[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / İnternet
|-- |-- |+ Fiyat Takip Uygulaması/Websitesi...
Yazar RSS Konu: Fiyat Takip Uygulaması/Websitesi {532}
  [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 03 Feb 2017, 13:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yurtdışında belli başlı alışveriş siteleri için (amazon, newegg, walmart, IKEA, homedepot) ürünlerin fiyatlarını takip edebileceğiniz ve karşılaştırabileceğiniz platformlar var;
[keepa.com]
[slickdeals.net]
[thetracktor.com]
[camelcamelcamel.com]

Bizde de akakce, cimri, bilio gibi siteler karşılaştırma sunuyor. Gayet de güzel ve çeşitli sonuçlar veriyor fakat zaman zarfındaki değişimleri yansıtmıyor. Hatırladığım kadarıyla akakce bir aralar geçmiş dönem fiyat bilgisini sayfanın en altında veriyordu fakat ne olduysa onu da kaldırdılar.

Bu dediğimi yapabilecek, yanında da ios android uygulaması geliştirecek yazılımcı çıkar mı aramızdan?

1 defa güncellendi. Son güncelleme 03/02/2017 13:51 tarihinde cacodemon tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 03 Feb 2017, 16:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
biz toy-project olarak firsat.io adlı birseyler üzerinde calisiyoruz ama su anda üzerinde yorum yapmak için çok erken.

bnet: bonesoul#2655
steam: raistlinthewiz
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 03 Feb 2017, 22:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Amazon ve steam icin chrome addonlari var fiyat takibi yapan ama mobil uygulama icin degil tabi.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 03 Feb 2017, 23:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kaç paranvar

Mobil oyun haberlerinin tek adresi!
www.mobidictum.com
Üye
medal 1k
ID § 04 Feb 2017, 01:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Angel investor gibi hissettim.

Peki bu işi başkası adına aylık/yıllık ücretle yapmak yerine fizibilitesini çıkarıp, projenin gelir/giderlerini ölçerek hayata geçirmeyi neden düşünmüyorsun?

Girişimcilik bu değil mi?

Yoksa zaten bu ön çalışmayı yaptın, gelecek görmüyorsun fakat hem gelir kaynağı yaratmak hem de rakı masasında iş kuranların hezeyanlarını uzaktan izlemek için mi para soruyorsun?

Bu arada konuyu tamamen ihtiyaç doğrultusunda açtım. Dönemsel indirimlerin varlığı, güncel ÖTV indirimlerinin fiyatlara yansıyıp yansımadığı ve reel enflasyon oranının takibi için gerek duymuştum.
Üye
ID § 27 Mar 2017, 01:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben bunu yapmayi dusunmustum , hatta guncel fiyatlar da olacakti, sadece eticaret sitelerinin de degil. ama hukuki zorluklar var. firma izin vermeden sen onun markasini ve urunlerinin fiyatlarini( guncel ya da gecmis) sitene koyamazsin, hadi koydun diyelim, sikayetci olurlarsa ciddi tazminat davalariyla karsi karsiya kalirsin. kisaca, bu is bu yasalarla olmaz.

Alinti
cacodemon
Yurtdışında belli başlı alışveriş siteleri için (amazon, newegg, walmart, IKEA, homedepot) ürünlerin fiyatlarını takip edebileceğiniz ve karşılaştırabileceğiniz platformlar var;
[keepa.com]
[slickdeals.net]
[thetracktor.com]
[camelcamelcamel.com]

Bizde de akakce, cimri, bilio gibi siteler karşılaştırma sunuyor. Gayet de güzel ve çeşitli sonuçlar veriyor fakat zaman zarfındaki değişimleri yansıtmıyor. Hatırladığım kadarıyla akakce bir aralar geçmiş dönem fiyat bilgisini sayfanın en altında veriyordu fakat ne olduysa onu da kaldırdılar.

Bu dediğimi yapabilecek, yanında da ios android uygulaması geliştirecek yazılımcı çıkar mı aramızdan?
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum