[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Lineage II
|-- |-- |+ EURO SERVER LUNA...
Yazar RSS Konu: EURO SERVER LUNA {3213}
  [ A ]
Üye
ID § 18 Apr 2008, 08:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yeni server haftaya açılıyor.
Açıldıktan sonra bu servera server transfer epey bir süre açılmayacakmış.
Yani bu servera tepeden inmek olmayacak.
Bu serverla birlikte HELLBOUND update uygulanacak.
Yine kısa bir süreliğine tüm diğer eski servberlar arasında server transfer aktif edilecek.Buna teon ve franz dahil.

Bu da official sitedeki açıklama.
Üye
ID § 18 Apr 2008, 10:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bartz dan selamlarsmiling smiley

Bizde Luna açılınca geçip geçmemeyi düşünüyorduk ama madem ilk etapta transfer olmayacak daha bi epey düşünebiliriz demekki grinning smiley

Bilgi için teşekkürler
Üye
ID § 18 Apr 2008, 12:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Teon'a bekleriz grinning smiley
Üye
ID § 18 Apr 2008, 23:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eywallah alp bey grinning smileygrinning smiley cok tesekkur ederim grinning smiley ben o zaman aclen bi pc bulup oyunu organize edeyim teon beni bekler ben teon u grinning smileygrinning smileygrinning smiley bu arada bendeki o kadar itemi nasıl transfer edecem yav?bi ton silah armor felan var hepsini satacak miyim simdi ? sad smileysad smileysad smileysad smiley
Üye
ID § 18 Apr 2008, 23:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
simdi kuccuk bi sorum olcak ben teon a transfer olcam ama benim nick baskası almıs ,aynı isimli lvl1 char yapmam gerekiyormus,simdi nolcak? artı birde name change parası mı odemem gerekiyor ?
Üye
ID § 18 Apr 2008, 23:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet sanırım öyle olucak. Adamlar o yoldanda kıracakları parayı düşünmüşler heralde smiling smiley Benimki sadece tahmin tabi. Yoksa transfer olacağınız serverda aynı ırktan istediğiniz isimde bi char açın diyebilirlerdi. Koskoca charı geçiriyolarda bi isminimi değiştiremiyecekler.
Üye
ID § 19 Apr 2008, 10:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Amanın kopek olduren.spinning smiley sticking its tongue out
Nerdesin yaw karabatak gibin bir gorunup bir gayboluyon.
Gel sen gel teona gelde hareket aksiyon gorsun server!
Vallaa kemiklerim kireçlendi aksiyonsuzluktan.
Lazoyla konuş oda tarkanı çekelim bu tarafa gelsin deyip duruyordu.
Transferde ise evet itemleri satmak gerekiyor.sınırlı item ve sınırlı para ile gecebiliyosun maalesef.İsim önemli değil.Aynı ırktan 1 lvl yaratıp hiç oyuna girmeden oylece bırakıyorsun.İsim alınmışsa başka bir isim verebilirsin.Bu transfer aynı zamanda böyle sdurumlarda isim degisikliğini de içeriyor.
Sende isimden bol sey yok zaten gene koyarsın yakışıklı bir isim grinning smiley
Aslına önceki transferde bartz ve franzda çok üye aldılar ama Teon gene kral gene kral kardeşim.hot smiley
Üye
ID § 21 Apr 2008, 16:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet alp bey satmak lazım ama hangisini satayım diye dusunuyorum grinning smiley drac bow da super augment var arcana mace de 150 ele atk var grinning smiley ben bugun activate edecem tarkan ı tekrardan itemleri artık siz satarsınız grinning smileygrinning smileygrinning smiley ben de pc yok malum internet cafeden boyle yazıyorum eve de pek ugramıyorum bu pc ye ts kurarsam konusuruz grinning smiley
Üye
ID § 22 Apr 2008, 13:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Benimde kainde satmaya çalıştığım şeyler var ama kain hayalet şehir gibi.
Satış olmuyor.
Sen kararını ver şunları şu fiyat aralığından yapalım de tezgaha koyarız ustacım smiling smiley
Üye
ID § 22 Apr 2008, 20:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hocam saygılar grinning smiley ben kac aydır oyuna girdigim yok neler satılır ve fiyatları nelerdir siz daha iyi bilirsiniz grinning smiley ben mail atarım genis bilgi icin grinning smiley
Üye
ID § 18 Jan 2009, 15:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu serverda türk var mi kimseyi göremedim daha ya lvl düsük oldugundan göremioruz bizim gezdigimiz şehirde türk kalmamış grinning smiley
türk clani varsa girmek isterim
Nick Name : TORLAK
Üye
ID § 18 Jan 2009, 15:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Teon'a git.Orada var.
Luna'da zaman kaybetme.
Üye
ID § 22 Feb 2009, 11:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhaba arkadaslar ben teonda bir char actim nikim SAKARYALI fakat daha once hindemitte oynadim newmoon clan member dim uzun zaman sonra girince gordumki hindemit serverini kaldirip baska bir serverla birlestrmisler iste bu yuzden yeni bi chari teonda actim zaten nevmoon clanindan eser kalmamis oysa ne guzel bir ortamimiz vardi neyse artik teondayim nikim SAKARYALI ve bu serverda cok yalnizim bir clana ihtiyacim var beni araniza kabul ederseniz cok sevinirim
pm lerinizi bekliyorum
Üye
ID § 23 Feb 2009, 11:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
http://www.opcabclan.com/,
Burdan iletişim kurabilirsin.
Üye
medal 1k
ID § 03 Mar 2009, 18:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kınayt onlayn oynayın
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum