konu: lineage2 beta {2878}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
ID § 29 Mar 2004, 00:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
official forumlarda bu login problemleriyle ilgili topicler vardı bak istersen.

bu arada playNC account'unun email verification maili hemen geliyo ama beta'yla ilgili serial key içeren mail gelmiyo. ben öğlen istedim akşama geldi[signature][hline]beer helping ugly people have sex since 1862
Üye
ID § 29 Mar 2004, 01:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
varda kimse çözüm bulamamış
paticik ahalisi belki bulur :-P

login tusuna basmaktan sıkıldım
öyle open beta yaparlarsa böyle olur of[signature][hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

Üye
medal 1k
ID § 29 Mar 2004, 01:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dl de gelmio kaç milyon kişi çekio ya bunu
Altsiteler Editörü
medal 1k
ID § 29 Mar 2004, 03:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Login şu aralar problemli çünkü aşırı derecede oyuna ilgi var, oyuna girmek için devamli login butonuna basın, Bartz serverını secerseniz pek sorun yaşamazsınız en kalabalık ve bence en lagsiz server =)[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Üye
medal 1k
ID § 29 Mar 2004, 08:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bende diyorum bu jiwa(guru) nerde.. son 200 mb... attım schematigi factory e seri comp chest yapiorum 3 gun surer heralde grinning smiley geliyim yipratiim seni biraz kore lilerle bir olup tongue sticking out smiley
Üye
medal 1k
ID § 29 Mar 2004, 10:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya arkadaşlar farklı bi adres yok mu yardım edin acc geldi oyun yok hadi rahat cekilcek bi dl adresi bekliom sizden
Üye
ID § 29 Mar 2004, 11:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
başka adres yok, partial download varmış eskiden onu da kapamışlar

önce .exe linkini bi download manager'a at, sonra ordan dene, kesin bağlanıyo bikaç deneme sonra. internet download accelerator kullanıyorum ben

yeni bi server açılıcakmış yoğun talep yüzünden. login problemi kalmaz heralde
Üye
medal 1k
ID § 29 Mar 2004, 12:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
BideBurası var burdan indiriom ben biraz kastım oldu bende dağ kullanıom dap rulez grinning smiley
%5 daha yarın akşam biter
Altsiteler Editörü
medal 1k
ID § 29 Mar 2004, 12:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyunu lineage2.com da west mirror inden indirin daha hizli ve sifre sormadan indiriyor..[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 29 Mar 2004, 13:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende varım
Starbreeze nickim[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Yörünge Disi
ID § 26 Dec 2010, 17:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bırahhhh

it's the hottest fires that make the hardest steel
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum