[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / City Of Heroes & City Of Villains
|-- |-- |+ Hadi Pati Yeniden...
Yazar RSS Konu: Hadi Pati Yeniden {4981}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 09 Aug 2007, 18:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende geliyorum tekrardan oyuna nerdesniz?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Aug 2007, 12:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hangi serverdasınız bende gelebilirim 1-2 gün icinde
Üye
medal 1k
ID § 10 Aug 2007, 15:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya prefer friend yapın bende geleyim sad smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 16 Aug 2007, 13:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hangi server daha kalabalıktır bilgisi olan varmı?
Yörünge Disi
ID § 26 Aug 2007, 01:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hadi patiler başlayalım tekrardan bu hafta! Ben yarın falan başlarım patchleri indirmeye ptesi oynarız kimler var şimdi kimler gelcek?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 26 Aug 2007, 20:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben freedom da oynuyorum actım brute catır cutur indiriyorum milletismiling smiley zten en kalabalık server freedom

[ Mesaj 26 Ağustos 2007, Pazar - 20:06 tarihinde, Asgard tarafından güncellenmiştir ]
Üye
ID § 10 Sep 2007, 23:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet benim elimde EU account var ama US ta trial ile oynuyorum Freedomda Elec / Elec Brute ile. US'u saatler uyuşmaz diye önermedi kimse ama EU nun max oyunculu olduğu saatler US un en sakin olduğu saatlerden daha kötü. şimdi EU yu US a aktarmaya çalışıyorum yapabilirsem marvel online gelene kadar Freedom'da takılırım. olmazsada 2-3 ay sonra US için tekrardan combined edition alırız ne yapalım sad smiley bu arada şu aktarım işini bilen varmi EU dan US'a account aktarımı ?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 11 Sep 2007, 13:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben parti bulmakta zorluk cekmiyorum acıkcası eu da en cok bekledigim 15 dk oluyor ondan sonra biri inv atıyo ya da hic olmadı kendi partimi yapıyorum maksimum 10 dakikada 7 oyuncuyu alıyorum partime

[ Mesaj 11 Eylül 2007, Salı - 13:33 tarihinde, Asgard tarafından güncellenmiştir ]
Üye
ID § 11 Sep 2007, 17:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
başlarda bende çekmiyordum ama level arttıkça parti bulması zorlaşıyo. Sabahları zaten neredeyse imkansız ancak akşama doğru bulabiliyorsun bulursanda. ayrıca sırf parti için değil pvp içinde söylüyorum. pvp lerde tek tük kişi oluyor ve hiç zevki çıkmıyor. EU da zaten 2 server var (ing haricindekileri saymiyorum) 2 sindede pvp leri denedim şahsen US ta Freedom daki zevk yok

Edit: Bu arada sadece Bloody Bay ve Sirens Call denedim ama Warburg ve diğer bi pvp room daha var sanırım oraları denemesemde player search kısmından kaç kişi warburgda vs görebiliyordum

[ Mesaj 11 Eylül 2007, Salı - 18:00 tarihinde, James tarafından güncellenmiştir ]
Yörünge Disi
ID § 03 Jan 2008, 00:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bende geliyorum. Accountumuda upgrade ettim CoVuma kovuştum =) Nerelerdesiniz?

"beni bildiğin kurallarla yargılama ekmek,
ben senin bildiğin kuralların geçerliliğine inanmıyorum." -CODER
Üye
ID § 04 Jan 2008, 10:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
EU-Union serverında oynayan veya guild i olan varsa msj atabilirmi nick predator
Yörünge Disi
ID § 04 Jan 2008, 16:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bende Us - Freedomdayım.

"beni bildiğin kurallarla yargılama ekmek,
ben senin bildiğin kuralların geçerliliğine inanmıyorum." -CODER
Üye
ID § 09 Jan 2008, 18:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Eu - Union dayim.
Dun basladim 12 scrapper im.
Nick : deatheory
Turk bulmak istiyorum smiling smiley
Üye
ID § 11 May 2008, 00:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Union Villain Vixus global friend'e eklemek isteyenler eklesin bir buluşma vs. yapalım
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum