[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / İnternet
|-- |-- |+ ekşi sözlük...
Yazar RSS Konu: ekşi sözlük {43722}
Syf: ««/ 44 »»   [ A ]
Üye
ID § 31 May 2010, 01:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
an itibariyle nihat doğanın haklı olarak laf soktuğu sözlüktür..bu adama hak verdiğime inanamıyorum

onun dediklerini daha da açaçak olursak kültürlüyüz akıllıyız genciz ülkeyi yönetiyoruz tarzı ayrıca medya kralının pek yücelttiği gereksiz oluşum olan burdaki insanların, bu özelliklerini destekliyecek tek bir tavırlarına şahit olmadım.kimse olmadı...onlar marka edinildiler hepsi bu...

ülke hakkında yorum yapan, ama ezberlerinde Atatürk ilkelerini bile sayamayan insanların bulunduğu bu yer nihat doğan gibi birine bile haklı ieyler söyletcek zayıflığa ulaşmıştır... bu olaya cevap veremeden daha o an 140 enrty sadece nihatın ahkam kesmesiyle dalga geçilmek amaçlı yazılmıştır....bölece cevap vermek için cevap vermiş oldular... kendileri gibi boş olmayan insanlar bunu yedi zaten. kesin

siz medya maymunlarına verdiğiniz değeri veya yaptığınız eşleştiriyi bu ülkede önemli olan büyük üstatlara devlet adamlarına sanatcılara yapsaydınız bir gıdım kültürlü olduğunuza inanırdı bu millet.

30+ sayfayla nihat doğana yaptığınız eleştirileri nihat doğan," siz universite ve sözlük markasını kullanmaktan başka hiç bir halta yaramazsınız" mesajı vererek tüm üniversite genliğini ve sizin prim yapmak amaçlı sadece malzeme olsun diye kullandığınız entyleri ezip geçmiştir...

not: nihat doğanın tazından müziğinden vs. nefret ederim. sizin okan bayülgen yalakalığı gibi nihat doğan yakalası sanmayın..

2 defa güncellendi. Son güncelleme 31/05/2010 01:33 tarihinde Sinbringer tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 31 May 2010, 01:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ccc nihat doğan ccc
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 31 May 2010, 01:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yalnız baktım
nihat dogana giydirilen konuda bir anda nihat doganı savunmaya baslayan
nihat dogana laf atanlara giydiren tipler türemiş ekşide.
birbirlerine girenler var.
kim nerden çekerse oraya gidiyor ekşi euhe

verbum sat sapienti est
Yörünge Disi
ID § 31 May 2010, 01:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

valla ben önce söze bakarım söz mü diye, sonra adama bakarım adam mı diye..

ekşi sözlük çok reröre <- burdan devam

görüyorum ve arttırıyorum
Üye
ID § 31 May 2010, 01:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nihat doğan değilde kim söyleseydi savunulcak insan olurdu o programda... o adamdan o fikir çıkması belkide onun değilde ona ezberleten birinindir şüphedeyim doğrusu...ancak fikir doğru. yapcak bişe yok.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 31 May 2010, 01:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sinbringerin oyununa gelmeyin. ters troll

karaktersiz
Yörünge Disi
ID § 31 May 2010, 01:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
adam güzel ajitasyon yaptı
belliydi yani bi kaçının etki altında kalacağı

diyafram8.com
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 31 May 2010, 01:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ekşi sözlükten nefret ediyorum artık.
Üye
ID § 31 May 2010, 01:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet oyun yapıyorum hehehe.

sorun nihat ın onları sölemesi değil bana ne nihattan. olay ekşi sözlüğün kendini bişey sanması...

1 defa güncellendi. Son güncelleme 31/05/2010 01:35 tarihinde Sinbringer tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 31 May 2010, 01:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya ekşi bişey zaten yani bişeydi

ürün yaşam eğrisi diye bişey var ya
ekşide tepe noktasını geçti şimdi aşağıya iniyor işte

amma velakin bi çok şeyin ilki olduğundan hep bişey olarak kalacak ve yeni jenarasyonların saçmalıkları bu yüzden bizi daha da sinir edicek

çok takılmamak lazım

diyafram8.com
Üye
ID § 31 May 2010, 01:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi nihat doganı savunmak gibi bir hataya düşmeyin allah aşkına.adam karikatür kahramanı çizgi film kahramanı gibi

yarı ciddi yarı bilerek tribünlere oynuyor

boş beleş bir adam.herkes arada dogru laflar söyler.ne icraatı varmıs nihat doganın.sırf çene
Üye
ID § 31 May 2010, 01:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
klon sözlüklerin açılması onları " biz ilkiz daha farklı olmalıyız napsak napsak biz ilkiz ilkiz " diye bir düşünceyle saçmalamaya yöneltti artık sanırım...

belki önceden bişeydide.. şimdi hiçbişey gibi görünüyor.
Üye
medal 1k
ID § 31 May 2010, 01:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fildişi kulelerinizden inin
Üye
ID § 31 May 2010, 01:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
arkadaşım nihat doğanı kim savunuyor? ben diyorum ki fikir doğru. ezberletmiş olabilir biri. süpheliyim yani...

ama ekşi sözlüğün bu lafları hakettiğini söylüyorum.
Üye
ID § 31 May 2010, 01:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ekşiye ayda yılda bir kere falan girerim.okduugm bikaç konu var.

millet ekşi sozlugu cok büyüttü.şimdi ekşi kendini büyüttü diyorsunuz.

paticikte eskiden daha iyiydi mesela.herşey degişir aynı kalmaz yani.nette milyon tane adam birsürü şey yazıyor.bizde burda yazıyoruz.yemişim ekşiyi kim takar.
Syf: ««/ 44 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum