[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / İnternet
|-- |-- |+ Interneti yavaş olmayan var mı? vol.2...
Yazar RSS Konu: Interneti yavaş olmayan var mı? vol.2 {137960}
Syf: ««/ 208 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 04 Feb 2018, 07:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Undisclosed
fiber superonline kullanıyorum. net kesildi 1 saat önce hgs255s güncelleniyor diyip modeme yönlendiriyordu herşeyi. modemde yeni falan değil 1.5 senedir bunlayım. başka neti kesilen varmı şu son 1-2 saatte sol/fiber kullanan?

şu bi ara bana da oldu ya. izmir'de vodafone fiber kullanıyorum.
hatta virüs falan girdi sanmıştım sdf

y
Üye
ID § 04 Feb 2018, 12:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
quixef
Alinti
Figh
mantıklı düşünen biri şunu yazmazdı zaten, ankaranının literally merkezine belediye zaten kazı izni vermiyor ahah.

altyapı olmayan yerler için bir ürün geldi pilotu yapılıyor 3 aydır, hazır olur bu yıl ortasına

laf sokmaya çalışacağına veriyle bilgiyle gel

ne yapıyor bu ürün, fiber kalitesinde hizmet alınabilecek mi yani altyapı olmayan yerde

hız olarak evet, latency olarak vdsl kalitesinin bir tık üstünde diyelim, stabilite durumları giderilmeye çalışılıyor, zaten detay verecek olsam ilk mesajda yazardım ilgi manyağı değilim smiling smiley

huu.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 04 Feb 2018, 20:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Figh
Alinti
quixef
Alinti
Figh
mantıklı düşünen biri şunu yazmazdı zaten, ankaranının literally merkezine belediye zaten kazı izni vermiyor ahah.

altyapı olmayan yerler için bir ürün geldi pilotu yapılıyor 3 aydır, hazır olur bu yıl ortasına

laf sokmaya çalışacağına veriyle bilgiyle gel

ne yapıyor bu ürün, fiber kalitesinde hizmet alınabilecek mi yani altyapı olmayan yerde

hız olarak evet, latency olarak vdsl kalitesinin bir tık üstünde diyelim, stabilite durumları giderilmeye çalışılıyor, zaten detay verecek olsam ilk mesajda yazardım ilgi manyağı değilim smiling smiley

Peki şehir merkezleri için tamamen buna mı yöneliyor yani SOL, normal altyapıdan ümidimizi keselim mi?

Archmemur
Üye
ID § 04 Feb 2018, 21:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tabi ki hayır, farklı organizasyonlar bunlar, ama normal altyapıdan ulaşılamayan müşterilere de iyi bir deneyim sunmak adına yan bir olay diye düşünün, yoksa kazılar vs zaten devam ediyor, olay şu [www.webtekno.com]

stabilite önemli işte, 4.5g ağına binecek bütün yük o kısım hallediliyor negatif bir etkilenmeme olmaması için, kullandık iyi baya.

daha şuan paketler kotalı vs.

huu.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 04/02/2018 21:50 tarihinde Figh tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 04 Feb 2018, 22:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi VINN bu? mehh

Archmemur
Üye
ID § 04 Feb 2018, 22:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
değil değil çok güzel ahah aşk olsun vınn olsa vınn deriz

huu.
Üye
ID § 04 Feb 2018, 22:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ulan bir yağmur yağıyor 30 saniye de bir gidip geliyor.
Üye
ID § 06 Feb 2018, 09:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

hızım bu vaziyette. ama periscope, twitter, twitch gibi şeyleri 2-3 sn'de bir takılarak, durarak, bekleyerek izliyorum. neden bu kadar yavaş bu ya?
Üye
ID § 06 Feb 2018, 09:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hiçbiri İstanbul'da host edilmiyordur onların.

[̲̅k̲̅][̲̅e̲̅][̲̅k̲̅]
Üye
medal 1k
ID § 17 Feb 2018, 15:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
googleda sorun yaşayan var mı tag managerda vs?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 17 Feb 2018, 15:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
google patates
Üye
medal 1k
ID § 17 Feb 2018, 15:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende sorun yok
Üye
ID § 17 Feb 2018, 15:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende de patates google

De ki, biz onu yaş üzümden yarattık
Üye
medal 1k
ID § 28 Feb 2018, 18:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bende bişey sorayım burada, konuyla çok alakalı değil ama yeni konu açmıyım dedim.

64mbps internetim var, lan la bağlanınca 74mbps civarı alıyorum, ancak wireless bağlanınca 22-24mbps alabiliyorum. Modem arayüzünde wireless bağlantısının 130mbpsye kadar desteklediği gösteriyor, ama o hızı alamıyorum.

Modem laptopun yanında, wirelessta tam hızı alabilmek için ne yapmam lazım?
Üye
medal 1k
ID § 28 Feb 2018, 19:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Komodo
Bende bişey sorayım burada, konuyla çok alakalı değil ama yeni konu açmıyım dedim.

64mbps internetim var, lan la bağlanınca 74mbps civarı alıyorum, ancak wireless bağlanınca 22-24mbps alabiliyorum. Modem arayüzünde wireless bağlantısının 130mbpsye kadar desteklediği gösteriyor, ama o hızı alamıyorum.

Modem laptopun yanında, wirelessta tam hızı alabilmek için ne yapmam lazım?

bir kac yol var deneyerek gidebilecegin.

en basta frekanslar arasi denemeler yap.
wifi en verimli olabilecegi gucte kendini kitliyor desem yeridir.
en ilginci benim basimdan gecen. her 2 format arasi wifi 30 mbps e kitliyordu kendini
custom bios dan tut 3rd party programlara kadar ugrastim.
simdi formatlayarak deneme yamulma yapiyorum.

wifi den cok sey ummamak lazim
Syf: ««/ 208 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum