[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Lineage II
|-- |-- |+ yine kimse kalmadı...
Yazar RSS Konu: yine kimse kalmadı {3759}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 Jul 2008, 09:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yumurtalı pattiiiissss öğrencinin kebabı ehüehe

filmden bol ne var, sen iste ayarlarız.

Layneci salla gitsin artık, kurtul şu illetten a.q. (offf erdem grinning smiley )

sg-1 nefret kusan adama karşı...
Üye
medal 1k
ID § 16 Jul 2008, 16:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aleykumselam

sat.metu.edu.tr - odtu sat!
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 16 Jul 2008, 19:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
erenbeyprivat gelmiş smiling bouncing smiley

sg-1 nefret kusan adama karşı...
Üye
ID § 18 Jul 2008, 16:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arkadaşlar ben yeniden başlamayı düşünüyorumda lvl 45 TH vardı zamanında wow çıkınca bırakmıstım smiling smiley
Şimdi merak ettigim kaç tane expansion falan geldi ben direk accounttan subscription yapsam client ı indirsem başlıyabilirmiyim oyuna acaba yoksa fazladan başka expansion falan maliyetleri çıkarmı ?
Lineage2 Hellbound diye bi client buldum bu arada bumudur dogrusu ?

Tertemiz alnından vurulmuş yatıyor
Bir hilal uğruna ya Rab ne güneşler batıyor
Üye
ID § 18 Jul 2008, 16:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Var olan accountu activ hale getireceksin yani evet subscription o kadar.

Sadece bu başka ödeme yok.
Hellbound client yeterli senin için.
Üye
ID § 21 Jul 2008, 02:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ooooo erenbeyprivat gelmis grinning smiley la eren hatırlıyon mu uykumda ayaklalarımı yukarı kaldırıp Wind walk istemisim grinning smileygrinning smiley

GM msj atıp seni heryerde goruyom soulshot satıyorsun dediydi grinning smileygrinning smiley tabi diyemedim grinning smiley ben erenbey ile vardiyalı SS ticareti yapıyoruz diye grinning smiley hey mazut gunleri grinning smiley

SG-1 baba bu arda en son gorusmemiz,1 saat 6 dk imis biz o kadar ne konustuk la? grinning smiley sana birazcuk fazla patlamıs grinning smileygrinning smiley

sanki ozlemisim eski gunleri yeav grinning smiley

herkese selam grinning smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 21/07/2008 02:17 tarihinde kopekolduren tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 26 Jul 2008, 13:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
anisi var onca bu oyunun; ne kadar kastirici korean traditional game olsa da, chinesee farmerlardan gecilmese de.

SS ve SEED konusundaki master tezimiz kabul edilmeli! ^^ grinning smiley Mobile seller uygulamasi getirip dunya capinda kurdugumuz ag, musteri memnuniyeti takdirle karsilanmali! grinning smiley bunlari talep ediorum NCSOFTtan!! ^^

wo ai ni! optum

sat.metu.edu.tr - odtu sat!
Üye
ID § 27 Jul 2008, 01:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
odchu
anisi var onca bu oyunun; ne kadar kastirici korean traditional game olsa da, chinesee farmerlardan gecilmese de.

SS ve SEED konusundaki master tezimiz kabul edilmeli! ^^ grinning smiley Mobile seller uygulamasi getirip dunya capinda kurdugumuz ag, musteri memnuniyeti takdirle karsilanmali! grinning smiley bunlari talep ediorum NCSOFTtan!! ^^

wo ai ni! optum

wo ai ni ye!!! xie xie grinning smiley
Üye
ID § 31 Jul 2008, 18:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
grinning smiley
Üye
ID § 10 Aug 2008, 21:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
grinning smiley gunluk gulucugumu koyayım smiling bouncing smiley
Üye
ID § 14 Oct 2008, 15:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Özlettin be kardeşim...
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum