[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Lineage II
|-- |-- |+ some screen shots...
Yazar RSS Konu: some screen shots {4474}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
ID § 28 Dec 2007, 14:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhabayın dun aksam ketra orc da solo yaparken ruslar acıdı halime herhalde geldiler yardıma
bi kac print screen alayim dedim statlar hakkında grinning smiley
DC robe ve arcana robe

burda da mage crit olayi saygilar grinning smiley

birde pk/pvp sisteminde bi degisiklik yok gibi dun aksam 2 kisiyi kestim 1488 karma aldım ( interludekikadar) karmayi temizlemem 8dk mi aldi bu da interluda deki gibi pek b degisiklik yok gibi ,
Üye
ID § 28 Dec 2007, 15:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hot smiley biri seni durdursun the finger smiley
Üye
ID § 26 Jan 2008, 02:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eveet bi kac pictures aldim l2 friendlerden grinning smiley soran arkadaslar vardi akamanah nasil bisey diye alin size akamanah grinning smileygrinning smiley calismalalrimiz devam edecektir grinning smiley

Üye
ID § 26 Jan 2008, 02:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

yaptiklarimziz yapacaklamizin teminatıdır grinning smiley
Üye
ID § 26 Jan 2008, 03:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
peki bu gorunuse ne sebep oluyor iste bu iste bu gici gırık silah bu kadar degisiklige sebep oluyor

Üye
ID § 04 May 2008, 02:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Daha cok yeni flash goruntulerle geldim grinning smiley dun aksam arkadaslardan rica ettim bi kac screen shots gonderdiler
TEON server

Yörünge Disi
ID § 04 May 2008, 02:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu oyuna mı başlasam confused smiley

Kız var
Üye
ID § 04 May 2008, 02:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lol ne kadar hızlısın hocam yav:d daha upload ettigim sayfayı gordum senin yorumunla beraber grinning smileygrinning smiley

bu aradasatılık saglam char var elimizde grinning smiley baslayacaksan
Yörünge Disi
ID § 04 May 2008, 02:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ne biliyim. Yapabilir miyim bilmiyorum ki. 1.5 sene önceye kadar knight oynuyordum da veletler sıktı canımı. Nasıl oyunda velet var mı? Nayta benziyor mu smiling smiley

Kız var
Üye
ID § 04 May 2008, 02:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyun ücretli.Gnayta mantıksal benzerliği var ama her açıdan çok daha üstün bir oyun.
Grafiksel olarak oynanabilirlik ve tabiiki derinlik.
Deneme sürümü var.Gir bak takıl biraz.
Beğenirsen devam edersin.
Üye
ID § 05 May 2008, 14:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Güzel ss ler. Özellikle Simsek in title ina bayıldım dead terroris ahmed in sözü değilmiydi o "silence, i kill u" grinning smiley
Üye
ID § 05 May 2008, 22:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
SherifTR
Güzel ss ler. Özellikle Simsek in title ina bayıldım dead terroris ahmed in sözü değilmiydi o "silence, i kill u" grinning smiley

evet achmed alıntı bir soz,hocam ssler sadece anlık goruntuler asıl hayat oynarken yasanıyor grinning smiley bu goruntuler ketra orc raidlerini kestikten sonra kayda alınmıstır
Üye
ID § 06 May 2008, 18:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hmm siz ketracısınız demek. Bizim burda nerdeyse bütün bartz silenos keser. Server transferiyle gelenler genelde bosslar konusunda ortada kalıyolar çünkü ketrayla ally olan oyuncu ve klan yok denecek kadar az. Biz o yana geçsek aynı durum bizim içinde geçerlidir sanırımgrinning smiley
Üye
ID § 06 May 2008, 21:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Teon'da daha dengeli ketra&silenos mücadelesi smiling smiley
Üye
ID § 06 May 2008, 23:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yukarda benim daha once ekledigim SS' lerinden birindeki title' a dikkatini cekerim grinning smiley " ketra elf tarkan" grinning smiley
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum