[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Lineage II
|-- |-- |+ Orjinal Server'da Düzenlenen En Büyük Buluşma ve Büyük Bir Türk Clanı...
Yazar RSS Konu: Orjinal Server'da Düzenlenen En Büyük Buluşma ve Büyük Bir Türk Clanı {3694}
  [ A ]
Üye
ID § 15 Apr 2007, 17:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhaba Arkadaşlar;

Yaklaşık bir aylık süre içerisinde orjinal server'da oynayan arkadaşları bir araya getirip , sohbet edip tanışma , kaynaşma , bir türk ekibi kurma çabası içerisindeydik.Orjinal serverdaki arkadaşlarında içerisinde olan bu istek yapmak istediğimiz işleri çok daha hızlandırdı.Nihayet orjinal serverdaki türk arkadaşların büyük çoğunlu bir server'da toplanıp Büyük bir Türk Birliği oluşturmaya karar verdik.

Hindemith server'ında bir türk ekibi kurmaya ve bu yolda ilerlemeye karar veren şuan için olarak oynayan 30 kişi mevcut sayımız kendi kararlılığımızı göstererek her geçen gün dahada artmaya ve seviyeli bir ortam kurmayı hedef alan bi topluluktan oluşmaktadır.Clanımız sadece Türk Üyelerinden oluşmakta ve Türk Bayrağı Simgesini taşımaktadır.Birbirlerimiz ile daha iyi organize olabilmek ve daha uyumlu , seviyeli dostluklar kurabilmek adına "Ventrilo" Seslichat Programı ile rahatlıkla birbirimize uyum sağlaya biliyoruz.

Aynı zamanda Amacımız oyun içerisindeki End-Game yerlere gidip birşeyler yapmak , Castle Sieage'lerine katılmak , Orjinalde oynayan Türk arkadaşlara yardımcı olmak onları koruyup , Clanla bütünleştirip aramıza almak , Seviyeli , Dürüst , Adil bir ortam yapmak ve bu ortamı bozmaya çalışanlara fırsat vermemek.

Orjinal Server'da oynayıpta ortam yapamadıgı için oyunu bırakan , soğuyan arkadaşların tekrardan deneyip bizim ortamımızda yer alamarını ve bizimle birlikte birşeyleri başarıp , dostluklar kurmalarını temenni ederiz.

Oyuna yeni başlayacak arkadaşlarda herkezin çok ilerde olup onlara ulaşamayacağınızı düşünmeyin çünkü Hindemith serverında bir çok türk arkadaş Reroll yaparak yani yeniden bir char açarak Türk Bayrağını yüceltmek , oyunda kendi milletimiz ile birlikte birşeyler yapabilmek adına Tekrardan kasmayı göze alan bir çok arkadaşımızla beraber devam edebileceksiniz.Oyun bilgisi ve Eşya yardımı bakımından bize destek verecek olan Hindemith'deki arkadaşlarada tekrardan teşşekür edip ettikleri veya edecekleri yardımların sonucunda Güçlü bir türk Clanının ortaya çıktıklarını görmeleri herkezi memnun edecektir.

Eğer bu ekibin içerisinde yer almak isteyen arkadaşlar olur ise PM yolu ile msn adreslerini veya diğer çeşitli bilgilerini bırakarak kendinsine ulaşmamızı bekleye bilirler.Orjinal serverda yeni başlayacak arkadaşlar ise oyuna başlamak için detaylı bilgileri gene pm veya forum yoluyla sorup öğlene bilirler.

Freeserver'da oynayıpta vakit kaybeden değerli arkadaşlarımızıda bu yeni oluşumda bagsız , lagsız , sağlam bi şekilde ilerleyip emeklerinin zay olmayacağı bi yerde ölümsüz bi Ortam yapmaya davet ediyoruz.

Bizimle Bu yola çıkan arkadaşların hepsine teşşekürlerimizi bir borç bilerek çıktıgımız Bu yol'da Hedeflerimize inandıktan sonra hiç bir engelin kalmayacağınıda hatırlatmak istiyorum...

Herkeze Kolay Gelsin... İyi Oyunlar... İyi Eğlenceler...
Üye
ID § 16 Apr 2007, 12:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hayırlıs olsun hocam
Üye
ID § 16 Apr 2007, 15:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hayırlı olsun iyi bir seçim olmuş dier topicde ingame nicklerimizi yazmıstım zaten hakan ile gorusmussunuz sanırım yardım konusunda elimizden geleni yapmaya hazırız ^^
Üye
ID § 19 Apr 2007, 09:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İlk Raidimizi Dün Gerçekleştirdik ve başardıktaa harika zevkli geçti yaa smiling smiley bi kaç resim ve vidyosunu koyayim..


Video için :


Resimler :

Emeği geçen herkeze teşşekürler acaip eğlenceli bi gün geçirdikk smiling smiley
Üye
ID § 21 Jun 2007, 19:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cok guzel bi dusunce bi c1 de biraz yaptik ama 8-9 kisiydik herkes birakti 3-5 kisi bartz da devam edioruz bakarsın bi gun geliriz smiling smiley ama bartz i birakmaya hic icin el vermio. bartz daki pvp yi hic bi yerde bulamadik. onun icin biraz kusku icindeyim.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 28 Jun 2008, 21:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ahahah o c4rnage benim yaa.. nerden buldun resimlerimi grinning smiley uzuuun zamann peehh.. peh +16 c4rnage bow peh..
Yörünge Disi
ID § 28 Jun 2008, 21:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hayırlı olsun başarılar.

diyafram8.com
Üye
ID § 28 Jun 2008, 21:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hayırlı olsun
Üye
ID § 28 Jun 2008, 23:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Solymr
cok guzel bi dusunce bi c1 de biraz yaptik ama 8-9 kisiydik herkes birakti 3-5 kisi bartz da devam edioruz bakarsın bi gun geliriz smiling smiley ama bartz i birakmaya hic icin el vermio. bartz daki pvp yi hic bi yerde bulamadik. onun icin biraz kusku icindeyim.
Check teon and then decide winking smiley
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 02 Jul 2008, 16:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hayırlı olsun deil abi, topic başlığına bakarsanız 1 sene öncesi, toplandık dağıldık bile smiling smiley
Üye
ID § 03 Jul 2008, 09:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sen şu toplanmanın ve dağılmanın hikayesini şuraya bir yazsanda ibret olsa smoking smiley
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 20 Oct 2008, 02:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
newmoon(hindemith) klanının dağılması uzun hikayede ben sana kendi hikayemi kısaca göstereyimsol alttan takip edebilirsin, bütün bunlar kaç senelik hindemit serverinda kimsede yokken 2-3 ayda yaptığım olay, clan için boşuna geçtiğimi anlayınca bilerek kırdım

yukarıdaki postlarda göreceğini n00b c4rnage bu hale gelmişti, 60küsür lvl olmasına rağmen millet korkardı

bu hikayede burda biter..
You have earned 4937 Crystal: A-Grade(s).

*hafiften gözlerini siler, anıları depreşir*
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 20 Oct 2008, 02:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]


Böhüeeeeeheeheee


tabi artık pek çok serverda s grade bile +16 ve üstü vardır, eskiden yoktu
Üye
ID § 17 Nov 2008, 14:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
grinning smileygrinning smiley bende yanarım bi ara kain serverinin butun MM leri ve SWS leri bu kardesine sorarlardı yuksek lvlerde hava durumları nasıl diye... daha bi kac ay oncesine kadar oynadıgım oyun simdi o kadar yabancı geliyor ki sorma gitsin grinning smiley
eveeeet bizim de artık bi +16 bow yakan arkadasımız var grinning smiley catlasın dusmanlar
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 21 Nov 2008, 03:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ahah, senle de mutlaka bi serverda oynamışızdır.. hiç private takildin mi?
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum