[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / İnternet
|-- |-- |+ Paypal.de...
Yazar RSS Konu: Paypal.de {1720}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
MTG Turnuvası 1.si
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 30 Jan 2017, 00:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Paypal.de hesabı tr kartı ile nasıl çalıştırıyoruz ? Üye olurken adres sahte mi gösteriyoruz. Almanya telefonu yazmamı istiyor. Bingildak söylüyordu çalıştığını ama tam olarak nasıl ^^

(mesaj kutun dolu bingildak)
MTG Turnuvası 1.si
ID § 30 Jan 2017, 13:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yok mu paypal kullanan sad smiley
Üye
ID § 30 Jan 2017, 13:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi kutu hep doluyor sıkıldım temizlemekten.

almanyada bir adres bul iş yeri şirket falan.

isim soyad falan fark etmiyordur ama ben full in yapıyorum genelde. isim soyad her şeyi alman klasik şeyleri yazıyorum, iş yerinin telefonunu da yazıyorum, adresi de.

yazmasan da olur büyük ihtimal. verification yok bir noktada.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
MTG Turnuvası 1.si
ID § 30 Jan 2017, 13:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tanımadıgın bir şirketin telefonunu yazmak sıkıntı yaratmıyor mu ?

Google earth'ten bir ev veya şirket seçsek adres onu girsek ve telefonu
[www.fakephonenumber.net] şurdan sallasak mesela.

Türk kredi kartını direk kabul ediyor degil mi entropay ile ordan oraya transfer yapmıyorsun ?

şimdi şeyi merak ettim almanca isim soy isim salladık diyelim tanıttıgın kredi kartında kendi adın yazıyor ordan çakmıyorlar mı..
Üye
ID § 30 Jan 2017, 13:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hayır abi dediğim gibi herhangi bir verification yok hiçbir bilgide benim gördüğüm kadarıyla.

direkt kabul etti benim kartı. hatta kredi kartı bile değil, debit kart girdim onu bile kabul etti.

_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 01 Feb 2017, 10:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Belli bir flowdan sonra verfication isteyecek döküman upload etmeni talep ederek.

O yüzden çok "genel" olmuş hiçbişey istemiyor kısmı.

Your visit is more than appreciated to
www.azmiallusoglu.com to get more info about me.
Üye
ID § 01 Feb 2017, 10:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben 5-6 ödeme yaptım, hiçbir şey istemedi şimdiye kadar.

_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 01 Feb 2017, 11:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dediğim gibi, ödemeler çoğaldıkça veya büyüdükçe isteyecek kesinlikle.

Pasaport/kimlik, fatura, adres belgesi isteyecek.

Telefon numarana da SMS gönderme ve çağrı yapma yöntemi ile onay kodu isteyecek.

Şimdilik küçük transactionlara kullanıyor olabilirsin ama bu kaçınılmaz.

Üye
ID § 01 Feb 2017, 11:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o durumda yeni hesap açarız artık yapacak bir şey yok. 3. dünya ülkesi ve paypal sınavı.

_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 01 Feb 2017, 12:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yalnız dikkat et, PAYPAL browser fingerprint, ip, geolocation vs gibi ve birçok söylemediği şeylerle çok rahat tekrar yakalar, paran 6 ay mahsur kalır hesabında.

MTG Turnuvası 1.si
ID § 01 Feb 2017, 12:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla ben entropay ile amerikan açmıştım. Önce parayı entropay'e yatırdım ordan paypal amerikan'a. Aldıgım şey 25 dolarlık bir şeydi, etsy.com'dan.

İlk alışverişimde tak diye verification cıktı. Refund olsa,göndermese veya yanlış birşey gönderse para yanardı.
Üye
ID § 01 Feb 2017, 12:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben paypal üzerinden kredi kartımla ödeme yapmak için kullanıyorum. kartan çekim yaparak vendora ödeme yapıyor ve anlık gerçekleşiyor işlem. deposit - withdraw - para gönderme falan yapmıyorum.

_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
TW
ID § 01 Feb 2017, 12:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben sadece Is Bankasi'kartima USA adresi ekledim oradan bir beles posta kutusu alarak. Paypal'a uye olmadan Paypal uzerinden kredi karti ile odeme yapma ozelligini kullaniyorum, her yer kabul ediyor.

Borderlinx kullandim uzun sure ama en son Viabox'a gectim posta kutusu icin. Digital urunlerden vergi almiyor onlarin verdigi eyalet.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 01 Feb 2017, 13:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
bingildak
ben paypal üzerinden kredi kartımla ödeme yapmak için kullanıyorum. kartan çekim yaparak vendora ödeme yapıyor ve anlık gerçekleşiyor işlem. deposit - withdraw - para gönderme falan yapmıyorum.

Abi sen her topicde böylesin galiba.
Yukarda güzelce anlattım.

Örnek vereyim: ENPARA'nın sadece kredi kartını kullanıyorsun diye, FİNANSBANK senden bilgi isteyebilir mi? Evet.

Sen de "processor" olarak kullanıyorsun. PAYPAL hesabında da görüyorsun zaten "hesap dökümü"nde.
Bu da böyle. Hesabın "limitlendirilir" ise, hiçbir imkanından yararlanamazsın. Miktar arttıkça, flow arttıkça bu olacak diyoruz. TR'de kapanmadan önce 2006'dan beri kullanıyordum, hem kurumsal, hem bireysel.

Her türlü bokunu püsürünü limitlemesine de denk geldim. Ha, bunlar zaten benim şahsi "tecrübelerim" değil. Adamların kendi kuralları. Yukarıda soru sorulduğu için DOĞRUSUNU açıklıyorum. DOĞRU BİLGİ EDİNİLİSİN diye. Çünkü şimdi senin yazdıllarını okuyup gidip açacak hesabı, günlük işlerini yapacak ordan, ondan sonra o "sahte" bilgilerden dolayı bloke yiyince, seni anıcak çok güzel.

[www.paypal.com]

1 defa güncellendi. Son güncelleme 01/02/2017 13:21 tarihinde Rotweiler tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 01 Feb 2017, 13:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
GERGE
Ben sadece Is Bankasi'kartima USA adresi ekledim oradan bir beles posta kutusu alarak. Paypal'a uye olmadan Paypal uzerinden kredi karti ile odeme yapma ozelligini kullaniyorum, her yer kabul ediyor.

Borderlinx kullandim uzun sure ama en son Viabox'a gectim posta kutusu icin. Digital urunlerden vergi almiyor onlarin verdigi eyalet.

Senin yaptığın yöntem de çok legal bir yol GERGE'ciğim(zaten senden beklenen bu ahahaha)

Sen P.O box satın alıp kredi kartının VISA/MASTER billing veri tabanına eklemişsin zaten o bilgiyi. Sen kullanmaya devam edersin aynen Almanya'da yaşayıp TR'ye iş turistik vs için gelen ya da uzun süre kalan bir adamın yapabilceği gibi.

Verification isterlerse de(ki eminim sen onu onlar istemeden yapmışsındır) zaten adres sana ait. Ekstrende de çıkar istersen. Kanıt da gösterebilirsin. Nokta.

Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum