[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Star Wars: Galaxies
|-- |-- |+ kashyyyk...
Yazar RSS Konu: kashyyyk {1845}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 21 Apr 2011, 18:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bana hiçbir oyunda hiçbir şey kashyyyk'a ilk gidişin ve questlere başlayışın zevkini vermedi...
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 01 May 2011, 23:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Diğer gezegenler gibi değildi orası di mi? Büyük bir instance tadı vardı. Birde rebel olarak uçamıyor muyduk neydik oraya. Değişikti muhterem.

Tato'da Krayt dragon avlamasıda çok heyecanlıydı bence. Birde dantoine'de rebel üssü manzaralı büyükçe bir ev kurmuştum. Devrimci gazıyla takılıyordum haha.

BulletRide: Garbage'ın bile bir duruşu var bu ne şimdi hehe
nileppezdel: Sabah ezanı okuduğum sıralarda webcam show izliyodum sanırım
TW
ID § 02 May 2011, 11:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi söylemeyin şunları hıçkırarak ağlicam şimdi sdfafsf

97 defa güncellendi. Son güncelleme 20/02/2018 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.

twitch.tv/denoran
Üye
medal 1k
ID § 02 May 2011, 22:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
krayt dragon ve NS elder avlamak zevkliydi. Ama genosianda acklay avlamak kadar değil smiling smiley
Üye
medal 1k
ID § 06 May 2011, 11:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kashyyk - Atmosferi ve bir dungeon a giderken koşuyorduk. O zaman sith lerin intikamındaki jedileri katledildiği zaman çıkan müzik çıkıyordu. Atmosferle beraber çok güzeldi o an.

Muhteşem.

SOE senin .........
Üye
medal 1k
ID § 06 May 2011, 11:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Genosian ı tek basıma farma baglamayı bıle ogrenmıstım breh breh.rogue gibi kıyıdan koseden gıderek tk ile dovuyordum son bosu.

guzeldi lan
TW
ID § 06 May 2011, 12:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de bu güzel gezegenin isminin hikayesini anlatayım. lucas babanın bir gün canı çok sıkılmış, önündeki daktiloya rasgele vurmaya başlamış ve kaşık bulunmuş.

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Üye
ID § 21 May 2011, 19:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kimse General Grievous2dan bahsetmemiş. Bulunduğu noktanın önünde millet kuyruk olurdu. 20-30 dakikada bir girilebiliyordu çünkü. instance, instance dolaşırdık hangisinde kuyruk yok diye bulmak için.
Genel Yönetici

ID § 21 May 2011, 19:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Graa gaaaa graaaaa grrrrggaaaa ggrrga rgraaa ggaaaagg grrraarrr.

Magic: The Gathering Online = GERGE
TW
ID § 22 May 2011, 00:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
n-k necrosis

97 defa güncellendi. Son güncelleme 20/02/2018 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.

twitch.tv/denoran
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum