[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / İnternet
|-- |-- |+ Siteleriniz...
Yazar RSS Konu: Siteleriniz {27179}
Syf: ««/ 17 »»   [ A ]
Genel Yönetici
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 19 Aug 2010, 17:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu konu altında kendizine ait internet sitelerine link verebilirsiniz. Link verirken yapmanız gereken sitenizin ne ile ilgili olduğunu belirtip kısa bir açıklama yazısı yazmanız. Yazıları çok abartmayın zira pek okuyan çıkmayacak. Derli toplu bir yazı zaten sitenize ilgili şahsı çekeceğinden geri kalan bilgiyi sitenizden edinmek daha kolay olacaktır.

Paticik forumları iyi bir trafiğe sahip ve sitenizin tanıtımı için bu konu oldukça yararlı olacaktır.

Örneğin web tasarımcısı ya da programcısısınız portfolyo sitenizi burada tanıtmanız işiniz için yararlı olabilir ve ileride iş yapacağınız muhtemel müşterinizi patideki tanıtımınız ile bulabilirsiniz.

Her hangi bir oyun sunucunuz var ve web sitesi yaptınız. Sitenizi burada kısaca tanıtarak sunucularınıza daha çok oyuncu çekebilirsiniz.

Forum kuralları tabiki de bu konuda da geçerlidir. Konu içinde verilen site linkleri ile ilgili yorum yapmak serbest olup gereksiz ve düzen bozucu mesajlar silinecektir. Lütfen forum kurallarına aykırı içerik barındıran sitelere link vermeyiniz:

Örneğin:

Din
Siyaset
Müstehcen
Yasa Dışı
vb...

İçerik barındıran sitelerin paylaşımı ve forumda tartışılması yasaktır.

Bu konu sadece Paticik.com üyeleri içindir. Sadece site reklamını yapmak için üye olup link verenlerin mesajı silinecek ve hesapları uzaklaştırılacaktır.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 01/04/2013 17:41 tarihinde DynamicK tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 19 Aug 2010, 17:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bilen biliyor da siftahı ben yapayım.

[www.wowmarketim.com]

Wow Paketleri - Prepaid card ve Starcraft 2 satıyorum. Bu kadarcık. Çok ucuz bide

işte bunlar hep sex
TW
ID § 19 Aug 2010, 17:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Türkçe Diablo 3 Fansite olarak planlamıştık, hatta Authorized Blizzard Fansite listesine bile girdik ama yoğunluktan dolayı uzun bir süredir yeni haber ekleyemedim.

Ekibe katılmak isteyen olursa (grafiker, mod, vs.) konuşalım.

D3 Turkiye

Professional Procrastinator.
Üye
ID § 19 Aug 2010, 17:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.popiler.org]

daha onceden belirttigim gibi eksi - bobiler kompozisyonu bi site smiling smiley konu basliklari altinda size o kelimeyi cagristiran resim video paylasimi yapiyorsunuz.

[www.amerikadanithal.com]

sistem cok basit; amerikan sitelerinden ne isterseniz bize soyluyorsunuz, biz urunu ebaye koyuyoruz sizin icin Turkey shipping available olarak, baya ucuza aliyorsunuz tr ye gore, sanki amazondan siparis yapmis gibi ustune azcik komisyon aliyoruz tongue sticking out smiley
Çift Sarılı
medal 1k
ID § 19 Aug 2010, 17:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
http://www.luniz.net

benim blog. yaziyorum biseyler iste grinning smiley
edit: ozellikle bilgi guvenligi uzerine yaziyorum.

also known as 'BLaXx
Improvise, Adapt and Overcome

1 defa güncellendi. Son güncelleme 19/08/2010 17:57 tarihinde LuNiZ tarafindan yapilmistir.
Genel Yönetici

ID § 19 Aug 2010, 23:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
GoLondra

Sitesi ile uğraşıyorum. Site İngiltere'nin başkenti Londra hakkında. Eğitim, barınma, ulaşım, turizm vb konulara değiniyorum.

Siteyi yapmamdaki amaç Londra'ya gelecek her arkadaşın aynı soruları sorması ve her defasında saatler harcayarak onu bunu açıklamam ile bari bunları bi sitede toplayım bir dahakine daha az vakit harcarım, aha başkaları da okur, hepsi birleşsin ileride belki iş yaparım para da kazanırım ideolojisinin eseridir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Aug 2010, 06:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.azmiallusoglu.com]

Kendi sitem. Üzerine bayağı emek harcadım kendimce. Günlük ya da iki üç günlük YAZILANLAR bölümünden yaşadıklarımı paylaşıyorum. Fotoğraflar bölümünde de, PS çalışmalarımı felan yayımlayacağım. Şimdilik flashı ile uğraşıyorum. Yoksa resimler hazır winking smiley

Your visit is more than appreciated to
www.azmiallusoglu.com to get more info about me.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 24/04/2011 13:58 tarihinde CthuLhu tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 23 Aug 2010, 13:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
http://www.bceyhan.com

Benimki bir blog, çoğunlukla oyunlar üzerine yazıyorum kafama ne eserse.
Baba Kodır, Pati
ID § 23 Aug 2010, 13:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
avrupadamaster.com diye bir sitem var, yaklasik bir yildir ellemiyorum =)

1 defa güncellendi. Son güncelleme 23/08/2010 13:54 tarihinde Mum_Chamber tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 Aug 2010, 13:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.denizyalman.com]

kişisel sitem. erişilebilirliğimi arttırmak için.
Yörünge Disi
ID § 27 Aug 2010, 00:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
www.MMOHaber.com

Bir blog olarak düşündüğüm, sonrasında günlük olarak MMO'lardan haberler verdiğim bir siteye dönüştürdüğüm sitem. Şu ara işim nedeniyle güncelleyemedim ama yakında tekrar hızlanacağım smiling smiley.

www.MMORadyo.com
Tüm MMO'ların ve bilgisayar oyunlarının soundtracklerini çalmayı planladığım radyonun web sitesi. Bu aralar test yayınıyla zaman geçiyor. Yakında 24 saat yayın ve belli zamanlarda programlarla radyoyu düzgün bir hale getireceğim. Herşey yavaş yavaş smiling smiley.

"ve alar türklerin eline geçti" | EVIL_DeaD | 12 Mar 2012, 20:28
Üye
ID § 05 Sep 2010, 04:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yicit.com

Reklamcılık, Sosyal Medya, Tiyatro ve Beşiktaş üzerine yazdığım, ödüllü bir blogdur kendisi.

"lordum help pls"
www.yicit.com // www.yicit.com

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/09/2010 04:06 tarihinde yicit tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 05 Sep 2010, 04:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi ödüllü dediğin topik açtın paticik abandı, öyle aldın ödülü yani. Kaç sitede senin eleştirini okudum "asla haketmiyor" diye.
Bir özelliği de yok yani
Baba Kodır, Pati
ID § 05 Sep 2010, 22:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ractaya ozenip tasarimini guncelledigim sitem, [www.mcarici.com]
Alan Yetkilisi

ID § 06 Sep 2010, 11:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
daha güzel olmuş. nekadar minimal düzeyde bir insan olduğunu ortaya koyan bir çalışma

lel
Syf: ««/ 17 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum