[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Ultima Online - OSI -
|-- |-- |+ Hala oynuyan varmi?...
Yazar RSS Konu: Hala oynuyan varmi? {3480}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
ID § 14 Oct 2016, 11:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya gecenlerde nerden estiyse sanane de oynadigim zamanlarin forumlarini okumak geldi aklimdan. Okumaz olaydim o kadar ozlemisim ki o zamanlari hani sorsalar ne zamana donmek isterdiniz diye cidden o zamana donmek isterdim smiling smiley. Simdi bir gazla bakindim falan o zamanlardan da icimde hep bir uhte oside oynamak vardi. Osi'de durumlar nedir? online player sayisi ortalama kac oluyo? 15-16 sene sonra tekrardan bu oyuna baslanirmi sizce? (USA'dan baglaniyorum bu arada, lag falan olur mu?) Bir gorus alayim istedim. Bu arada sananeden olan varmi aramizda? ultima tr zamanindan beri uyeyimdir fazla yazmam ama yillar gecmesine ragmen hala bu forumu takip ederim. pepelek (serverin adi buydu galiba?) de oynamisligimda vardir ama cok degil. Neyse oyle bir yokluyayim dedim nedir durumlar...ha bu arada nick BLiND[R.T]'idi smiling smiley

evlenip balayina gidecegime bekar kalip alayina giderim.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 14 Oct 2016, 11:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oynayan
Üye
ID § 14 Oct 2016, 11:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Madcat
oynayan
sorsana moruk en son ne zaman turkce foruma yazdin diye?

Üye
ID § 14 Oct 2016, 12:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
turkçe foruma yazmamış olman, türkçeyi yanlış kullanmanı haklı çıkarmıyor.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
ID § 14 Oct 2016, 12:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
senko
Ben dogru yazdigimi savunmadimki? Sadece uzun zamandir yazmadigimdan dolayi ve hatali oldugunu bildigim icin belirtmek istedim. Neyse konu dagilmasin. Tesekkurler uyarilariniz icin.

Üye
ID § 14 Oct 2016, 12:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Teşekkürler hassasiyetin için.

TW
ID § 14 Oct 2016, 12:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
op ragelememiş hevesim kursağımda kaldı
girip orta dünya haritası topicini bi daha mı okusam

y
Üye
ID § 14 Oct 2016, 12:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
benim de kaldı valla
şirketten başkasıyla kavga ediom şu an, op rage'e girmediği için.

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Oct 2016, 13:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
"uhte" kısmında da sorun vardı da artık ben girmedim rage gelir diye bu kadar zorlamaya hayal kırıklığı oldu...
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Oct 2016, 13:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
trafikteyim ben de, birazdan gidip ondekine carpacam, umarim mutlusundur op
Yörünge Disi
ID § 14 Oct 2016, 17:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bazı insanlar çok gıcık.
Op gibi daha çok insana ihtiyacımız var ama.

O tektir.
Üye
ID § 14 Oct 2016, 17:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Saeros
op ragelememiş hevesim kursağımda kaldı
girip orta dünya haritası topicini bi daha mı okusam

ahahah abi evet. arkadaşı kutluyorum. you passed the test asdsd

Alinti
Lothrodel
Alinti
senko
Ben dogru yazdigimi savunmadimki?

-ki ayrı.

ikinci deneme

paraçokomel eğrisi

twitch.tv/xynocidetv

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/10/2016 17:51 tarihinde Xenocide tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 14 Oct 2016, 17:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yokmu oynuyan
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Oct 2016, 22:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Lothrodel
Ya gecenlerde nerden estiyse sanane de oynadigim zamanlarin forumlarini okumak geldi aklimdan. Okumaz olaydim o kadar ozlemisim ki o zamanlari hani sorsalar ne zamana donmek isterdiniz diye cidden o zamana donmek isterdim smiling smiley. Simdi bir gazla bakindim falan o zamanlardan da icimde hep bir uhte oside oynamak vardi. Osi'de durumlar nedir? online player sayisi ortalama kac oluyo? 15-16 sene sonra tekrardan bu oyuna baslanirmi sizce? (USA'dan baglaniyorum bu arada, lag falan olur mu?) Bir gorus alayim istedim. Bu arada sananeden olan varmi aramizda? ultima tr zamanindan beri uyeyimdir fazla yazmam ama yillar gecmesine ragmen hala bu forumu takip ederim. pepelek (serverin adi buydu galiba?) de oynamisligimda vardir ama cok degil. Neyse oyle bir yokluyayim dedim nedir durumlar...ha bu arada nick BLiND[R.T]'idi smiling smiley

Banada sorsalar hangi zamana dönmek istersin diye bende SNN zamanı derdim , serverın down oluşunu bile özledim.
Osiye başlama kısmına gelince bu saatten sonra uo ya tekrar başlamak sevdiğin birinin cesedini görmek gibi olur herhalde , hani derlerya görme iyi halini hatırla diye...
Üye
ID § 23 Oct 2016, 01:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Türk Shard'ında Stygian Abyss & High Seas UO oynamak isteyenleri www.quingis.com'a bekleriz. Oyuncu olarak her türlü yardımı yapmaya çalışırım. Sunucu RunUO/ServUO tabanlıdır, bodcu sistemi mevcuttu, imbuing ve runic reforging açıktır.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 23/10/2016 01:25 tarihinde equinoX tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum