[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / City Of Heroes & City Of Villains
|-- |-- |+ Task Force...
Yazar RSS Konu: Task Force {4185}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
ID § 30 Aug 2004, 08:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dun gece grup la beraber kasarken artik ilerleyen saatlerde level 18 olurum diye sormustum Devvo'ya oda bana yalan olur diyerek asagilamistir smiling smiley

Ve azim ve Silezya fark'i ile bir grup'la beraber Task Force yaptim.Hepinizin gormesini istedim

[signature][hline]Living for

[Bu mesaj sirplaya- tarafından 30 Ağustos 2004 08:31 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj sirplaya- tarafından 30 Ağustos 2004 08:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Üye
ID § 30 Aug 2004, 08:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bide sunu eklemek istiyorum 19'a da cok az kaldi daha kasicaktim ama grub daki Tanker'in uykusu geldigi icin zor duruma dustuk.[signature][hline]Living for
Üye
medal 1k
ID § 30 Aug 2004, 08:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yuh tf yi bitirdin mi ?
Üye
ID § 30 Aug 2004, 08:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu SS'deki TF'nin 4 uncu in door mission'i smiling smiley..

Mesela ilk defa girdigim bi mission vardi alttaki resim'de gorebilirsiniz.

[signature][hline]Living for
TW
medal 1k medal 5k
ID § 30 Aug 2004, 13:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yalnız dikkatinizi çekerim, ICQ, MIRC, MSN hepsi açık. Beyefendinin aralarda kaybolmasının sebebi anlaşıldı.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Üye
ID § 30 Aug 2004, 14:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi bu task force olayı nedir?[signature][hline]DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay
Necroll-lvl 50 kurbaga suratlı necro-kay
CoH
Sardius-magic/controller-justice
Sardius II-magic/blaster-justice
TW
medal 1k medal 5k
ID § 31 Aug 2004, 11:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Task force'u birbirine bağlı ardarda görevler olarak düşünün. Steel Canyon, Skyway City gibi büyük bölgelerdeki Trainerların yakınında bulunan Hero'lardan alınıyor, Positron, Synapse gibi.

Task Force'a başladığınızda görevler büyük çoğunlukta indoor görevler oluyor ve bütün görevlerin tamamlanması grubun gücüne bağlı olarak 4-5 saat sürüyor. XP ve influence kazancı gerçekten çok iyi. Her Task Force'un sonunda bir Archvillain bulunuyor ve Task Force tamamlandığında her oyuncuya 1 ya da 2 enchantment veriliyor, Task Force sırasında moblardan düşenler de cabası. Örnek dün akşam Noyan'la katıldığımız Task Force başında enchantmentlarımın çoğu "out of level" iken, Task Force sonunda hemen hemen bütün enchantmentlar Dual-Origin olmuştu...
Üye
ID § 31 Aug 2004, 12:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hala uyumadim devvo 21 olucam simdi euehe[signature][hline]Living for
TW
medal 1k medal 5k
ID § 31 Aug 2004, 13:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Synapse'in (Level17-21) verdiği Task Forceun sonuncu görevinden önce çıkan monsterın resmi:

Babbage

[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

[Bu mesaj DA2019 tarafından 31 Ağustos 2004 13:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Üye
ID § 31 Aug 2004, 20:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Devvo dun bizde oldurduk bundan dmg'i cok zor gidiyor baya ugrastirdi.[signature][hline]Living for
Üye
ID § 06 Sep 2004, 10:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dun 6 saatlik bi task yaptik. basta bi fg idik sonlara doru 4 kisi ile bitirdik. bu ne ya amma uzun suruyomuş Tf ler yap yap bitmedi ama 3 lvl aldım dun. lvl 15 oldum su an baya iyi geldi busmiling smiley fly ida aldım misss. iide para birikmişti 40k falan ama 5 parca ench aldım bitti. duel origin amma pahalıymıs. ama baya iyiler traininglerle benden dusuk lvl ları bile zorla olduruyodum su an lvl 15 mobları bi zapp pesinede bi lightning boltla öldürüyorum .surunuyomusum öncedensmiling smiley[signature][hline]DAOC
CoH
Üye
ID § 06 Sep 2004, 10:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu arada sormak istedigim bi iki soru var.
1- lvl 15 de aldıgımız title i degistirme sansımız var mı? yanlışlıkla tusa bastım ve adım the sardius II oldu ehe title ı secemeden basmısım.
2-dun aksam ilk TF mi yaptım simdi daha sora yapacaklarım farklı mı olcak veya surekli aynısını mı yapcaz bu neye gore degisiyor. tf yi grup lideri alıyo onun yapıp yapmamış olması mı önemli?[signature][hline]DAOC
CoH
Üye
ID § 06 Sep 2004, 12:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ehe bizde dün pati level 22-26 lar yaptık bir tane yap yap bitmedi yahu, ama neredeyse herkez level atladi, ya da herkez mi?
sorularına gelince benim bu konularda pek bilgim yok, bu arada sibgle originler var onlar daha da pahalı

vay be demek 3 level atladın, aslında benim de şu defender la bir task force a girmem lazım, noel baba sende gel abi eğleniriz, daha doğrusu ben seni mob peşinde koşturacağım tongue sticking out smiley daha doğrusu ben eğleneceğim *sinsi sinsi güler*
*OOOooooOoOOOOOoooo* uo da ölüm süper ses, ne alaka demeyin birden aklıma geldi paylaşayım dedim

aaaaaarrrrrrrrrrrrgggggggggggghhhhhhhhh
*diye bağırır çok gazdır*[signature][hline]try not.
do.
or do not.
there is no try.

[Bu mesaj Jo_jixu tarafından 06 Eylül 2004 12:06 tarihinde değiştirilmiştir]
TW
medal 1k medal 5k
ID § 06 Sep 2004, 14:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

Soth, 06 Eylül 2004 10:45 tarihinde demiş ki:
bu arada sormak istedigim bi iki soru var.
1- lvl 15 de aldıgımız title i degistirme sansımız var mı? yanlışlıkla tusa bastım ve adım the sardius II oldu ehe title ı secemeden basmısım.
2-dun aksam ilk TF mi yaptım simdi daha sora yapacaklarım farklı mı olcak veya surekli aynısını mı yapcaz bu neye gore degisiyor. tf yi grup lideri alıyo onun yapıp yapmamış olması mı önemli?

1. Level 25de alacağın 2. title sırasında değiştirebilirsin, ozamana kadar "The Sardius II" olarak kalacaksın. :-P

2. Her TF ayrı mob grubunu kapsıyor. Misal 21-26 arası Freakshow TFsi yapılıyor. 21-26 arası hep aynı TFyi yapabilirsin. Grup liderinin yapıp yapmamış olması bir şeyi değiştirmiyor.

İyi oyunlar,[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Üye
ID § 06 Sep 2004, 16:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
anladım yani lvl a gore degisiyor sadece oke sagolasın[signature][hline]DAOC
CoH
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum