[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Dark and Light
|-- |-- |+ Sog-Dnl Hakkında...
Yazar RSS Konu: Sog-Dnl Hakkında {1968}
  [ A ]
Üye
ID § 28 Dec 2005, 16:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arkadaşlar ben eski Knight Online oyuncusuyum
hoodstar__,:Hoody:,:hoodstar:, speedy_haci_tr diezdeydim clan leaderim wagyarın isteği üzerine dnl ye başlamaya karar verdim.knight onlienın en güçlü kadrosu ile yeni oyuna başladık.
neyse bunlar hem kendimi tanıtma maksatlı hemde küçük bir reklamgrinning smiley .Şimdi ben bu oyunu 10 dk dan fazla oynayamadım bir server düştü bir bug bilmem bir lag bir hacklendi.Oyuna karşı soğudum biras ilk defa bir oyuna betadan başlıyorum bu konuda tecrübeli arkadaşlar bana yardım edermi.BU yeni oyunların standart sorunlarından mı yoksa bu oyun başlamadan mı s*çtı

[Bu mesaj rodrane tarafından 28 Aralık 2005 16:38 tarihinde değiştirilmiştir]
TW
medal 1k
ID § 28 Dec 2005, 16:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ko nun en baba guildi burda 5 para etmez once onu soliyimsmiling smiley

sorunun cevabina gelince
forumlara goz gezdir hersey var ayrintisiyla.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Üye
ID § 28 Dec 2005, 16:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
<[AD]Seriol> Q -Teorik olarak dunsursek 10K kişinin aynı anda bağilı olması durumunda, olusacak lag ı engellemek icin nasıl önlemler aldınız?

<Vuuar> Bu konuda şüpheniz olmasın, ilk etapta 20K kişiyi birden server a alabilicek kapasitedeyiz.Teknik olarak dusunursek cok daha fazla oyuncuyu oyuna alma kapasitemiz var.

forum yöneticisi arkadaşın yazıdan editledim.Pek bunu göremedim ondan sordum =)
Üye
medal 1k
ID § 01 Jan 2006, 10:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Server/client son patch den sonra buyuk yol aldı ve eklemem gereken bir diğer hususta şudur;

1- Oyun yapımcılarına
2- Politikacılara

icraat görmeden inanmamak lazım.[signature][hline]GladmiR Ebonlore
Yörünge Disi
ID § 01 Jan 2006, 16:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tekrar bir hafta eq2 de geçirdikten sonra dnl gözüme çok çağ dışı geliyor bu noktadan sonra bence ağızlarıyla kuş tutsalar zor[signature][hline]Legions of Ebonlore
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum