[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / İnternet
|-- |-- |+ mail server ve domain...
Yazar RSS Konu: mail server ve domain {858}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 21 Dec 2016, 00:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Zoho Yandex'den daha çok spam geçiriyor. Fastmail çok iyi diyorlar ama kişisel posta için o kadar para vermek istemedim. Runbox da iyi, 2 sene kullanıp fiyatından dolayı değiştirdim. Zoho Yandex'e göre çok daha kararlı ama.

Yandex idare ediyor aslında, Android üzerinde sorun yaşıyorum ben sadece. IMAP ve iOS iyi.

Rackspace de iyi diyorlar. Business sokution bunlar ama, kişisel çözümleri sorun bana.

Para verecek olsam Protonmail alırım ama çok pahalı o da. Yine de para vermeye karar verirsem tekrar onu alırım.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 21/12/2016 00:11 tarihinde GERGE tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 21 Dec 2016, 11:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.netinternet.com.tr]

3 yıldır kullanıyorum. Ufak tefek sorunlar hariç problem yaşamadım. Uptime yüksek.

The greatest trick the Devil ever pulled was
convincing the world he didn't exist.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 04 Jan 2017, 10:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
netinternet'te kurumsal imza vb gibi ekstra hizmetler var mı?
Genel Yönetici

ID § 04 Jan 2017, 12:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kurumsal imza nedir? Mail server ozelligi degil onu biliyorum da, eski koye yeni terim bisey mi diye merak ettim smiling smiley

Afyon'dan vekilime taze taze kaymak lazim.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 04 Jan 2017, 12:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bir kaç yerde rastgelmiştim sanki tek tip imza için. Ad-soyadı değiştiriyor kalanı aynı basıyor gibi.
TW
ID § 04 Jan 2017, 13:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Elektronik imzanini kurumsal satisi olsa gerek. Cunku Tuzel kisiler icin elektronik imza diye bir sey yok.
TW
ID § 15 Feb 2017, 03:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ProtonMail'a gectim bu arada Yandex'in sorunlarindan bikip. En son Android programinda sertifikalar calismiyordu. Beles isten ekmek cikmiyor iste. Mailfence ile bunun arasinda gidip mobil programlari filan daha saglam oldugundan ve ayri takvim filan istemedigimden buna gectim.

Parasini veririm, guzel guzel kullanirim. Android ve iOS programlari guzel calisiyor, macOS icin de Electron ile bir arayuz yapmislar ucuncu parti. Github'da durdugundan koda bir goz atip kendim derledim.
TW
ID § 15 Feb 2017, 12:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gece gece unutmusum, sunu da ekleyeyim. ProtonMail Isvicre'de ve Isvicre ile Turkiye arasinda hukuku yardim yok. Devlet resmi olarak postalari isteyemiyor bu firmadan.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum