[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Dark and Light
|-- |-- |+ sog yeni dalga geliyooooor...
Yazar RSS Konu: sog yeni dalga geliyooooor {3291}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
ID § 01 Mar 2006, 08:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tp://www.darkandlight.net/lottery.php3

daha önce forumlara girdiginiz acc. larınızla register edin.
TW
medal 1k
ID § 02 Mar 2006, 18:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
isterse tsunami gelsin

kimse tinlamaz artik.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 07 Mar 2006, 02:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
congratulations settler ***, you have been randomly s.elected to participate in settlers of ganareth!

this email confirms that you have subscribed to the free settlers of ganareth event. please keep this email in a safe place as you will need the information below to start in settlers of ganareth:

heyoo =)

bu arada, bunlar account bilgilerini yollayana kadar client indirebilecegim bir yer var mi siteden? p2p falan kastirmayin ama :p

[ Mesaj 07 Mart 2006, Salı - 02:38 tarihinde, Mirage tarafından güncellenmiştir ]
TW
medal 1k
ID § 08 Mar 2006, 17:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ne halere dustu dnl ehauha

randomly seciyorlar artik
TW
ID § 09 Mar 2006, 08:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hep öyleydi zaten? sonuçta başvuru yapmıştım betaya.

(galiba ilk 10000 key için sitede nöbet tutmak gerekmişti, daha sonraki account'lar çekilişle dalgalar halinde yollanmıştı yanlış hatırlamıyorsam)

[ Mesaj 09 Mart 2006, Perşembe - 08:58 tarihinde, Mirage tarafından güncellenmiştir ]
Üye
medal 1k
ID § 09 Mar 2006, 10:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu ne diyor be anlamadım?SadGamer olarak üyeyim beni hatırlıyor ama aşşağıda not found diyor?

[ Mesaj 09 Mart 2006, Perşembe - 11:03 tarihinde, SadGamer tarafından güncellenmiştir ]
Üye
ID § 09 Mar 2006, 17:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bana da geldi mail da oyun clientını bile indirmemiştim ondan geldi diye düşünüyorum.
TW
ID § 09 Mar 2006, 22:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya, şu yukarda yazdığım yazıdan sonra başka mail gelmedi bana. çekilişte kazandınız, account bilgilerinizi yollicaz dediler hala tık yok. yok mu başka kazanan? nası oluyo bu olay şimdi?
TW
ID § 10 Mar 2006, 16:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ıyyy sog, bana uzak allaha yakın olsun =p
Üye
medal 1k
ID § 18 Mar 2006, 23:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
daha kendi forumlarını yazmaktan aciz bir developer takımı var, isterlerse en güzel haritayı çızıktırsınlar, peeh.
TW
ID § 19 Mar 2006, 06:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dev takiminin siteyle ne isi var? siteyi oyunu yapan devler yapmaz ki...
Üye
medal 1k
ID § 19 Mar 2006, 06:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tüm projenin developer takımından bahsediyordum, sitelerini kodlayacak insanlar da oyunu kodlayacak insanlar da aynı projenin insanları değil mi? daha forumlarında free php script kullanan bir projeden bahsediyoruz. şimdiye kadar hiçbir başarılı olmuş oyunda böyle birşey gördüğümü hatırlamıyorum ben.
Üye
medal 1k
ID § 21 Mar 2006, 17:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nisan geldi, bakalim ne bahane bulup erteleyecekler bu sefer.

[ Mesaj 21 Mart 2006, Salı - 17:24 tarihinde, thanatos tarafından güncellenmiştir ]
Üye
medal 1k
ID § 24 Mar 2006, 19:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
client mlient falan yuklude gene kacirdim accountu ;(. paylaşmak isteyen begenmeyen varsa ya da enazindan 1-2 gunlugune accountunu vermek isteyen olursa cekinmesin pm le ulassin :p
TW
medal 1k
ID § 27 Mar 2006, 18:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla hatrlasam aninda yazarim suraya
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum