[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / İnternet
|-- |-- |+ Wordpress sorusu...
Yazar RSS Konu: Wordpress sorusu {225}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Mar 2017, 21:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selam, bir tane wordpress hesabım var 3 tane de blog bağlı ona. Bir tanesini diğerine taşımaya çalışıyordum, taşımaya çalıştığım blogu sildim ve geri getiremiyorum sdf
Siteye gitmeye çalışınca "... is no longer available. The author deleted this website" yazıyor. Ne yapmam lazım, hiç aşina değilim Wordpress'e. Teşekkürler.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Mar 2017, 22:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Birkaç yerde sildiğin zaman o adres tamamen gider diyor. Bir yolu yok mu acaba çok saçma bir olay yoksa bu.
Üye
medal 1k
ID § 14 Mar 2017, 22:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Niye sacma silmissin iste geri gelmesini istesen silmezsin zaten
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Mar 2017, 22:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yani sildikten sonra 0 olarak niye açamayım ki o saçma geliyor.
Üye
ID § 14 Mar 2017, 22:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hosting firmasıyla görüşürsen yedekleri var onlarda yakın tarihlerde alınmış 1-2 yedekleri oluyor. Senin yerine recovery yapabilirler.
Üye
medal 1k
ID § 14 Mar 2017, 23:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Mail at wordpress e bi yolu varsa hallolur burdan zor. Ben de bir daha acilmadigini duynustum
Üye
ID § 14 Mar 2017, 23:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ne yazık ki geri getirmenin bir yolu yok. Fakat eğer şanslıysan archive siteni yedeklemiştir ve blogunu eski adı ile açıp tekrar tüm post'ları girerek bir nebze olsun toparlayabilirsin sistemi.

Geçmiş olsun ve kolay gelsin.

Alinti
pontipati
Selam, bir tane wordpress hesabım var 3 tane de blog bağlı ona. Bir tanesini diğerine taşımaya çalışıyordum, taşımaya çalıştığım blogu sildim ve geri getiremiyorum sdf
Siteye gitmeye çalışınca "... is no longer available. The author deleted this website" yazıyor. Ne yapmam lazım, hiç aşina değilim Wordpress'e. Teşekkürler.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum