[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Lineage II
|-- |-- |+ dual wield icin hangi class?...
Yazar RSS Konu: dual wield icin hangi class? {4179}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
ID § 01 May 2008, 10:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
selamlar, uzun zaman sonra tekrar L2 ortamlarina bakmak istedim, ve bir acc actim kendime, dun aksam soyle bir bakma imkanim oldu,

ancak oyun anlaminda baya bir noob durumdayim smiling smiley

simdi oncelikli sorum sudur;
dual wield (ayni anda iki kilic kullanma) olayini gerceklestirebilen, iki irk var sanirim guzel olan, biri human lar biri,darkelf ler. yani en azindan benim begendigim,

soru ise su, mesela darkelf i sectigimde, ne zaman cift kilic kullanabilir hale gelicem? illa top level mi olmak gerek?

birde oyunda faction olayi varmi yoksa, darkelfler ile humanlar veya orclar kardes kardes takiliyormu?

Luniz <Indomitus> - Witch Elf - Karak Azgal
[http://securityroot.org/blaxx]
Üye
ID § 01 May 2008, 11:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhaba

Dual Sword kullanabilmen için aslında bir ırk yada class ayırımı yok Lineage2 de.Aynı Şekilde lvl ayırımı da yok gibi. Lvl 20 den sonra yani D Grade itemleri kullanabildikten sonra D Grade Dual Sw de kullanabilirsin.
Bu durumda bahsetmiş olduğun 2 class ın farkı ise Dual SW skillerinin bulunmasıdır. Bunlar da 2. Classı seçtikten sonra yani lvl 40 dan sonra açılıyorlar. (Gladiator, Blade Dancer)

Aynı şekilde Irk lar arası düşmanlık da yok. Yani oyunda herkez biribirini sevebilir de dövebilirde. Guild ler karışık ırklardan oluşabilir. (ki oluşmalı da. Irklar arası farklı classlar ve görevlerden dolayı )
Üye
ID § 01 May 2008, 11:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selamlar
Hoş geldin smileys with beer

Öncelikle oyunda dualsword masterysi olan seninde dediğin gibi human-gladiator ile darkelf-bladedancer.
Şimdi oyunu oynadıkça farklı ırkları gözlemledikçe hangi ırkı sevip oynayacağına karar vericeksin.
d grade(lvl 20 ) olduktan sonra 2 kılıç silahları kullanmaya başlarsın.
C grade(lvl 40 ) olduğunda ise mastery geliyor. mastery olması sana pattack anlamında biraz daha fazla damage felan veriyor.

oyunda herkes herkesle takılır.
Aslına bakarsan zaten tüm son updateler oyunu dahada geliştirmek için yapıldı. Tüm geliştirmeler ve nerfler daha çok party ve bir arada oynamayı artırmak adına yapılıyor.

PVP için dualsword class düşünüyorsan gladiator derim tek geçerim.Ama ork tyrant da dual fist kullanıyor vede epey iddialıdır.
Üye
ID § 01 May 2008, 11:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
harika, cok tesekkurler o zaman goruntusunu cok begendigim, ve her zaman oynamak istedigim delf lerden aynen devam winking smiley

Üye
ID § 01 May 2008, 11:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hangi serverda başladın?
Üye
ID § 01 May 2008, 12:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
luna da actim sanirim,
ama herkez baska bir serverdaymis sanirim bu aksam olmadi yarin aksam o sunucuya gelicem bende.

edit: tornalp yukardaki mesajini gormemisim, o zaman human galdiator a gideim o halde.
okdir.. cok tesekkurler tekrar.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 01/05/2008 12:44 tarihinde BLaXx tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 01 May 2008, 13:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Luna yeni açıldı.
Bu sebeple hometown'da gremlin yada keltir bile bulamıyosun kesmeye grinning smiley
Teon tavsiye ederim smileys with beer her şeyiyle oturmuş vede en popüler server.
Bizde teondayız.
gitgide türk arkadaşlar sayımız artıyor.
Üye
ID § 01 May 2008, 19:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ooo timur baba da burdaymıs grinning smiley,saygılar hocam istanbuldamıydın ? haftaya gelme ihtimalim var istanbul a grinning smiley
Üye
ID § 01 May 2008, 20:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu arada benim main class swordsinger lvl 77 ye kadar dual kılıc ile oynadım,, subclass hawkeye lvl 61 e kadar aynı dual kılıcla oynadım grinning smileygrinning smiley ama dual kılıc skilleri yok tabiki sadece hosuma gittigi icin oynuyordum grinning smiley yani hic bi artısı yoktu grinning smiley

gladyator ve blade dancer se dual kılıc olmazsa skilllerini yapamaz
Üye
ID § 01 May 2008, 20:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Party bazlı bir oyun olduğundan dolayı bence BD oynamak en mantıklısı. Solo da takılabilirsin Party ler de çok rahat yer bulabilirsin. Gladi tamamen solo bir char ama Buff bulamadıktan sonra ne işe yarar ki grinning smiley

Hasanım İzmirdeyim ben. Buralara yolun düşerse kapım herzaman açık sana Bu arada Lazo ne alemde? İcq da da göremiyorum artık onu. Denk gelirsen selam söyle.
Üye
ID § 02 May 2008, 01:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Timur hocam saygılar grinning smiley ICQ donemi bitti artık, yeni nesil MSN cılgınlıgı grinning smileygrinning smiley pm atarım msn adreslerimzi.Arada eski gunleri yad ediyoruz hocam,hatırlarmısın taa closed betada beraber oynamıstık grinning smiley party yapmıstık grinning smiley
insallah gelmeyi cok istiyorum izmirli arkadaslar surekli cagırıyor ama biraz yogunum bu aralar grinning smiley tekrardan saygılar hurmetler
Üye
ID § 02 May 2008, 10:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
"aslan"ım nasıl onutabilirim ki ? Talking island dan GLudine geçmiştim. Ana karanın büyüsündeyken bide seni gördüm orda. Beraber Agony ye gitmiştik sanırım. Ozaman "party " nasıl kurulur bilmezdim smiling smiley off ne günlerdi yahuu.
Walla çok zamansız bıraktım l2 yi . Tamda seninle tekrardan beraber oynayacağımız günlerde bıraktık.
Üye
ID § 02 May 2008, 14:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
O vakit Teona girip char yaratınca "deppo veyahut "leopar pm atarsın elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım smiling smiley
Üye
ID § 02 May 2008, 17:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla ya cok alakasız bi sekilde bıraktın L2 yi, gerci bende su aralar biraz oynamıyorum ama yazın buyuk ihtimal oynarım. alp hocam aksam TS e gelecem saygılar grinning smileygrinning smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 02/05/2008 17:21 tarihinde kopekolduren tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 05 May 2008, 10:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cok tesekkurler arkadaslar, o halde teon a gecip BD olacak sekilde yoluma devam ediyorum. sirf solo olmak istemiyorum.

cok saolun tekrar..

Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum