[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / City Of Heroes & City Of Villains
|-- |-- |+ account re-activation...
Yazar RSS Konu: account re-activation {1620}
  [ A ]
Üye
ID § 08 Jun 2007, 16:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben şubat gibi falan level verdiği trial ı oynamıştım , geçen o
account u re activate ededyim dedim bi 60 day gametime code aldım ama code u yazınca söyle hatalar veriyo "That serial code can not be applied to this account." yada
"The supplied code is valid, but it can not be used to create a new account and it can not be applied to any accounts you already have." Aklıma şey geldi acaba trial account ı ilk new account şifresi ile mi açmak gerekiyo yada ne yapmam gerekiyo yardımcı olabilirseniz cok sevincem
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 08 Jun 2007, 16:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Büyük ihtimal Trial olan hesaba, paytime eklenememesidir.

Yeni bir hesap açıp, ona eklemeyi dene?
Üye
ID § 08 Jun 2007, 16:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
düşündüm onu da 15 günlük emek var bu account ta smiling smiley çaresiz kalırsam oyle yaparım artık ama önce bi kurtarmayı deniyim dedim smiling smiley
Üye
ID § 08 Jun 2007, 21:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ok hallettim, yeni account alıyomuş gibi yapıp onun şifresiyle trial normal account a çevrilebiliyomuş
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum