[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / İnternet
|-- |-- |+ Yeni bina ve internet altyapı sorunsalı...
Yazar RSS Konu: Yeni bina ve internet altyapı sorunsalı {1716}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 05 Dec 2016, 00:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Donanimhaber e baktim

15 ay falan bekleyen olmus ya. Sanirim gidince altyapi yatirim plani soran olmus o bolgeye dair bilgi vermisler. Bi gidip zorlamak gerek olmazsa direk evden çıkıp baska ev ararim.

Gayrettepe genel merkeze dilekçe vermistik onlar başvuruyu sisli merkeze iletmis. Sisli merkezi bi zorlayıp ogrenwyim bakalim.

Bi de torpil varsa 1 haftaya olur diyorlar yok mu ttnet de calisan sdfsfs
Üye
ID § 13 Dec 2016, 10:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
uydunet var mı yok mu sorularını dikkate almayıp sırarla ttnet de ttnet diye ağladığın için banlanman yerinde olmuş.
Üye
ID § 07 Feb 2017, 17:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Up

İnternetim 2 hafta once bağlandi yaklaşık 2 aylik bekleme sonrası.

Sokakta kazı yapmadılar, mevcut sokaktaki hattan cekip binaların üzerinden getirerek benim binaya çekmişler.

En son gelmeden once ev bakmaya baslamistim tasinmak icin son kez osmanbeye telekoma gittim. Adam bana ohal sebebiyle kazı izni verilmiyor zaten yeni binalara 9 aydan once gelmez dedi.
Bu konusmadan 2 gun sonra binaya hat cekmislerdi...

Adamlarin ne yaptiklarindan haberleri yok. Kazilmayacak yeri kazilcak sanıyor 9 ay diyor 2 gune geliyor falan. Gelen ekibe soyledim ne ayak diye, daha once 8 ay dedikleri yere 15 gunde hat cektik boyle bir iletişimsizlik var dedi.

Bu hikayenin de böylece sonuna geldik.

Bu arada her gun telekomu taciz ettim. Aradim twitterdan yazdim günde 2-3 kere konustuk cagri merkezi ile, 2 tane BTk sikayeti actim falan. Toprak sahibi dilekçe vermis bi tanıdığı araya sokup oyle hızlanmis, yoksa benim başvuru inceleme aşamasındaydi daha.

Yine torpille cozulen tipik turkiye seyi iste
Üye
ID § 09 Feb 2017, 15:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi telekom ne ya uydunet bağlatmayıp. dinlemiceksen niye ısrar ediyosun ki.

inşallah paso 200 ping alırsın csgoda. İNŞ ALLAH.
Üye
ID § 09 Feb 2017, 15:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bedduaya gerek yok ki.

senden sonra binaya her abone eklendiğinde senin bağlantı da tekleyecek. her seferinde yine servis bekleyeceksin.

yani bu yollardan geçmesek niye bu kadar körü körüne inat edeyim. hep seni sevdiğimizden.
Alan Yetkilisi

ID § 09 Feb 2017, 16:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
uydunet olsa bağlatırdı herhalde yahu? Adamda tt'nin bile alt yapısı yoktu sen haal uydunet diyorsun

lel
Üye
ID § 09 Feb 2017, 16:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Mecidiyeköy de ciktigim evde zaten uydunet kullanıyordum nasıl mükemmel bir şey olduğunu biliyorum abi.

Olsa ondan almayip yok illa telekom diyecek kadar kamil miyim sence sdfsf pizzayi kes et ye biraz sisko

Ayrica suan 56 ping aliyorum winking smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 09/02/2017 16:22 tarihinde applev0dka tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 28 Feb 2017, 16:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2.5 sene önce sifir binadan daire aldik. Internet 6 ay sürdu bir suru sikinti iskan almak 1 sene surdu. Elektrik ise trafo yetersizliginden yeni trafo yapildi 1.5 sene surdu.

Size önerim sifir bina alinca hemen tasinmayin.

Battletag Ozi#2457 ( WoD İçin )
Üye
ID § 03 Mar 2017, 12:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
applev0dka
Mecidiyeköy de ciktigim evde zaten uydunet kullanıyordum nasıl mükemmel bir şey olduğunu biliyorum abi.

Olsa ondan almayip yok illa telekom diyecek kadar kamil miyim sence sdfsf pizzayi kes et ye biraz sisko

Ayrica suan 56 ping aliyorum winking smiley

winking smiley ne bileyim lan okumamıştım başını.

pizzada peynir var, sağlıklı.
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum