[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Dark and Light
|-- |-- |+ help ?...
Yazar RSS Konu: help ? {1497}
  [ A ]
Yörünge Disi
ID § 31 Dec 2005, 01:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu oyun paralımı ve nasıl üye olunuyo bana yardımcı olabilirmisiniz ...[signature][hline]BiZ KaRşIyAkALıYıZ....
Yörünge Disi
ID § 31 Dec 2005, 01:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şu anda beta test aşamasında.ileride oyun tamamlanınca (tamamlanırsa) paralı olacak.

[www.darkandlight.com] adresinden üye olabilirsin ancak beta tester alımı bittiği için giremezsin.[signature][hline]shinsetsu desu francesko..

hordebab
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 31 Dec 2005, 01:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyun nisanda release olacak, şu an beta ile tam sürüm arasında bir event yapılıyor Settlers of Ganareth adında. Fakat bu event için üyelik alınamıyor şu an (10000 üyelik dağıtıldı).[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Guild Wars Türkiye | MZ: Brotherhood of the Ball
Yörünge Disi
ID § 31 Dec 2005, 02:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hmm anladım saolun elinizde benim oyunu görebileceyim ve ona göre kendimi ayarlayabileceyim 1 acc varmı ? uzun süredir online oyun oynamıyorum daoc u bırakalı[signature][hline]BiZ KaRşIyAkALıYıZ....
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum