[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / İnternet
|-- |-- |+ Amazon.de Ücretsiz Kargo...
Yazar RSS Konu: Amazon.de Ücretsiz Kargo {82656}
Syf: ««/ 138 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 05 Nov 2016, 18:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kırmızı model farklı biri 5 biri 1

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 05 Nov 2016, 18:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
deadwoll
Abi sanki o dxracer'lar dxracer değil gibi. Detaylı araştırdın mı ürün kodlarını falan.

Eğer sıkıntı yoksa güle güle kullan çok iyi fiyat :>

Bir de bana 144hz gsync monitör önersenize ucuzdan kapatayım.

biraz bakındım. yok canım nası o kadar ucuz olabilir falan diye. robas lund diye bir şeymiş.
soldan brand seçerseniz, gerçek dxracerlar 300 euro'dan falan başlıyor.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/11/2016 18:06 tarihinde sabonis tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Nov 2016, 18:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Thrustmaster TWCS Throttle

Şu pre-order'da da shipping bedava olduğundan ve VAT hikayelerine çok uygun fiyata geliyor, amazon.com 60-70$ shipping istiyor buna.
Üye
ID § 05 Nov 2016, 18:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu arada çakma olmayabilir. ama dxracer'ın robas lund kim ise veya ne ise onunla bi alakası olduğunu sanmıyorum. belki adamın biri zamanında ucuza almıştır 200 tane falan, böle satıyordur falan. ama garip her şekilde robas lund ne yani grinning smiley
Viktor'yaaa
ID § 05 Nov 2016, 18:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dxracera verdiginiz paraya yazik

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
Üye
medal 1k
ID § 05 Nov 2016, 18:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.amazon.de]

philipsin unlu lambasi baya ucuza geliyor
Üye
ID § 05 Nov 2016, 18:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Laurelin

yaw böyle diyonuz da alternatif verin 800-1000 lira bandında iyi kalite, iyi lumber supportlu koltuk.
Üye
ID § 05 Nov 2016, 18:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu kampanya ne kadar sürecek?

Wubba lubba dub dub!
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Nov 2016, 18:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Laurelin

Ne almalı?
MTG Turnuvası 1.si
ID § 05 Nov 2016, 18:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
sabonis
Alinti
deadwoll
Abi sanki o dxracer'lar dxracer değil gibi. Detaylı araştırdın mı ürün kodlarını falan.

biraz bakındım. yok canım nası o kadar ucuz olabilir falan diye. robas lund diye bir şeymiş.

adore gibi degil mi ?
Yörünge Disi
ID § 05 Nov 2016, 18:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
robas lund satıcının adı. ürüne girip bakarsanız 500 tane review var fotoğraflarıyla "çakma" bir şey yok, zaten avrupada DX RACER yazıp da çakma başka bir şey satma gibi bir konseptte yok. adamın götünden kan alırlar türkiye ile karıştırıyorsunuz.

ayrıca sattığı şeyler "çok ucuz" değil, 280 dolara retail price'ı olan şeyi indirimde 210 euroya satıyor. fiyatı şişirip çok ucuzmuş gibi gösteriyor.

[www.dxracer.com]

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/11/2016 18:48 tarihinde bingildak tarafindan yapilmistir.
TW
medal 1k medal 5k
ID § 05 Nov 2016, 18:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sizce mesela Benq projeksiyon cihazı gibi bir ürün alınır mı arkadaşlar garantisidir neyinidir sıkıntı olur mu acaba?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Nov 2016, 18:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben 6-7 yıldır çin'den alınma sigortasız benq projection kullanıyorum bi kere içi tozlandı diye servise gitti bi kere de ampul bitti onun değişmesi gerekti. toplam maliyet 600tl.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Nov 2016, 19:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
60-90 euro aralığındaysa direk yapıştır, ne vergi ne shipping oluyor o aralıkta.
Üye
ID § 05 Nov 2016, 19:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Masticore
Alinti
sabonis
Alinti
deadwoll

adore gibi degil mi ?

yok official değil. official olsa amazon'da dx racer markasına tıkladığında çıkar. ama nedir olayı bilmiyorum açıkçası. şunu buldum mesela: [www.reddit.com]

bence benim dediğim gibi zamanında almış 100-200 tane ucuza. satıyor. ama bir başka ilginçlik de sold by Amazon.com. Yani Amazon'da satış yapan bi satıcı gibi de değil. Ürünün adına sıkıştırmışlar Robas Lund diye ama satıcı Amazon.com grinning smiley dx racer europe sitesindeki 270-300 euro'luk malları 190-200 civarına satması ilginç.

bir de dediğim gibi sol taraftan ürün markası olarak DX Racer seçebiliyrosunuz bir de Robas Lund seçebiliyorsunuz ayrı ayrı.
Syf: ««/ 138 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum