[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Lineage II
|-- |-- |+ Beyaz ı goren varmı ?...
Yazar RSS Konu: Beyaz ı goren varmı ? {1875}
  [ A ]
Üye
ID § 21 May 2008, 00:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iyi gunler ,,, beyaz ile irtibatı olan varsa soyleseniz de buraya bi gelebilirmi? veyahut nasıl irtibata gecebilirim ? neler yapıyor hala l2 oynuyor mu tanıyanlar dan bi yardım lutfen grinning smiley

tesekkurler
Üye
ID § 22 May 2008, 01:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben söyledimde hala teşrif etçek buraya beyefendi. Bu ara Hindemitte kastığı OL sini bartz a getirme çabasında. İtemlerini satmaya uğraşıyo sanırım orda. Bi yandanda bartzda dwarfa tyrant sub kasiyo. Yaza büyük ihtimal tyrant i main yapıcak
Üye
ID § 22 May 2008, 11:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hocam ben oyuna giremiyorum su aralar dolasıyla beyaza ile gorusemiyorum,tarkan seni cok ozlemis derseniz kendilerine,beni cok mesut edersiniz grinning smiley
Altsiteler Editörü
medal 1k
ID § 23 May 2008, 02:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eger tahmin ettigim beyaz ise (swg, eq2 ve wow daki beyaz) bendende selam soyleyin grinning smiley

Tecrübe; yediğin kazıkların bileşkesidir.
Üye
ID § 23 May 2008, 10:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Vaay guru nasıl gidiyor Conan grinning smiley
Altsiteler Editörü
medal 1k
ID § 23 May 2008, 12:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyun gelmediki daha beliyoruz siparisleri ayrica bu aralar web isleri yogunlasti onlarla ugrasiyorum paso oyunda oynayamiyoruz. confused smiley

Tecrübe; yediğin kazıkların bileşkesidir.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum