[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Dark and Light
|-- |-- |+ Oyundaki ilk köle!...
Yazar RSS Konu: Oyundaki ilk köle! {2229}
  [ A ]
Üye
ID § 22 Dec 2005, 18:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ewt yanlış duymadınız. Dark and Light oyuna köle sınıfı koymayı unutmuş ve bende köle olayım dedim. Nasıl mı? Eğer biri bana account verirse o adamın oyun boyunca kölesi olucam. Hiç şakam yok. Bütün ayak işlerine bakarım hem ayrıca ne okulum var nede işim, para kasarım sahibime veririrm. Kulunuz köleniz olayım biri bana account versin yada satsın. Bilgisayarım oyunu kaldıcak kadar iyi vede oyunun resimlerine bakmaktan videolarını izlemkten kafayı yicem artık. Oyunda yapılması gereken ne kadar boş iş varsa yapmaya razıyım. Oyunu download ettim herşey hazır bitek account yok sad smiley[signature][hline]Guinevere - Barbaros
Guinevere - Tetikci
Guinevere - Testere
Merlin - Koboldinho
Yörünge Disi
ID § 22 Dec 2005, 18:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyunda oynamaya değer birşey yok vakit kaybı takma kafana bukadar piyasada daha iyi oyunlar var[signature][hline]Legions of Ebonlore
Üye
medal 1k
ID § 22 Dec 2005, 18:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Beta çok sorunluymuş ama çıkmasını iple çekiyorum ben smiling smiley
Üye
ID § 22 Dec 2005, 20:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hoca haklısın piyasada daha iyi oyunlar var ama hepsini oynadım neredeyse. Wow oynadım gerçek serverında kastım baya ama baydı, Guildwar denedim 10saatlik tester'ını oda sarmadı çünkü sürekli action bayar, Dark Age of Camelot oynadım 2sene, neredeyse oyunun yüzde 90'ını biliyom geri kalan yüzde 10 ise hiç gitmediğim yerler. Valla geriyede pek bişi kalmadı. Ha bide Eve online enedim ama tarzım değil. Ama bu oyun tam zevkime göre çünkü hem rp var hemde action hele o sosyalizm dalga motoru çok hoşuma gitti. Ve takrar ediyorum account arıyorum. Herkese ii oyunlar.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 22 Dec 2005, 20:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şu an çok çok kötü oyun, bence nisanda çıkınca başla daha iyi olur, şimdi SoG'a başlarsan oynamak istemeyebilirsin çıkınca dnl smiling smiley.[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Guild Wars Türkiye | MZ: Brotherhood of the Ball

[Bu mesaj Silphatos tarafından 22 Aralık 2005 20:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Üye
medal 1k
ID § 22 Dec 2005, 20:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
su begenmeyenler accountlarini bizlerle paylaşsalarda bizde begenmesek ? :p[signature][hline]Muho, Boomer, Gamon
Üye
ID § 22 Dec 2005, 21:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hehe aynı fikirdeyim tongue sticking out smiley[signature][hline]Guinevere - Barbaros
Guinevere - Tetikci
Guinevere - Testere
Merlin - Koboldinho
TW
medal 1k
ID § 24 Dec 2005, 13:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ahaha yarildim valla

az daha ikna oluyordum harbiden yaziyordum sifreyi ehauuah.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Üye
medal 1k
ID § 25 Dec 2005, 16:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

Enginar, 22 Aralık 2005 20:50 tarihinde demiş ki:
su begenmeyenler accountlarini bizlerle paylaşsalarda bizde begenmesek ? :p
Ne kadar mantıklı bir düşünce çağımızda böyle gelişmeler olmalıdır.Falan filan vesaire.Bende beğenmemeyi çok isterdim ama şimdi beğeniyorum bana key verinde beğenmiyim eşit olalım.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum