[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Lineage II
|-- |-- |+ Server Transferleri....
Yazar RSS Konu: Server Transferleri. {4168}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
ID § 31 Oct 2007, 22:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
arkadaşlar duydugumuz üzere server transfer olayı gelicek CT1 ile beraber benim düşüncem beraber buluşalım bi serverda. çünkü ben sıkıldım artık oyundan türklerlede bi süre takılmak isterim. fikirleriniz nelerdir kim nası yapmak ister. yada hangi server iidir. ben su an bartzdayim bence bartz hepsinden ii ama. o şekilde dendiginde adama bak ayagına cagırıo muhabbeti gibi olcak die solemek istemedim.
Üye
ID § 01 Nov 2007, 09:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhaba.
smileys with beer

Ben kain deyim.
Bir serverda buluşabiliriz fakat transfer şartları çok önemli.
Gideceğimiz serverde dımdızlak kalmak kötü olur derim ben!
Birden fazla sub olan arkadaşlar var birden fazla silah götürebileceklermi? Yada zırh?
Epicboss jew götürülemeyecek deniyor.
Koşullar önemli.

Hindemithtede büyük bir türk klanı var ve sayıları çok fazla.
Klanın forumuna bu konuda başlık yazdım ama onlarda net cevap yazmadılar.http://l2newmoon.com/

Bence eğer açılırsa yeni servera yani europe servera gidelim derim.İlla gidilecekse.Hem siegeler hem manor makul saatlerde olur hemde ping düşük olur ki teonu deneyeniniz varmı bilmiyorum çok iyi hot smiley
Üye
ID § 01 Nov 2007, 12:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
franzda oynuyorum gram lag yok ^^ gunun her saati - kainde cok lag olunca orda takıldım -
Üye
ID § 03 Nov 2007, 20:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet server tranferi olcak ama bu kadar nasil olcak neler olacak kimse bilmiyor , Kore serverlerinde boss jewellery transfer edilmemis, birde lvl 80 800milyon,lvl 78-79 600 mil nakit goturebiliyormus,
birde bi accounttan sadece bi char transfer olabilicek,gidecek yaptigimiz warsmith ve bounty hunterler grinning smileygrinning smiley

Su transfer olayi bi netlessin o zamana kadar kasin kasabildiginiz kadar grinning smiley
Altsiteler Editörü
medal 1k
ID § 03 Nov 2007, 22:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu aralar o kadar canım sıkılıyorki her an L2 ye geri dönebilirim smiling smiley
ama client download u için direk url bulursam anca tongue sticking out smiley
bilen veya duyan varsa direkt download (fileplanet & gamershell harici) pm atsın pls.

Tecrübe; yediğin kazıkların bileşkesidir.
Üye
ID § 07 Nov 2007, 04:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu arada Turgay cim grinning smiley hala itemleri koymamissin clan WHya grinning smileygrinning smiley sinavlar basladi hayat durdu galiba ?smileys with beer thumbs up
Üye
ID § 07 Nov 2007, 09:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kopekolduren transferden önce satıcam itemleri desene grinning smiley
Tası tarağı satıp göçücen bu serverdan.grinning smiley
Üye
ID § 07 Nov 2007, 21:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hocam saygilar , valla oyle bi ton weapon/armor satabildigimi satayim diyorum the finger smiley boss jewellry de transfer edilmiyormus grinning smiley onlari da satiyorum

ama yeni server acilacakmi bilginiz varmi ?

yeni server acilmayacaksa teon da dorf kasmaya baslayacam grinning smiley
Altsiteler Editörü
medal 1k
ID § 08 Nov 2007, 01:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
simdiye kadar pek cok mmo da character migration acildi ve genelde her migration aciliminda da bunun akabinde yeni bir serverda acildi ama asla hicbirinde yeni servera migrate hakki vermediler. Yani L2 de yeni server acilsa bile, o serverin ekonomosi bozulmasin diye 2-3 ay migration yasagi getirebilirler.

Tecrübe; yediğin kazıkların bileşkesidir.
Üye
ID § 08 Nov 2007, 08:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kopekolduren sen işini sağlama almadan böyle hareketler yapmazdın? hayırdır?
Stratejisiz gördüm seni.

Guru inşallah dediğin olmaz.bu server transferi bir an evvel olsada lvlimiza questimize baksak..
Üye
ID § 08 Nov 2007, 12:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hocam ayarladik grinning smiley sen canini sikma , sattigim seyler zaten kullanmadim belki , bi gun lazim ourda kullanilir diye tuttugum seyler grinning smiley gerci boss jewleri sattim ama olsun onlara cok gerek benim oynama sitilim de grinning smiley
Üye
ID § 08 Nov 2007, 16:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kopekolduren bu arada WOW deneme account açtım.
10 Gün bedava.
Sırf oda sen çok övdün diye acaba düzeltmişlermidir diye girdim bakiim dedim.
Tam bir rezalet!
Ne oynanabilirlik ne görsellik tam anlamıyla rezillik yani.
istersen gir dene.ama uyarmadı deme.the finger smiley
Üye
ID § 10 Nov 2007, 11:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Tornalp
Kopekolduren bu arada WOW deneme account açtım.
10 Gün bedava.
Sırf oda sen çok övdün diye acaba düzeltmişlermidir diye girdim bakiim dedim.
Tam bir rezalet!
Ne oynanabilirlik ne görsellik tam anlamıyla rezillik yani.
istersen gir dene.ama uyarmadı deme.the finger smiley

simdi hocam WOW kac mb duyduguma gore 14 GB gibi bir rakkam? indirmesi zorwinking smileyzaten benim kıyaslamam, binek hayvanlari, ve biraz daha fazla animation ,yani bunlar L2 de olsa coook daha guzel olur olma mi ? grinning smiley Evet gorsel olarak L2 cok iyi , craft olayi tiacreti kendin belirliyorsun ^^ ama bi kac social emo ekleseler bi kac tane daha cok super olacak gibim grinning smiley
Üye
ID § 12 Nov 2007, 22:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hasanım hala devam mı yahuu ?

Süper abi .. bende gelmek isterdim tekrardan ama artık pek fazla vakit ayıramicam . Malum l2 de bolca vakit isteyen bir oyun.
Neyse seni buralarda görmek güzel.. Timur.
Üye
ID § 13 Nov 2007, 13:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Timur hocam saygilar ,evet yav takildik L2 ye oyle devam ediyoruz grinning smiley bizler ayniyiz, birakip gittigin kadariz yani ^^
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum