[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / İnternet
|-- |-- |+ Bi' site bi' video bi' bi' şey vardı neydi?...
Yazar RSS Konu: Bi' site bi' video bi' bi' şey vardı neydi? {18341}
Syf: ««/ 9 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 25 Feb 2017, 05:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya bi browser oyunu vardı baya eskiden, böyle fight oyunuydu (bitefight değil) isim girip karakter yaratırdın random skill ve itemı olurdu, savaştırıp level atlardın yeni özellikler gelirdi. fightlar otomatik olurdu neydi ya adı sad smiley
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 25 Feb 2017, 08:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eve online?

Üye
medal 1k
ID § 11 Apr 2017, 16:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
BruteFight'tı buldum onu şimdi de yeni bir şey takıldı aklıma.

Ankara'da bir şirket vardı, kuran adam girişimci baya ütopik bir şirket kurmuştu böyle esnek saatler, her ay birinin proje çıkarması gerekiyor falan YouTube'da belgesel gibi çekmişlerdi.

izleyen var mıydı o adamın videolarını? Neydi şirket adam bulamıyorum.
Üye
ID § 11 Apr 2017, 16:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
edelkrone

adam sanırım cringelenip sildi bütün videoları internetten.
Üye
medal 1k
ID § 11 Apr 2017, 17:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Aynen silmiş ama başkaları yüklemiş. Galiba çok yayılmasından dolayı her önüne gelen "abi çok iyi şirket gitmiyosun bile xd" kafasıyla başvurunca geri çekilmişler.
Yörünge Disi
ID § 13 Apr 2017, 19:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya çılgın manyak bu köy düğünü vardı ya tokat mi Yozgat mi bi tane beyazlı dayı vardı kolları yerine tahta var malafati kaldırır gibi kolunu önünden kaldırıp indiriyo fln.

'Never argue with stupid people,
they will drag you down to their level and then beat you with experience.'
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 May 2017, 11:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şöyle bir şey arıyorum ben, google trends'in öyle bir özelliği var mı bilemedim (bulamadım) buradan sorayım dedim.

ben şimdi zaman döngüleri icerisinde, istediğim spesifik kelimelerin ne kadar çok arandığının sayısını yada grafiğine ulaşmak istiyorum.

örn.

2000-2003 yılları arasında "scorch" kaç defa aratılmış yada haber olmuş.

2003-2012 arasında "scorch" kaç defa haber olmuş (yıl bazlı sonuçların grafiği olursa mükemmel olur)

sonrasında da 2012-2017 arasında ne kadar trend olmuş artış oranı nedir spesifik kelime.

ben beceremedim çok da bilgili değilim de burada bilen kesin çıkar dedim. sdfs

google trends ile çözdüm taam sorun yok movealong sşdfks

Bnet: scorch#2569 ekleyin lan Overwatch atalım.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 02/05/2017 11:15 tarihinde scorch tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 17 Jul 2017, 14:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
paradoksalkedi
Ya bi browser oyunu vardı baya eskiden, böyle fight oyunuydu (bitefight değil) isim girip karakter yaratırdın random skill ve itemı olurdu, savaştırıp level atlardın yeni özellikler gelirdi. fightlar otomatik olurdu neydi ya adı sad smiley

mybrute.com/

<Nacrem>
Üye
medal 1k
ID § 17 Oct 2017, 17:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şöyle bir site arıyorum. Resim arşivi gibi. Elma, kahve, araba yaziyim resimleri çıksın. Hepsi aynı çözünürlükte olsun. Arka fonları da aynı olsun.
Syf: ««/ 9 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum